Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikaaaaaaaaaa

ZAZYWALAM SILNE LEKI A JESTEM W 5TYG CIAZY!!!

Polecane posty

Gość kikaaaaaaaaaa

DOPIERO DOWIEDZIALAM SIE ZE JESTEM W 5 TYG CIAZY I CIAGLE MYSLE O TYM ZE NIE WIEDZAC O TYM PRZEZ OSTATNI MIESIAC ZAZYWALAM NAJSILNIEJSZY SUPLEMENT NA ODCHUDZNIE HYDROCUT HARDCORE NO BO SIE ODCHUDZALAM A TERAZ MARTWIE SIE CZY TO MOGLO MIEC JAKIS ZLY WPLYW NA MOJ PLOD.PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukaj tu pomocy
tylko udaj sie z tym do lekarza bo co my ci możemy napisać, jedynie podtrzymac cie na duchu i tyle, w końcu my nie jesteśmy lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszych tygodniach maluch nie jest połączony z mamą, dopiero się zagnieżdża i tworzą się połączenia, więc te leki nie dotarły do jego tworzącego się organizmu. nie powinnaś się więc przejmować. teraz jednak nie bierz żadnych leków, bo gdy połączy was pępowina wszystko trafi do niego. p.s. nie ty jedyna nie wiedząc o ciąży zażywałaś leki :) ja brałam leki na zapalenie pęcherza, byłam na diecie 1000 kcal, chodziłam na solarium, piłam alkohol a dzidziuś się zdrowo rozwija. ważne, żebyś teraz zadbała o siebie i nie martwiła się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
najwazniejsze sa pierwsze 2 tyg dziecka wtedy kazdy papieros alkohool moga zaszkodzic. nie martw sie tylo pojdz o lekarza i sie wzystkiwego dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
DZIEKI ZA WPISIK....DZISIAJ SIE DOWIEDZIALAM O CIAZY I STRASZNIE SIE MARTWIE TYM MARTWIE....CZY WSZYSTKO JEST OK>WIEM MASZ RACJE ZE MUSZE ISC DO LEKARZA ALE NIE WIEM CZY ON MOZE COS WYBADAC BO TO CHYBA ZA WCZESNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE.......JUZ MI LEPIEJ NA DUSZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie martw
na razie masz w brzuszku zapłodniony pęcherzyk otoczony ciałkiem żółtym, w którym dopiero utworzy się zarodek. leki nie dostały się do niego napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
MUSZE SOBIE CHYBA POCZYTAC O CIAZY BO JAKOS NIGDY MNIE TO NIE INTERESOWALO.....DO DZISIAJ!!!!A JESZCZE TYDZIEN TEMU MYSLALAM ZE JESTEM BEZPLODNA I MIALAM ISC Z TYM DO LEKARZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
widzisz to spotakal Ci mam nadzieje mila niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
Mgotka---> No ale przeciez nie kazdy wie, ze jest w ciazy od razu!!! Ja tez sie dowiedzialam w 2 miesiacu. A pilam wczesniej alkohol. I co? Ciac sie mam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
tak sie sklada ze rozmawialismy o tym 2 dni temu na zajeciach .powiem Ci tak dziecko w ciagu 2 tyg sie najbardziej rozwijarozwija sie jego moz nerwy itpo i owszem moze to zaszkodzic alenie zawsze.nie martw sie.jesli zdazylo Ci sie to raz i w malych ilosciach to glowa do gory bedzie wszystko dobrze.tylko teraz uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
MILA MILA TYLKO JESTEM JESZCZE W SZOKU.TYDZIEN TEMU MIALAM MIEC OKRES A DOSTALAM LEKKIE PLAMIENIE I SIE NACZYTALAM ZE JAK SIE PLAMI PRZED@ to MOZNA BYC NIEPLODNYM.TYLKO NAWET PRZEZ MYSL MI NIE PRZESZLO ZE TO BYL OKRES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
jeszcze moja kolezana mowila ze jak byla w ciazy to tez jej sie zdazylo napic bo nie wiedziala i lekarz powiedzialjej ze gdyby byl slaby plod moglaby poronic ale byl mocny i urodzila zdrowa coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
to fajnie:) gratuluje dzieciatka a w jakimjestes wieku? mam nadzieje ze maz.narzeczony czy chlopak bardzo sie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
