Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jokoooo

Czy tez was meczy ssacy głód,jak sobie radzicie???

Polecane posty

Gość jokoooo

Jestem w 4 tygoniu ciazy i od 3 dni strasznie meczy mnie głód!!! To jest okropne zjem i za dwie godz jestem glodna,masakra.Myslalm ze taki glod pozniej sie pojawia.Chodzi mi glownie o to ze za miesiac biore slub i boje sie ze utyje:( Moze macie jakies rady jak sobie z tym radzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tak miala jak byla ze mną w ciazy ale to podobno bylo przez konflikt serologiczny. jak sobie radzila? jadla zawsze jak ją ssało bo nie wytrzymywala i przytyla 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie ma żadnego konflikt
u serologicznego, a na początku ciąży jadłam bez opamiętania, bo tak byłam głodna:O ciesz się, że nie budzisz się w nocy jak ja:O dostawałam wręcz skrętu kiszek w nocy i musiałam jeść, bo nie dało się wytrzymać:( w rezultacie już około 10 tygodnia miałam 5 kilo na plusie:O masakra:O a przed ciążą byłam szczuplutka i nie mam tendencji do tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
to chyba Was zasmucę, bo to wcale nie chce minąć, ja jestem w 24 tygodniu ciązy i mój nieokielznany apetyt trwa... Ale... U mnie to jest dziwne, bo ciuchy praktycznie żadne na mnie nie wchodzą z tych, w których chodzilam, a przytylam tylko 7 kg... Gdzie większość to po prostu brzuszek który w tym okresie jest juz bardzo widoczny... sposób na glód... hmm... Swego czasu jadla marchewki dużo, potem czas na jablka, teraz po prostu duzo pije i staram się plynami zapelniac żolądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
a co do konfliktu może i to tak jest... bo ja mam wlasnie konflikt serologiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie ma żadnego konflikt
ja jestem obecnie w 31 tygodniu i to co było w pierwszym trymestrze na szczęście skonczyło się, bo chyba ważyłabym dzisiaj ze 100 kilo:D mnie na szczęście ten chory apetyt minął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
No to pieknie myslalam ze ktos bedziej mial jakies lepsze wiadomosci:) MAsakra taka jestem zdolowana.Jakos nie wszyscy tak maja no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za 2,5 tygodnia te4z biore slub i musze strasznie uwazac bo sukienka lezy w szafie juz od lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×