Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam!!!! Dzisiaj tylko na chwilkę informuję, że 02.02. o godz 9.05 urodziła się moja córcia Magda. Poród siłami natury, a więcej napiszę jutro, bo dzisiaj dopiero wróciłam ze szpitala. Buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zerknęlam w moje zapiski :) nasza jadła dziś od 17 do 17.40 (troche oszukiwała przy cycku :P ) później do łóżeczka siup, nie bardzo chciala spać, przykimała przed samą kąpiela, ale o 19 pobudka jak w wojsku :P grunt zeby dzieciątko było wyciszone i spokojne przed kapiela, staramy się byc delikatni i wykonywac wszystkie ruchy spokojnnie kapiemy w łagodnym swietle, a jutro wprowadzimy jeszcze miła muzyczkę :) mała sie złości jak marznie - szybk marzną jej stópki, ale w wodzie jest taka spokojna, dziś akurat troche sie pozłosciła przy masażu - nie wiem co jej ta,m nie pasowala była ciepło opatulona - ale uspokja sie jak ma założoną pieluszkę a totalny spokoj jak juz jest ubrana hehe. Połozna poradziła ze jak sie dzidzia rzuca id enerwuje w wannie to włożyć jej w dłonie rozki pieluszki - mu wykładamy dno wanienie pieluszką - rzeczywiscie jak juz szkrab złapie - to sie uspokaja troszkę :) Co do wagi - w ciązy dowaliło mi 14 kg, rodziłam 9 dni temu i zostalo jeszcze 5 kg - codziennie ciut mnie j na wadzi i brzuszek schodzi - po samym porodzie miałam jak w 4 m-cu :) schodzi od góry w dół - jestem dobrej myśli - smaruję sie poporodowym zelem regeneacyjnym z musteli - nie wiem czy to cos daje ale smaruję twardo :) i cellulit mi troche schodzi z dupska i ud w miare jak woda ze mnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKO GRATKI DLA CIEBIE ❤️ zuch kobietka z Ciebie! Witamy Madzię 🌼 i czekamy na relację, coraz więcej mamusiek do dyskusji nad noworodkowymi problemami. Niedługo wszystkie bedziemy dyskutowac o konsystencji i kolorze kupek ;) Szklana przyjrzałam sie naszemu pępuszkowi tez taki jakby wypukły moze to ta przepuklinka co zejdzie - trzeba obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia u nas w szpitalu kąpiel była rano :) Franka lubi bardzo się kąpać :) Lubi ciepłą wodę jak mama. Nakarmiłam ją z jednej piersi przed kąpielą - odbiło się . i ulało niestety nosem...a potem kąpiel i smarowanie parafinka i czyszczenie noska fridą bo ma gluty od rana. Teraz mała oprożnia drugą pierś. :) Czy jak wam zaśnie maleństwo przy piersi to nosicie żeby się odbiło? Chyba trzeba odbijać nie? Dobra koniec karmienia, padam z nóg może uda nam się pospać. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana moja prawie zawsze usypia przy piersi i nosimy - tylko że odbic sie nie chce :P nie wiem moze jakoś źle ja do tego odbicia trzymamy... ale sa postepy w leżeniu na brzuszku - dziś przespała tak 2 godz! A jak sie juz raz odbiło to poleciało na dywan... kiedys wyrzygała w łóżeczku i dziś tez troche wyszło z niej jak lezała w wózeczku na słońcu - i to nie jest ulewanie bo ulewa sei w trakcie karmienia, czytalam ze to co potem to rzyganko... haloo babki gdzie jestesie - zdominowałyśmy ze szklaną forum :P meldowac sie tu jutro z rana! Hałaśliwa jak sie czujesz, jestes w domku????????? ja zmykam do łózeczka - dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Cisza ze strony ciężaróweczek rzeczywiście. Tylko mi nie mówcie, że wszystkie już macie objawy, albo rodzicie, bo ja już mam wizję, jak w drugiej części tabelki zostaję tylko ja ;( Szklana powiem ci, że z tą rutynką to jest tak, że im wcześniej tym lepiej. Można się wyspać, czy po prostu odpocząć wieczorem. No i łatwo jest wprowadzać jak dzidziuś jeszcze \"nie kuma\" ;p Odezwijcie się dziewczynki, bo ja już świra dostaję... Jak pomyślę, że mam być w ciąży jeszcze trzy tygodnie, to normalnie wymiękam... Wkurzają mnie wszyscy z tymi pytaniami \"a ty jeszcze tu????