Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Przy karmieniu rzeczywiście nie jest łatwiej. Jeszcze jak jest wszystko ok, to spoko. Gorzej jak jakieś uczulenia czy alergie się pojawiają... (odpukać). W rezultacie jednak cały ten okres będzie się nam wydawał chwilką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka i Pimboli - ale macie śliczne maciupkie te brzuszki. Ja dziś zaczęłam 26 tc a mam sporo większy...coś jak halasliwa... Postaram się przesłać jakieś fotki (najpierw muszę zrobić aktualne...) W pierwszej ciąży miałam dużo mniejszy... Ale tak to podobno bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko przecież po porodzie nie będziemy długo na ścisłej diecie. Powoli będziemy mogły wprowadzać \"zakazane\" produkty. Myśle, że takie małe odchudzanko dobrze nam zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up ja też chciałabym karmić maksymalnie do 8 miesiąca ale to jeszcze wszystko "w praniu" wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki IGMIK i up-83 dziękuję za pochwały. Ja też mam wrażenie że mój brzuszek zmienił tor wzrostu i rośnie coraz bardziej na boki a nie do przodu. w obwodzie od 3 tygodni tyle samo 94 cm. Ale za to waga trochę większa już 10 do przou a to początek 30 tygodnia!!! Rany jak to leci!!! Dziewczynki Wasze brzuszki są takie sliczne sama też chciałabym taki wystjący i okraglutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, brzuszki bardzo różne,jedne mniejsze, inne większe,ale wszystkie śliczne. Tak mówicie o wadze...Zauważyłam,że te z nas, które są szczupłe (i przed ciążą były) przytyły więcej.No ja np. szczuplutka nie jestem,w ciąży przybrałam tylko 5 kg.Coś chyba w tym jest,że chudzinki muszą nabrać więcej ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pooglądałam sobie w końcu wasze brzuszki:) faktycznie kasiulka ma malutki, ale cała jesteś drobniutka więc trudno się spodziewać nie wiadomo jakiego brzucholka:) Ja mam taki podobny do Wazki, muszę sobie zrobić aktualną fotkę to wam prześlę:) Mój brzuszek tak zaczął rosnąć dobiero od jakiś 2 tygodni. Dzidzia też spora bo 1 kg już waży, ale lekarz powiedział że to jeszcze nie z powodu tej curzycy bo ona dopiero działa na dziecko po 28 tygodniu, a ja dopiero w 28 tydzień wchodzę. Taka jego uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolek-ja faktycznie na poczatku ciazy powoli przybieralam na wadze,a w ostatnich tygodniach tak poszalalam;)Nie wiem,gdzie te kilogramy poszly.Powinnam przytyc tak minimum 10kg,ale jak to bedzie.. Mam nadzieje,ze moj maly brzuszek nie wywali nagle pod koniec ciazy,tylko bedzie rosl stopniowo,bo inaczej,to chyba rozstepy murowane,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny egzamin z prawa jazdy mam 3 grudnia ;-) to niebawem zleci pewnie ;-) co do ochrzanow palenia to sie nie gniewam i przyznaje bez bicia hihihhih ciesze sie ze uwas dziewczyny wszystko ok i dajecie sobie rade ze wszystkim brzuszki rosna a ja juz mam po glowie mysli jak tam na porodowce jaka bede mausia itd... spotkalam sie wlasnie z moja psiapsiulka byla wczoraj u swojej ginki sprawdzic jak tam po porodzie to wszystko ok i chciala tabletki anty dla armiacych i majacych juz dzidizulka bo to sa inne wtedy a ona zaproponowala jej wkladke co sie upuje w aptece i zaklada co miesiac samemu w 1 dniu okresu . i powiedziala jej ze narazie jesli karmi 6 razy dziennnnie piersia to nie powinna zajsc w ciaze ale jak mniej razy sie karmi wciagu dnia np 2-3 to mozna zajsc w ciaze . i taka koitke tez miala ze karmila przyszla na badanie a tu nastepna ciaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z