Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suinne

Konkursy z czymś do domu...

Polecane posty

Gość Suinne

Na początek proponuję komandor.wp.pl - do wygrania wartościowe nagrody (3 szafy!). Jeśli ktoś zajrzy, to polecam mój projekt do zagłosowania - ten z palmami na całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellerka
Dzięki za linka, chociaż właśnie sobie uświadomiłam, że za drosz nie mam wyobrazni przestrzennej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialaryba
Ładne, ale chyba wolałabym bez tego czarnego motywu w środku. Też się przymierzam do projektu, ale coś nie wychodzi jak chce - 10 raz zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle te narzędzia troszku ubogie tam są i materiały nie odzwierciedlają swoich prawdziwych wcieleń... Ale to w koncu tylko konkurs dla Internautów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animia ----- Podoba mi się projekt aczkolwiek bym nie chciała mieć tego środkowego motywu :) suinne ---- wklej linka do swojego projektu bo nie chce mi się szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisse24
Ktoś jeszcze bierze udział?? Ciężko już coś oryginalnego wymyślić, bo tyle osób porobiło projekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no 😭żaden link mi nie dział :O a tak chciałam zobaczyć :( Gdzie dokładnie mam szukać tego konkursu ,bo wyskakuje mi bląd jak ide przez wasze linki :O pliss dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp=
zobacz to bylo rok temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×