\". Grrrrr. I w ogóle cholera już chcę mieć dzidziusia i wiedzieć, że jest zdrowy :( Te myśli mnie doprowadzają do szału. A tu kurna jak na złość nic nie czuję. Wielkie BUUUUUUUU. No nic, zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) no wiec ja jeszcze nie rodze:) ale tak jak wczesniej chcialam juz urodzic tak teraz chodze i tlumacze mojemu skarbeleczkowi zeby jeszcze tydzien posiedzial. znajac moje szczescie nie posiedzi. troche mi sie pproblemow porobilo, wic chcialabym zeby chwile jeszcze poczekal. chyba mam dolka, to problemy i hormony. wybuchowa mieszanka. wczoraj caly dzien spalam:P , dlatego nic nie pisalam. co bedzie to bedzie, jakos damy rade:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie rodze.Wczorajsze ctg okay,jutro znow musze jechac i tak juz do konca co dwa dni,meczace to jest strasznie,moja lekarka ma praktyke 20km ode mnie. Bardzo chcialabym juz urodzic,wiedziec,ze mam moja corke cala i zdrowa przy sobie-teraz na koncowce ona wiecej spi i jak mi sie z rana slabo rusza,to ja od razu panika.Wieczorami nadrabia,fakt,ale w nocy spi. Widze,ze wasze psy jakos daja rade z nowa sytuacja,jestem ciekawa jak moj zareaguje na mala,to ONek jest,pilnujacy swojego \"stada\" do przesady czasami,wiec podejrzewam,ze z malutka bedzie tak samo. Mia,ja wiem,ze zleci ten czas do porodu,ale na razie sie ciagnie,jak juz bede po drugiej stronie,to pewnie inaczej na to spojrze,teraz obawa o mala mnie wykancza.Ale jak to powiedzial nam pan doktor w klinice:jak sie chcialo nie miec nerwow,to sie nie trzeba bylo decydowac na dziecko,teraz to juz do konca zycia bedzie gdzies tam obawa o potomka:) Cos w tym jest. Dzis niedziela,dobry dzien na porod ;),ale u mnie sie jakos nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kluska gratuluje !!! :) a co do zluszczajacej sie skorki u maluchow to smarowalam oliwka, potem poozna powiedziala ze mam smarowac parafinka i tez nieskutkowalo dopiero w szpitalu pani doktor mowila ze mam kupic emulsje w aptece Emolium i pomaga jak reka odjac niema zadnyej skorki zluszczonej :) a co do wymiotow to czytalam ze moga pojawiac sie u maluchow bo maja niedojrzaly uklad pokarmowy a moj nieraz wymiotuj ale to raz dziennie ale we wtorek ide do kontroli to zapytam sie przy okazji moj mlay jest terrorysta!!!! niespi cale noce :? a w dzien jak aniolek zje i spi eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALBINKO- DZIEKUJE, ZE MNIE WPISALAS DO TABELKI:) Dziekujemy tez za wszystkie gratulacje, Michas ma dzis 11 dni, spi jak aniol ale w dzień:( a w nocy berdzo roznie , budzi sie czasem co 1,5 godz. Moj Maly spi w rozku i czasem przykrywam go jeszcze kocykiem ale dzis mialam 23 stopnie i spal bez kocyka i pierwszy raz bez potowek. Co do mojej wagi juz mam taka jak przed ciaza 55 kg, i pewnie nadal polece w dol a nie bardzo bym juz chciala:( Tylek nadal mnie boli choc rana po nacieciu juz w miare wygojona, ale nabawialm sie hemoroidow, bo moje dziecko rodzilo sie z reka przy twarzy i wyparcie go to byla mordega. Sciskam wszystkie oczekujace, gratulacje dla nowo rozpakowanych i pozdrowienia dla zaprawionych juz w boju mamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki :-) No ciężarówki dały o sobie znac - wiem ze ciezkie to czekanie... ale jedyne pocieszenie takie ze to juz na prawde niedługo 🌼 troski o zdrowiemaleństwa doskonale rozumiem - ja strasznie szalałam na tym punkcie... tylko ze to nie do końca mija