ta waga to tez nie ma roznicy jestem ogolnie w szoku mowie wam mopja siostra jest iedzy nami roznica 3 tc i powiem wam ze ona nie ma wogole brzucha czujecie naprawde wogole no jakis tam ma jak kobietka w 3 miesiacu takie wypuklenie malutkie ma to on wlasnie cos takiego wszystke juz takie brzuchy a jej nic nie odstaje . ale dzidizula rosnie i jest zdrowy ;-) i to najwazniejsze a dziecko poszlo w mednice chyba ja ja wogole cos wysadzi to bedzie szok zrobie jej fotoski niedlugo to wam wrzuce na stronke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zjadłam wszystkie ciastka-tylko nie zmieścił się już jogurt i jabłko, które najpierw powinnam zjeść Balbinka oby udało ci się zdać za pierwszym razem. Ja coś czytałam o tych wkaładkach jak byłam u gina. Na szczęście nas to jeszcze nie dotyczy. możemy szaleć tyle ile wytrzymamy i na ile brzuszek nam pozwoli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko zgadzams ie z toba ze po ciazy sie zacznie przy armieniu ciazy tzn dalszy brak alkoolu i papierochow ;-) ale co do jedzenia to oprocz cytrusow,grochowek,fasoli czegos co powoduje wzdecia mozna jesc wszystko . kolezanki jedza wszystko smazone gotowane i maja taki pokarm ze maluchy im tak szybko i zdrowo rosna ze szok hii powino sie jesc to wszystko co w czasie ciazy . kumpela jadla grille karkowke kielabase spageti wszystko i dzidziulkowi nic nie bylo nawet lekarze mpowia ze powino sie to co w ciazy oczywiscie nie obrzerac sie tylko powolutku w malych ilosciach wprowadzacdo menu ;-) Igmik ja tez mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ty to jesteś wiesz. Siostry zdjęcie nam wrzucisz(z chęcią pooglądamy) a Twoje kiedy zobaczymy, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm moje hihhihii nie wiem hihihii dzieisaj robie salatke ze sledzikiem ,jabluszkiem ,ogorem kiszonym ,cebulka w sosie tatarskim uwielbiam ;-) i salatke warzywna nie wiem kiedy to wszystko zkroje hihihi bo narazie nie mam checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku i co zdecydowalas sie na jakis wozej ja jednak zostraje przy jumperze z tako i juz nie zmieniam ;-) bo znowu sobie cos ubzduram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam ale zbieram się do domku. W końcu. niedługo powinnam wrócić na forum tylko teraz właściwie nic się tu nie dzieje. Dziewczynki mało się udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A śledzikową sałaqtkę możesz podrzucić. Mi się nie chce gotować teraz-brak weny. Ale jutro może zrobię szarlotkę na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik nie ma problemu ;-) a ja ogladam drzyzge jak starsi panowie robia dzieci mlodociankom szok te chlopy to sa naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny poczytam was pozniej czekam na moja mame bo przyjedzie do mnie na weekend moj mezus pojechal na konferencje z firmy wraca w niedziele.strasznie mu zazdroszcze tych konferencji pyszne jedzenie w hotelu basen sauna bankiety ahhhh .ale my z mama sobie tez ladnie zrobimy:) bylam wczoraj na kursie i dziewczyny ktore chca rodzic w wodzie to musza miec badanie na hiv i hepatis zrobione .moja polozna ktora prowadzi zajecia jest z polski ale juz tutaj ponad 10 lat pracuje wezme sobie ja potem na wizyty domowe.pokazywala nam przebieg porodu na fantomie i tez patologie ulozen dziecka.aha rada dla was nie przyjcie gdy wyjdzie glowka tylko lekko sapac i oddychac jak juz to lekko pchac jak bedzie kazala polozna bo wtedy najczesciej mozne peknac krocze.wiecie ze naciecie krocza to nie tylko naciecie skory ale tez miesni ja nie wiedzialam az