Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no Dagusia sto lat dla Martynki! :) Moja nie je piersi a też sie przebudza..czasem tylko smoka trzeba dac a jak nie pomaga to wody ale dzis biadolila 40 min zasypiala i budzila sie wiec o 5 mleko wypila ale i tak o 7 pobudka- skandal! :) No to macie wydatkow troche...:( zawsze cos. My teraz chrzciny robimy... Fotelik tez nas czeka i spacerowka parasolka za niedlugo... I auto sie popsulo i to i tamto zawsze cos... Life is brutal. Kluska ja konczylam taki sam kierunek jak ty! Z jakiego miasta jestes? :) O 11 idziemy na roczek do prywatnego zlobka obok nas. Obczaje sobie jak to wyglada bo tam podobno mozna zostawiac dzieci np na 3 godz jak cos trzeba zalatwic. Hmm ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Dzięki za hasło :) Ale rosną te Wasze dzieci. A Gaba Mii jest tak sprawna, że normalnie szok przeżyłam... Mój Kubuś o raczkowaniu to nawet nie myśli. I pewnie nie będzie raczkował, bo ma inny środek lokomocji: mamę. Jak go położę na brzuchu to leży jak żaba. A później się złości i na ręce... Ale go rozpuściłam. No nic. Jeszcze z pół roku max. Ciągle czytam zaległości. Tyle się działo. Podziwiam as, że coągle miałyście czas i ochotę pisać. Ze mną to różnie. W sumie sama sobie narzuciłam dyscyplinę i starałam się włączać kompa tylko na pisanie pracy. Ciężko było, bo nikt mi dzieci nie pilnował, więc pisałam wieczorami czy w czasie drzemek Kuby. A że on śpi po pół h w ciągu dnia, to czasem nawet nie zdążyłam dobrze zacząć. Teraz niby mam trochę luzu, ale trzeba się zacząć przygotowywać do obrony. Ale jak to ktoś powiedział - w najgorszym wypadku " 15 minut wstydu a mgr na całe życie..." No i się budzi. Buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) My już nie śpimy,pobudka o 7 na jedzonko i kupalka ;) Przez te parę dni zaliczyłyśmy odwiedzinki,wyjazdy,rozjazdy..i ból głowy :D Tak mnie wczoraj pod wieczór rozbolała,że szok. Wizyta Robur krótka,ale było sympatycznie i dziewczynki polubiły się :) Byłam też u mamusi :) i tak nam dzionek szybko zleciał... Ząbków nadal brak,ale coś chyba jest na rzeczy....(jak od kilku miesięcy zresztą ;)) Dagusia 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 dla Martynki :) Jednak zdecydowaliście się na xlandera :) Oby wam się dobrze spisywał...wydatków nie zazdroszczę..Ja uwielbiam wydawać kasę na przyjemności :) ale wydatki..o nie :D Szklana witaj poranny ptaszku :) Wiktoria też z ranka skubie i masuje tatusia :) Dziewczyny chciałam do wszystkich coś napisać,ale nie mam sił po tym jak mi się skasował wczoraj mój mega post ;) Będę na bieżąco.... Buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz sa ranne ptaszki :) moj juz bryka tez od 7 rano hihi wczoraj bylam z kolezankami na piwku fajnie bylo :) Kluska pozniej zobacze fotki maly mi sie buntuje hihi uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana dzieci zazwyczaj wcześnie wstają :( Kuba się budzi o 6 :(( Ja kimam, ale co on mi wtedy włosów nawyrywa to moje ;) Ale ja go wcześnie usypiam, więc coś za coś. Mnie tak czas szybko leci, że wciąż nie mogę uwierzyć, że nasze dzieci już mają po 6 miesięcy i więcej... Widzę, że kilka dziewczyn tu jest po polonistyce. Ja też właśnie to kończę, tylko ze specjalnością nauczycielską. Pracę pisałam z dziecięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oooo, ale Wy dziś wczesne jesteście! Kiedyś to się przez weekend długo spało, a teraz się nie da ;) Asiu26 - no to Wiki faktycznie ładnie waży. Oj jest co nosić. Wyobrażam sobie. Moja rodzina jak bierze mojego Olka na ręce to już narzekają, że taki ciężki.... A niedawno wszyscy mówili, że taki leciutki i malutki (2800 miał jak się urodził i 51 cm). Ja tezkarmię cały czas piersią i tylko piersią + raz dziennie obiadek ze słoiczka i raz dziennie deserek. Mój Oluś też miał ostatnio takie marudne dni i noce ale mu przeszło i ząbków jak nie było tak nnie ma. No i widzę, że jak każda masz czasem chwilę, ze masz dosyć. Co zrobić, takie uroki macierzyństwa i małżeństwa .Ale ważne, że są też chwile, dla których warto żyć i tak się poświęcać. No Dagusia - dziś Ty pierwsza :) Buziaczki dla Martynki z okzaji 7 miesięcy :) No, zleciało. Mój będzie miał 22 września 8 miesięcy. Jacie, a pamiętam, ze dopiero co marzyłam, żeby miał już chociaż te 3 miesiące i żeby kolki się skończyły :) Mój też ma silną potrzebę cyca. Czasem wystarczy że dotknie go buzią i już śpi dalej. Ja tak właśnie mam w planie karmic do roku. Straszne, mały zamiast dostać prezent na roczek dostanie zakaz cycusia. Już mi smutno jak pomyślę, ze mam przestać karmić. Ale faktycznie im później przestać tym gorzej. No, wydatków faktycznie sporo Wam się przyplątało. A co do moich studiów, właśnie ja nie za bardzo chciałam, bo to podobno mało przyszłościowy kierunek i wogle, no ale co miałam innego studiować, skoro marzy mi się praca w domu dziecka? Ogólnie studia były fajne i Można powiedzieć, że studiowałam z pasją. Szklana - mój też dziś obudził się o 7:00 i do tej pory nie śpi. Ale ogólnie nie narzekam, bo znów całą noc ładnie przespał. UP - ja też pisałam pracę dyplomową cały czas, i jeszcze we wrześniu się bronię. Powodzenia na obronie życzę! Ładne zdjecia i ładne dzieciaczki. Buuu, ale dziś u nas pochmurno. I pada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haidi- ja też chciałam w domu dziecka pracować i nawet chodziłam jako wolontariuszka w liceum do domu dziecka ale tak jakoś głupio wybrałam, że może bardziej przyszłościowa ta administracja i męczarnia przez 5 lat i jeszcze nie obroniłam się heh. moja tez czasem wystarczy że cyca złapie i śpi szklana- moja też się budzi ok 7 rano i dla mnie to i tak dobrze bo bywało że i o 5:( kurcze teraz non stop muszę sprzątać. Martyna najbardziej lubi upatrzyć sobie jakiś paproch na podłodze i zasuwa do niego. A teraz najfajniejsza rzecz to mamy pomalowane paznokcie u nóg hehehe. Głuptasek już do buzi chciała wsiąść. basienia- tak chyba kupimy tego x landera co wy macie. Nad morzem ok 80% wózków to były x landery. Pytałam kilka mam i wszystkie zadowolone, opinie w necie też dobre a patrzałam inne wózki to niektóre też tak mają to oparcie nie pod kątem 90 . Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my pospalysmy do 9:30:)) i witamy wszystkie ranne ptaszki!szybko dziekujemy za komplemaenta:) spadamy dzis do mamuski, wiec tylko krociutko sie witamy:)i spadamy... hm...od wczoraj ciagle rymuje czysto po czestochowsku... PA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dziś mała już ciut lepiej, w nocy nie było gorączki, wczoraj jeszcze sie męczyła cały dzień, nic prawie nie jadła, w nocy 3 razy cycuś. uśmieszki już są ale jeszcze apetyt nie wrócił, dalej dietka....:( nawet jej ulubione ciasteczka są beee. no i marudka z niej straszna, nie dziwię się, ja niecierpię jak mnie gardło boli, a ona dopeiro musi sie dziwić o co chodzi.... Oczywiście syropek ciężko jej podać, wypluwa, co się nameczymy z M. Antybiotyk jakoś łyknie- dobry w smaku. Wybaczcie, że nie odpiszę Wam, zmienię to w poniedziałek. Emi wymaga ciągłej uwagi, nie ulezy sama ani chwili, bidula, chcę jej dać teraz 100% siebie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas nie zawesolo oli przedwczoraj rozbil sobie luk brwiowy bylismy w szpitalu ale obeszlo sie bez szwow padam ze zmeczenia i stresu ah zawsze cos jade zaraz po kojec bo juz za nim nie nadarzam odezwe sie wieczorkiem buziale kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla rozbitego łuczku i bolącego gardełka {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej konwalio, biedny Oli. Piksip - dobrze, że już chociaż troszkę lepiej. Ale tu dziś ciiiiiicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusty post na dzień dobry mi wyszedl;) Asia moja Majka tez cały czas na piersi jest i jeszcze 100 g i jej 9 kg stuknie=) sztuczne daję jej czasem wieczorkiem, no i je obiadki o 14(zupki sama gotuje) a o 16 jabuszko albo jakiś deserek. Co do zajmowania się dzieckiem przez Tatusia to u mnie od początku była inna wizja bo to Tatuś był tym który miał w domku zostać z dzieckiem i się nim zajmować(z własnej woli) bo ja się obawiałam czy bede dobra Mamusią ale jak tylko wziełam Majkę na rękęto już wiedziałam ze będe cudowna mamusia(tzn. że się bede starala z calych sil!) i wszystkie leki odeszly na bok. Moj Mąż ma reke do dzieci i