po porodzie ;) ale domyslam sie jak trudne musi byc to czekanie juz prawie na mecie - w szczeglności ze coraz więcej dziewczyn sie juz rozpakowuje - wielkie serducho dla Was ❤️ zleci kochane, zleci! Julcia - ja moją smaruję tylko oliwką i w oilatum kapie - łuszczy sie w pachwinkach i pod szyjką - w pachwinakch smaruję kremem do pupy, a pod szyjkę tylko oliwka - spróbuje moze kremem z oilatum to posmarowac. J akiedys sama uzywałam kremu z emolium - to w sumie pdobne do oilatum. Widzę ze moje dzieciątko to prawdziwy aniołek - jak 6 w totka bo spi pieknie w nocy :P - choć położna postraszyła ze wszystko moze sie jeszcze zmienic :P a moze próbujcie budzic swoje maleństwa w ciagu dnia co 3 godz na jedzonko - moze uda sie to jakos przestawic - słyszałam ze mozna próbowac - ale poradzcie sie jescze kogos doswiadzonego. Nasza była dziś rano aktywna, zazwyczaj jest bardziej aktywna od 14, teraz jeszcze śpi. Mąż po moją mamę pojechał, zeby pomogła troche uprzatnąc no i brata mojego przywiezie bo jeszcze gabci nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! No więc zgodnie z obietnicą zdaję relacje: W niedzielę tydzień temu (oczywiście po 3xS) :) ok godziny 23 położyłam się spoać, o godzinie 24 wyszłam do toalety i w drodze powrotnej zauważyłam, że mi odchodzą wody, mówię więc do męża zbieraj się powoli jedziemy do szpitala. Prysznic, kontrola toreb, ostatnia pomarańcza i ok godz 3 byliśmy na porodówce z 4cm rozwarciem i skurczami co 5 min. Skakałam sobie na piłce, byłam pod prysznicem (ogólnie ból nie był taki straszny) Ok godz 6 skurcze ustały (było już 7 cm rozwarcia) więc podano mi oksytocynę, skurcze się nasiliły i o godz 9.05 moja kruszynka była już z nami :) 3580g i 53cm Szczerze powiedziawszy spodziewałam się większego bólu W szpitalu musiałyśmy zostać, bo mała miała za wysoki poziom bilirubiny, więc była naświetlana. Do domu wróciłyśmy wczoraj :) Dołanczam się do grona szczęśliwych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Iskierka.........37.........28.01.......sn.........3160/ 52.........Michaś Mia 82 .........39.........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38??.......30.01.......cc..........2500 /53........Córcia Stokrotka.......???.........30.01.......cc.........2800/ 52.........Córcia Mandzia.........39.........30.01.......cc.........3120/5 5.........Agatka Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Lutówka........40.........01.02.......cc..........3700/ 55 ........ Kubuś *iwonka*........40..........02.02......sn...........3580/53...Magdalena Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........325 0/52.........Maja Kluska=).........39........06.02.........sn(?)......3250 / 54 ........Maja Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia basienia.......28......śląskie.........40......04.02.09. .....+13/Wiktoria Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś malinova.......35......śląskie.........40.....09.02.09.. .....+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37....09.02.09....+9 /synek basia4379.....30......śląskie.........39......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........39.....10.02.09... .....+16/? asia.............26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek PrzyszlaMama23......MannheimDE...39.....16.02.09.......+ 10/Nicolas balbiina ........24 ....Częstochowa..38.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...39.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli.........27.....Schwarzwald/DE..39..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... .