Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stena line

Coraz mniej mezczyzn zaradnych, im samym nie starcza do pierwszego

Polecane posty

Gość stena line

a gdzie tu utrzymac rodzine ? a gdzie dzieci ? faceci co z wami ? bierzcie sie do roboty a nie wyzywacie kobiety od materialistek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmm.......
dlatego sie uczę bo jak widzę co po niektórych jak cały dzień na kompie siedzą to ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmm.......
o uprawnieniu pogadamy jak ja pójdę do pracy a ty posprzątasz, ugotujesz, urodzisz dzieci i przyniesiesz mi piwo p ciężkim dniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem beznadziejny, przegrałem życie, nikt mnie nie chce i dlatego znalezienie dobrej pracy i zrobienie kariery zostawię dziewczynie... niech się biedacto poczuje potrzebne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo ja
o chuj wam chodzi tak wlasciwie? kazdy zwiazek ma swoj sposob na finanse moj facet nie ma do tego glowy to ja raczej nad tym panuje, moja matka ma tak, ze jej pensja to jej pieniadze, a pensja jej faceta to jego pieniadze i juz i z czym wy macie wlasciwie problem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff
jest rownouprawnienie - teraz na was kolej, by zarabiać a na was żeby dzieci wychowywać:o jacyś chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo ja
o po co komu jakieś durne role w zwiazku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbeitngcrqoyfmrqierp
oj jarus, jarus!! jaki ty niemily jestes!! a oko jakie masz przekrwoine-- fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety poradzą sobie
w pracy zawodowej (skoro teraz sobie radzą) gorzej za to bedzie z facetami, ktorzy beda musieli zając sie domem.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a na was żeby dzieci wychowywać jacyś chętni?" stąd właśnie mamisynki i niedojdy życiowe, ulepione wprawną ręką nadopiekunczej matki bez udzialu ojca. O czym jest ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie motorniczy ma po
części racje, ja sam próbuje sie wyrwać z domu od mamy i jakos zacząc swoje zycie, tylko, pomimo że ciagle zapieprzam ( tak mi sie wydaje przynajmniej) na razie sie to nie udaje ;/. Ale ogólnie smieszy mnie ta wojna miedzy wami, bo jesli zamiast sie uzupełniac i sie wzajemnie wspierać, jeden drugiemu wypomina że jets lepszy, to po co w ogóle byc razem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no musze sie zgodzic
że często rola ojca w wychowaniu dziecka jest ograniczana własnie przez zaborcze matki, same chyba nie zdają sobie sprawy z tego jaką krzywde robią w ten sposób dziecku.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ojciec chciał brać udział, to by brał. Ten, kto chce zawsze znajdzie sposób, ten co nie- zawsze znajdzie powód. Poza tym chyba Ci ojcowie sami jaj nie mieli, skoro się matki bali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropinchót von
KOBIETY SĄ TAK DŁUGO SAMODZIELNE AŻ : 1 NIE SKOŃCZY SIĘ WODA W KRANIE 2 NIE WYŁĄCZĄ PRĄDU ELEKTRYCZNEGO 3 NIE SKOŃCZY SIĘ PALIWO NA STACJI BENZYNOWEJ TUŻ PO II WOJNIE BYŁO TAK : DO 57 ROKU BRAKOWAŁO OK 8 000 000 MĘŻCZYZN NIEMIECKICH WIĘC RUCHAŁY SIĘ ZE ZWYCIĘZCAMI CZYLI CZARNYMI AMERYKANAMI KTÓRZY WYKAZYWALI NAJWIĘKSZĄ AKTYWNOŚC W TYM WZGŁEDZIE. W POLSCE BYLE MIAŁ SPODNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... stena line
A tobie starcza do 1-szego ? A ty jesteś zaradna ? Zapamiętaj sobie raz na zawsze; w życiu trzeba liczyc przede wszystkim na siebie, bo inaczej .... pewnego dnia możesz obudzić się z ręką w nocniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×