wychowywal wczesniej u siebie w domu blizniaki starszej siostry(ona sama je wychowywała bez ich ojca)i wiedziałam że ma podejscie do dziecka a teraz sie ze mna kłóci jak jest w domu a ja się do Majki pcham=) Dagusia 🌼dla Martynki jutro mojej Majce stuknie 7! A jak się będziemy cieszyły jak roczek będąobchodzły;) Co do wózków spacerówek to mam w głowie taki mętlik że ho ho... Szklana ja jestem z Piotrkowa Trybunalskiego!Co do tego żłobka to fajna sprawa dla rodziców nie mających Babci pod ręką;) Dziewczynki u mojej pobudka o 7 to też normalka trzeba Tacie dać buzi przed wyjsciem do pracki;) Up-83 ja też pisałam pracę z dziecięcej!:) Ja sobie nie wyobrażam konca karmienia, wiem jaki był cyrk jak Majke wymeldowywalam z lóżka od nas do łóżeczka(jakmiała3 miesiące) ona nie płakała ... ja tak;) Ale też będę karmić tak do roku...oj ciężko będzie! Ta pasja jest jednak najważniejsza, obojętnie w jakiej dziedzinie życia! Piksip dobrze że już lepiej,jakie dajesz Emi ciasteczka? Konwalia Oby z tym łukiem brwiowym było oki, a kojec super sprawa!;) Maja sięwłaśnie budzi, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip dobrze ze juz lepiej :) jeszcze troche i apetyt wroci ;) niech szybko zdrowieje!!! konwalia biedny Oli dobrze ze obeszlo sie bez szwow... teraz bede potluczenia, siniaczki... nasze dzieciaczki sa teraz coraz bardziej ruchliwe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anastazja...10...4050 julka2384............35...09.01...sn...3350/54......Adaś ...? ...5220 piksip.................37...12.01...cc...2650/51.....Emi lka..7m 3t..7000 Igmik.................37...14.01...cc...2675/49......Pol a...7 m 3t...6900 Haydi................37...22.01...sn...2800/51..Ale ksander...7,5m..8600 Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś... kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n... Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka...7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51.....Franka ...5m1t...7500 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka...20...6400 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...5 mies..6300 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enka... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura .... Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś ... *iwonka*.........40...02.02...sn...3580/53......Magdalen a..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia...7 m...6700 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maja... dagusia82........41...05.02...sn...3970/61......Martynka ...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maja...8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...12 ...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54....Weronika...7m...7400 hipek.................38...08.02...sn...3150/53....Gabriel...4m8d...6760 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. .13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebastian... Basienia.........40...10.02...cc...3660/56......Wiktoria ...6m2tyg 6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Natasza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Natalka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hania... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szymuś...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53......Oliwia.....6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Izabela...8...5110 asia26łódzkie..40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria...6 m3tyg..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikodem... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47.....Nadin e...6m1t....6200 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synuś. .. lamamma...........37...17.02...sn...3600/57......Zosia.. . up-83..............39...19.02...cc...3160/55......Kubuś ..6m2t..7000/70 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś...13...8000 avinia...............40...23.02...sn...3350/57.....Łukas z...4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 majaitosia........39....24.02...sn..3360/52......Ania... robur.............. 39...26.02...cc...3550/56......Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50......Calogero.. .17...7200 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emilka ... monis30...........40...04.03...cc...3400/55......Weronik a...4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52......Oliver. ..5m3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mi sie pusty wysłał;) Piksip dzięki;)ja Mai jeszcze nie dawałam żadnych takich przysmaczków jak ciasteczka czy chrupki,bo nawet nie wiedziałam że już można. Już się nie moge doczekać jej reakcji na te nowości. Jak na razie ma jeden przysmak który uwielbia kaszkę( w słoiczku z Hippa )z biskoptami na Dobranoc. Zreszta powiem Wam, że jak próbowałam to i mi super smakuje=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znów pierwsza:) Ale miaąłm nockę ciężką. Chyba najgorszą ze wszystkich bo mi dziecko o właściwie non stop wisiało na cycu. Ale chyba ją brzuch bolał i domyślam się dlaczego. Otóż moja panna postanowiła sama rozszerzyć sobie dietkę i zjadła kawałeczek tekturowego pudełka. Ma takie pudło tekturowe kolorowe na zabawki i bawiła się wyciągała sobie zabawki z pudla na macie a ja obok leżałam i przeglądałam gazetę. i patrzę a ona ciumcia coś- kawałek tego pudla wygryzła. Wyciągnęłam jej z buzi ale nie jestem pewna czy nic nie połknęła. Ale byłam wystraszona. Ale mama mi powiedziała żeby nie panikować bo papier to wykupa. No dziś rano byłą kupa dosyć rzadka i trochę śluzu więc chyba papierek poszedł. Na prawdę nie można już jej spuścić z oka. konwalia- biedny Oli, teraz siniaki i guzy chyba będą na porządku dziennym u nas wszystkich powoli. Mmm nadzieję że nocka ok byłą i go nie bolała pierwsza męska rana. piksip- dobrze że Emi juz lepiej się czuje. padam dziś na cyce i wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa pytania mam
1.czemu zawsze rano piszą staraczki? godzina ok 6 to na głównej stronie 10 najnowszysch tematów to właśnie od staraczek. ma to jakiś związek, ta godzina ze staraniem się o dziecko? od zawsze mnie to na kafeterii ciekawiło. siedzę często w nocy do rana i to zwróciło moja uwagę.. o co chodzi?? czemu ok 5-7 taka aktywność topików apropo macieżyństwa? 2.czy wy młode mamy macie choć troche czasu dla swoich facetów czy tylko 24h dziecko dziecko dziecko i kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌼Mai stuknął dziś 7 MIESIĄC, ale to zleciało!;)🌼 Dagusia moja Majka też się dobierała do wszystkiego co papierowe i tekturowe wiec pojechałam i na markecie kupiłam dwie różowe skrzyneczki plastikowe. Są wygodne bo jak nie potrzebne to zkładam i chowam a poza tym maja rączki jak koszyki więc sięwygodnie zabawki przenosi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy gościu skąd wiesz czy przypadkiem jedną reką nie miziam meża a druga klawiatury?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa pytania mam
kluska a dostane odpowiedz na pyt nr 1? zastanawia mnie czemu od5-9 jest taki wysyp i aktywność działu staraczek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mi wytłumacz skąd wytrzasnąłeś określenie "staraczka"i co u Ciebie znaczy A odp na to pytanie jest bardzo logiczna : popołudnia i wieczory są dla rodzinki, domu i obowiązków(bo wraca mąż, ma się kto dzieckiem zająć chwilkę i można coś w domku posprzątać, iść na spacer, a wieczorem spędzic czas we dwoje) A rano facet albo śpi albo idzie do pracy, maluchy jeszcze śpią albo już znowu śpią i można nadrobić pisanie i czytanie. Taka moja interpretacja odpowiedzi, ale u każdego może być inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa pytania mam
a więc definicja staraczki - jest to najczęsciej kobieta:P która stara się zajść w ciążę w celu urodzenia dziecka w celu jego wychowywania w celu spełnienia i zaspokojenia instynktu macieżyńśkiego i rozrodczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to nie tylko kobieta się stara, bo do tanga trzeba dwojga i nie zaspakaja tylko własnych potrzeb! Bo dzieciaczek to nie dopełnienie samej kobiety tylko dopełnienie rodziny, które uszczęśliwia wszystkich!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa pytania mam
oj ale w sensie "usilnie starają się o dziecko":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×