+13,5/Aleksandra marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie......36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? halasliwa......27......Warszawa.....31.....25.02.09...+1 5/niespodzanka Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........37.....26.02.09.. ...+13/synek robur..........31......zach.pom.......36.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......33.....27.02.09..... +13/Agusia alicja 111.....27......WLKP............36.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik Adrianna29...29.....Wrocław.........37.....27.02.09..... .+18/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze moje kochane :) sobi troszke poczytalam i o ja scudlam niestety 6,5 kg po porodzie. Tylko........ mam jeszcze 10 na sobie,Jestetm juz miesiac po porodzie(wlasnie dzis mala konczy miesiac)jem dietetycznie bo ma kolki ale niestety akos nie schodzi. Co zrobic wszystko u mne bylo inaczej,Male dziecko, malo wody, male łozysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja na dzisiaj mam termin wiec od rano ciagle ktos dzwoni i pyta czy rodze a ja oczywiscie nie rodze:( moj synek wstal dzis rano i powiedzial,ze musze dzis rodzic skoro mam termin:) mi 3xs nie pomaga,jutro znow wizyta u gina a juz mi sie niechce ciagle jezdzic na te wizyty,badania itp.Ja juz chce rodzic!!! No nic musze czekac Troche ponarzekalam ale to czekanie wykancza. Milej niedzieli Wam zycze🌼 Odezwe sie jutro po wizycie no chyba,ze szybciej zaczne rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ważka :) Nie łam się ja też jestem jeszcze kluską. Ja miałam 20 na plusie i na razie niecałe 8 w dół... Ale chyba lepiej spokojnie chudnąć żeby ta skóra się przyzwyczajała, bo rozciągała się 9 miesięcy to teraz ma w dwa tygodnie wrócić na miejsce i nie sflaczeć ? Ale rozstępy mi się robią na udach :( smaruję je i mam nadzieję że zniknął lub zbledną jak już proces wchlaniania się skończy. I mam nadzieję że kiedyś się skończy... Już bym chciała spodnie nosić moje a jeszcze nie mogę :( Ale jeszcze czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko pięknie sobie poradziłaś :-) pozazdroscić! Wazko miło Cię czytać - zagladaj najczesciej jak mozesz i moze jakies nowe fotki Nastki???? laseczki spoko loko - wrócimy do naszych figur - poza tym z tego co pamietam dawałysmy sobie czas do czerwca - wtedy ruszamy sie lansowac :P Szklana ja na się smarowałam przeciw rozstepom mustelą w ciąży, a teraz mam zel poporodowy - jestem bardzo zadowolona z tych produktów - spróbuj czegoś takiego (to jest wskazane jak juz sie roztsepy pojawią): http://www.aptekaeskulap.pl/mustela-9m-krem-na-rozstepy-intensywnie-dzialajacy-75-ml-p-1615.html?osCsid=e42518f3a288a5b497f028433e827c3e a co do oczekujących porodu - myślę ze wszystko ruszy z początkiem tygodnia - w końcu mamy weekend... poniedziałek bedzie na rozkecenia a później posypią sie kolejne dzieciaczki - zabaczycie! wiecie na co mam dziś ochotę - zagrałabym w eurobiznes!!!!! Nie wiem co mnie napadło :D mąż na moja prosbe zakupił - mam nadzieje ze nie bedzie nic ciekawego w tv i uda mi sie go namówić zeby ze mna wieczorem zagrał ;) dobra spróbuje teraz mojego żuczka na brzuszek przekrecić bo dziś jeszcze nie masowała... ryzykuje teraz pobudką i zakończeniem relaksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie i Dwupaczki, Kobietki Wy się martwicie, że jeszcze nie ma oznak porodu a ja urodziłam za szybko. Mogłabym jeszcze pochodzić w ciąży. Oczywiście cieszę się ,że maleństwo jest już z nami ale z drugiej strony chciałabym aby w ciąży z niecerpliwością na nią czekać. A tak ja swoją kruszynkę już mam a Wy niestety musicie poczekać