Nie raz i nie w malych ilosciach... Wiosna przeciez, grile ogniska :( Nie spodziewalam sie zupelnie, bylo zabezpieczenie. Ciaza to byl szok :( I bylby calkiem mily szok, jakby nie ten alkohol 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
MAM 24 LATA A DO NARZECZONEGO JESZCZE TO NIE DOCIERA....PLAKAL ZE SZCZESCIA ALE NIE MOZE W TO UWIEZYC ANI JA BO JAKOS NIE PLANOWALISMY ANI NIC.....PEWNIE TAK MIALO BYC.NIE WIEM TYLKO CO TERAZ ZE SLUBEM BO NAJCHETNIEJ CHCIALABYM PO ALE MOJA MAMA CHYBA UMRZE HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
nie przejmoj sie idz do klekarza popytaj nie ma co siemartwic na zapas. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
e moze nie umrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
z czym do lekarza pojde? Niczego sie nie zmieni... Mam 29 lat, a co? Jaka roznica? Im wiecej tym gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
nie zlosc sie tak przeciez to nie moja wina ze pilas.wiem ze sama sie nie spodziewalas i nie wiedzialas. glowa do gory.nie zamartwiaj sie bo to jeszce gorzej dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
A JAK JUZ TU JESTESCIE TO MAM PYTANKO CZY TEST CIAZOWY MOZE ZMYLIC TZN ZROBILAM AZ CZTERY TESTY I WSZYSTKIE SA POZYTYWNE I SPOZNIA MI SIE TYDZIEN ALE JAKOS CALY CZAS MYSLE ZE PEWNIE DOSTANE OKRES.....JESTEM SMIESZNA HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
ale ja przeciez nie mowie, ze czyjakolwiek wina... Jak moglaby byc Twoja w ogole? :D Moja i tylko moja :( W ogole nie wiem jak to mozliwe, ze jestemn w ciazy, heh :( No wiem, ze zadno zabezpieczenie nie daje 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
NO ZADNE ZABEZPIECZENIE NIE DAJE PEWNOSCI A JA WAM POWIEM ZE JA WSPOLZYJE Z NARZECZONYM 5LAT BEZ NICZEGO.MAM ALERGIE NA LATEKS A TABLETEK NIE CHCIALAM.UWAZALISMY PRZEZ PIERWSZE TRZY LATA ALE TERAZ CHYBA PRZESTALISMY ZWRACAC UWAGE I JEST SKUTEK............I SIE CIESZE BO TAK PEWNIE NIGDY BYSMY SIE NIE ZDECYDOWALI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
no nie daje ale teraz to jest mniej wazne. teraz powinnas myslec o dziecku i o sobie.dbaj o siebie dobrze sie odzywiaj zeby malenstwo bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
ja tez sie ciesze :) Tzn ne do konca :( Bo sie zamartwiam przez to cholerne piwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaal
No wszystko teraz zrobie. Alkoholu tez przeciez pic nie bede... ALe co sie stalo to sie nie odstanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
niestety tak ale miejmy nadzieje ze malenstwo jest silne i bedzie zdrowe.a ktory to juz miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaaa
ZROBMY TAK NIE MARTWMY SIE OBIE TYLKO MYSLMY POZYTYWNIE I WSZYSTKO BEDZIE OK......JUZ TERAZ CZASU NIE COFNIEMY I TRUDNO.ZA TO BEDZIEMY PAMIETAC NA NASTEPNEJ CIAZY HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka a ty chyba nie słuchała
s na zajęciach dobrze :o twierdzisz, ze w ciągu pierwszych 2 tygodni się dziecko najbardziej rozwija... raczej ci sie z 2 miesiacami pomyliło pierwsze 2 tygodnie od zapłodnienia nie ma mowy o dziecku... zapłodnione jajeczko się przesuwa jajowodem do macicy i zagnieżdża. zarodek zaczyna się tworzyć dopiero około 6-go tygodnia ciąży - więc jakim cudem twierdzisz, że w ciągu pierwszych dwóch tygodni się dziecko najbardziej rozwija? wróć lepiej do książek bo niedoczytałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgotka
wiem co slyszalam inie mow mi bo troche sie o tym ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×