sie zdziwilam chyba bede chciala rodzic w wannie bo tam mniej pekniec i naciec wystepuje i wogole mniej bolu .pokazywala nam sale porodowe sa sliczne aha u nas od szpitala dostaniemy 1 zdjecie dziecka i odlew jego stopek na pamiatke .zdjecia robi fotograf sa po prostu sliczne napewno bedziemy malemu/malej robic cala serie zdjec wkleje wam jak to wyglada jak mama pojedzie aha moj aparat jest zepsuty ale moja mama mi przywiezie i zrobimy wkoncu zdjecie mojego brzuszka .moj tez nie jest duzy mam najmniejszy w grupie z kursu a juz 7 kilo na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka, dalabym sie pociac za sledzika....Rany przyszlam do domku i sie poplakalam :( Nie ma sledzikow, serniczkow, makowcow, chrupkow czekoladowych Flips, szynki dobrej, kielbaski prawdzwej, kapusty kiszonej cioci, paczki od mamusi z grzybkami ipierniczkiem na ktora czekam juz 4 tydzien,Miala dojsc w jeden.Depresja.Ja chce do domku......... Brzucholek mi rosnie ale od byle czego.Moja rozrywkowa potrawa to serek activia(jedyny bez smakowy, bo jogurtów naturalnych nie ma!!) i platki nestle.Mieszam i jem ta papke.Myslac ze jest to pyszny deserek.Bol przygryzam czekoladka i mandarynka.(10zł kg) Tak musialam sie wyplakac. Jak juz przyjade do kraju to odstawiam małą do mamusi i znikam na cala noc.Pije, jem, i tancze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla, ślicznie piszesz o swoim szpitalu :)Ciesze sie ze masz takie dobre mozliwosci/Ladne miejsce porodu zacheca do kolejnych ciazy. Milo miec wspomnienie z poprodu w ladnym miescu. Ja tez chce do szkoly rodzenia ale pewnie sie nie uda.Jak cos to dopiero w 8 miesiacu ciazy. Hotele nie zastapia domku.Jestem czesty gosniem hoteli i cenie sobie domowe zacisze.Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej...no i nie mozna zalapac grzybiczki ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko trzymaj się biedaczko. Może niedługo już dojdzie paczuszka od mamusi🌻. Pomyśl sobie, że jeszcze będzie Ci dane obżerać się takimi pysznościami. Balbina gdzie zniknęłaś??? Przyszłą mamo to masz dobrze,że mamusia przyjeżdża. Moja wczoraj pojechała. A ja właśnie skończyłam sprzątać mieszkanie i sobie wymyśliłam na kolację sałatkę z rybki wędzonej, a co tam zamiast śledzików. Za to śledzie zrobię sobie jutro na obiad do ziemniaczków(wybacz Ważko, że o tym piszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jejku wspólczuję tzw słodkim dziewczynkom - cukrzycowym. dobrze że to mija po ciąży. Ważka normalnie samam mam ochotę paczkę ci wysłać. nie ma jakiegoś sposobu, żeby to szybciej doszło? Cholera W nocy mnie obudził szokujący ból. Kurcz w łydce. MASAKRA. Trzeba podobno od razu wyprostować nogę i na niej stanąć ale to tak boli że nie byłam w stanie. Przeczekałam kurcz z zaciśniętymi zębami a dziś mam taki zakwas że mnie boli jak chodzę. grrrr. Na kurcze to magnez? Acha! Chodzicie w stanikach z fiżbinami jeszcze? Mnie uwierają strasznie i od jakiegoś czasu pod jedną piersią czuję ciągle ból. Taki jakby stały ucisk nawet jak jestem bez stanika. Kupiłam dziś stanik dla mamuśki. Ja pitole! Masakra. Jak dla baby pod fartuch. I produkują tylko w kolorze białym! a fioletowy czarny? Kobieta w ciąży ma czuć się tylko wygodnie? Ladnie to już nie? Wkurza mnie to. Triumf ma tyle bielizny a dla ciężarówek jeden model i biały! Moja koleżanka karmi piersią i je wszystko a mała spoko. Też tak chcę. Mamusia pojechała, nagotowałyśmy pyszności. A tak z nowości to zauważyłam, że ciężej mi się chodzi i powoli zaczynam czuć się jak bańka wstańka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×