Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matuni

link dotyczący kupna pessara

Polecane posty

www.allegro.pl/item374086742_pessar_ginekologiczny.html zainteresowanych kupnem tego krążka proszę o wejście w link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kolezanko > ile jeszcze zalozysz tematow zeby sprzedac swoj pessar ? Twoj pierwszy temat przenioslam do wlasciwego TOPIKU : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3429652&start=1710 ..nastepne kasowalam ale ty wciaz zakladasz nowe . Troche wyobrazni nie zaszkodzi . Rusz glowa jak wygladalo by to forum gdyby kazda mama chciala " cos " sprzedac !!! Prosze nie kontynuowac tego topiku .Rano zostanie usuniety . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla potwierdzenia > nastepny temat Temat: zainteresowanych zapraszam zerknijcie na ten link pessar 22:42 pyza81 (pyza81@interia.eu) www.allegro.pl/item374086742_pessar_ginekologiczny.html Masz BLOKADE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
nie ma sprawy nie wiedzialam że nie wolno takich tematow dotyczacy sprzedania pisac ale jak znalazłam tą strone to odrazu dostałam odpowiec mejlem że ktoś odpowiedzial żebym podała link ale nie wiem jaki adres mejlowy bo wszystko zostało skasowane a odpowiedz dostałam od (AFTORKO) pozdrawiam i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
więcej już nie będę chciala sprzedac przez kafetere teraz wiem że nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez WOLNO sprzedawac . Jest konkretny temat i w nim twoja OFERTA ! ..tylko w jakim celu tyle tematow ? Jeden nie wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
już po pierwszym usunięciu mojego tematu powinnam dostac mejla z ostrzeżeniem że nie moge tak pisaz a ja nie wiedzialam czemu on znikną i dlatego napisalam nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
śliczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
ja nie wiedzialam o tamtym temacie teraz bede wiedziec na przyszlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link juz podalam wczesniej w pierwszym poscie :) po twoim argumencie wymiekam " tematy znikaly to pisalam nastepne" :) P.S Nie mam zwyczaju pisac ostrzezen na maila . FAKT ze temat zostaje skasowany oznacza ze jest niezgodny z regulaminem . O.K > widze ze jestes nowa wiec za chwile twoj nick odblokuje . Raczej trudno jest tutaj cos sprzedac .To glownie Forum Dyskusyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza81
pisalam tyle bo tamte byl kasowane a ja myślalam że cos żle zaznaczylam i sie nie zapisaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam gdzie teraz sie znajduje KUPIE-SPRZEDAM ZOSTANIE CZY TEż ZOSTANIE WYMAZANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTANIE , bo jest w miejscu do tego przeznaczonym a TY mozesz swoja OFERTE odświeżac dowolna ilosc razy tak aby wciaz byla widoczna :) Na ten topik codziennie zaglada bardzo duzo osob i kazdy szuka cos dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×