ale uwaga....jutro chyba pełnia jest więc już nie duło zaczniecie się rozdwajać. Pistacjowa mi zleciało prawie wszystko po porodzie-został tylko sflaczały brzuszek i otrzymałam wraz z córcią wilczy apetyt i jak tak dalej pójdzie to szybko nadrobię kilogramy. Mia podziwiam Cię za zorganizowanie i poukładanie. Ja też tak chcę!!!! My malutką kąpiemy o 21 ale za Twoją radą już od dziś kąpiel o 19. Jej też się skóra łuszczyła i położna kazała ją kąpać tylko w oilatum i już po kąpieli niczym jej nie smarować-tak robimy a mała ma skórkę już ładną. Jak bardzo się łuszczyła przy mimi i brzuszku, to kazała jeszcze smarować kremem oilatum-teraz już jest wszystko ok. Iwonka gratulujemy zdrowiutkiej Madzi!!!! Nasz pępuszek też jejt wypukły i też po odpadnięciu kikutka pojawiała się tam krew. Pola niestety też zasypia przy [piersi a jak zaśnie to jest prawie pewne, że jej się nie odbije. Up korzystaj z chwil z dzidzią w brzuszku-możesz jeszcze czuć kopniaczki, więcej odpocząć. Trzeba znaleźć dobre strony tego stanu. Marteczka to trzymamy kciuki, żeby maluszek choć tydz poczekał. Pimboli na pewno dzidziuś urodzi się cały zdrowy i śliczny ale rozumiem Twoje obawy. Ja teraz się martwię, czy malutka zrobiła ładną kupkę, czy dobrze oddycha, czy przypadkiem jej coś nie boli. Julka 🌻 za bezsenne noce. Oby Adasiowi się odwróciło. Cześć Ważko!!! Nie martw się niedługo kolki się skończą i będzie już tylko sama radość. Salwia korzystaj z jednego S szczególnie. My z N już się nie możemy doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję rady. Chcemy kupić chustę do noszenia dziecka i nie wiemy na jaką się zdecydować, która jest lepsza. A może Wy orientujecie się w temacie. Czy kupić tańszą czy droższą, krótszą czy dłuższą? My znaleźliśmy coś takiego: http://www.allegro.pl/item543986482_lniana_chusta_wiazana_4_6m_nosidelko_nosidlo.html Proszę o wypowiedzi na ten temat. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi ale superowy chłopiec z tego waszego Olka :-) Igmik w sprawie chusty nie podpowiem... sama chciałabym kupic i nie wiem jaką... a nikt ze znajomych nie uzywał wiec niw ma sie kogo poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko na moment bo nadal nie mam stałego dostępu do internetu a teraz używam telefonu jako modemu tylko z tego za długo korzystać nie mogę. Chciałam tylko Wam powiedzieć, że nadal jestem 2w1 kurde tak się bałam wcześniejszego porodu bo tyle różnych oznak już było a tu nadal nic, teraz to już doczekać się nie mogę. Ostateczny termin mam na środę ale już się na nic nie nastawiam bo w końcu okaże się, że ostatnia tutaj zostanę. Gratuluję wszystkim mamusią i dzidziusiom oraz pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam na baby shower kupon na taka chuste jaką będę chciała muszę tylko podjechać do sklepu gdzie są te chusty i to najlepiej z mała i z M i pani nam doradzi i pokaże jak zakładać. I wtedy wam opowiem co i jak. Ale wybiorę się pewnie za około tydzień najwcześniej. Będę kupować chuste bebelulu. Ale kupię też na pewno nosidełko babybjorn. Tylko ze wszystkie są od 3,5 kg a moja calineczka waży 2650 :) Właśnie sie zastanawiam czy nie zacząć dokarmiać małej:( słabo przybiera. Jutro wezwe pediatre i sie poradzę co robić Idziemy kąpać :) o 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala spi, zjada co dwie godziny po 50ml.Waga 2200gram.Musi duzo jesc. Szklana, to pocieszajace co mowisz o wadze :) ja jednka nie moge na siebie patrzec. Przytyłam 16,5kg do 35 tygodnia i juz miesiac po a ja dalej stoje z waga, Mleko odciagam ale zeby jakis wilczy apetyt lub cos podobnego.Nic. mam zachcianki ale nie moge sobie na nie pozwolic.Damy rade :)czas zaczac cwiczyc. Wkoncu 1,5 miecha sie byczylam w szpitalu na super jedzonku... co do mycia to ja swoja ksiezniczke mylam raz. Tak to codziennie myje dupsko pod bierzaca woda w kranie zlewozmywaka, Nacieram roznymi kremami.Na pupe daje krem z cynkiem bo pupka sie odparza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko nosidełko. Fakt lezy sobie i czeka w wlasciwa wage ale Aligator nie potrafil sobie odmowic zakupu. Nawet nie macie pojecia jaki stoczylam boj o zaprzestanie zakupu kasku ochronnego :) Nie dociera ze mala jest jeszcze za mala:) on sie tak ładnie cieszy. Tak jak pisałam wszystko przygotował i kupił. dosłownie wszystko. Ja osobiscie zakupiłam kilka kosmetyków i zapinke do smoczka. Mia, dziekuje za dobre slowo. Postaram sie zaraz cos podesłac na skrzyne . Kochane Brzuchatki, ciaza jest czyms magicznym i po porodzie naprawde teskni sie za brzuszkiem. Ja poczułamzal ze juz po. Fakt nie przezyłam tych ostatnich 4 ciezkich tygodni kiedy to sie spi i puchnie ale teraz wiem ze to cos pieknego.Noooo, moze z wyjatkiem tolaty. Czasem zapominam ze musze sisiu.Nic nie czuje teraz i to jest takie wspaniałe.Mowie sobie "idz siusiu bo nie bylas od rana " Wiem ze checie juz rodzic ale poczekajcie i cieszcie sie. Nigdy w zyciu nie bedzie juz tak spokojnie i błogo jak za pierwszej ciazy. Zycze Wam cierpliwosci i siły podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova urodziła wczoraj córeczkę! 0 1.40 waga 3500 i 54 cm Mamy wszystkie pozdrowienia i powodzenia dla mam oczekujących :) Ważka ja na razie nie ruchawa jestem bo szwy ciągną i blizna się babrze ae już wraca do normy:) Nie wiem jak długo będzie tak boleć :( Ale potem zaraz na basen polecę. Chociaż wolałbym tak się nie rozbierać na początku. ale co zrobic. Ale tak jak mia mówiła do czerwca. ale chyba zmenię zdanie... chcę już!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam straszna zgage, maly chyba nie ma juz miejsca i kopie tam gdzie nie trzeba. :) strasznie boli mnie pod lopatka po prawej stronie.. nie moge sobie znalezc miejsca. a na dodatek caly czas lapie sie z moim M. :( no tak igmik jutro pelnia:) co bedzie to bedzie. ja pamietam ze moje dziewczynki kapalam wieczorem i staralam sie je budzic na karmienie w ciagu dnia a i tak budzily sie co 3 godz w nocy i to tak do okolo 6 miesiaca.wszystko da sie wytrzymac:P ciekawa jestem jak to teraz bedzie:P zmeczona jestem i strasznie nerwowa a co z dziewczynami z akcjami przedporodowymi z piatku? ma ktos jakas wiadomosc? mama 17 mowila ze jak sie nie bedzie odzywac tzn ze urodzila. pewnie juz tuli swoje malenstwo:) jak nie napisze nic dzisiaj wieczorem to znaczy ze juz spie bo najlepszy na stres jest sen:) buziole mamusie i dwupaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja nadal w dwu paku we wtorek jedziemy do szpitala na kontrole jest mi bardzo ciezko stasznie boli mnie podbrzusze a jak chodze to odczuwam bol w spojeniu meczy mnie to bardzo i ciezko mi sie zrelaksowac do mamus ciesze sie bardzo radzicie sobie bardzo dzielnie naprawde tylko pochwalic do dwupaczkow dziewczymy damy rade jeszcze tylko troszke i bedziemy mogly cieszyc sie malenstwami ide kapiu moze to mi troszke pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ide sie zajac kulturalnie malenstwem wiec moj czas na dzis dobiega konca. Buziaki i powodzenia w kapielach i karmieniu. Dwupaczki poczekajcie z bolami do jutra a najlepiej do wtorku. :)Po co zaczynac tydzien od boli porodowych.:) ja naprzykład urodzilam w rosyjskie Boze Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×