Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

Gość dfdr
no na to musialaby sie nietknieta zgdzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna...uff ulzylo mi:) a masz fotke piersi jak stoisz a nie na lezaco??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
klaudynka, Ty też nietknięta? :D dzis fart do kwadratu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
no wiesz mi sie wydaje ze to zalezy od kobity, bo np mi jest ciezko dojsc jak mi moj robimi minetke, musi sie niaprawde nameczyc , pochwowy jest bardzo mocny i bardo szybko dochaode, a najsliniejszy jest analny :D ale kazda mowi co innego wiec to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
sądzę ;) najpierw, wiesz, musiałyby zgode wyrazic... :D i dobrowolne poswięcenie religii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
jak sie chcecie dzielic przebijaniem? 2 jej na raz wetkniecie w cipke? tak sie nie da panowie , janawyzsza kaplanak i zalozycielka proponuje jeden w cipke drugi w dupke i na 2 baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no po prostu za pierwszym razem to głupie nie porozumienie po alkoholu, byłam pewna, że ją straciłam ..A tu z moim obecnym mężczyzną kuku on dostał ten zaszczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietknietadziewica
na dwa baty sie nie zgadzam;);) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
a bo czasami za 1 razem nie peka blona bo kutasek jak jest maly to wchodzi i nie uszkadza :D super 2 razy 1 raz :D zazdroszcze :d bo ja moj 1 raz mialam z tamponem :/ niefart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
klaudynka, znaczy, ze jeszcze jest, mimo, że już po? :D dfdr... jak sobie życzysz... to bedziesz miała chyba zawał po 5minutowym :P z analnym, widocznie masz akurat taką budowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
na 2 baty jest fajnie nietknieta ;) wierz mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
dfdr, ty praktykowałaś stereo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfdr ojj..to słabiutką ją miałaś.. Ja jak za pierwszym razem to myślałam, że się z bólu rozpłaczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietknietadziewica
ja nie probowalam jeszcze nic wogole a tu na dwa baty;)nie wszytsko naraz..moze kiedys sprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
no wiem co lubie i jak, moj partner tez i jak sie wie to juz nie ma problemu z orgazmami :D fajne sa tez orgazmy na plenym pecherzu :D a zowgole jak ja mam bardzo silny orgazm to sie w ta tzw fontanne zamienieam i pol lozka mokrego :D ani nie wiedzialm ze jest takie cos , dopiero moj mnie uswiadomil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj a to nie ty pisalas nietkiena ze po co zaczynac po trochu lepiej odrazu po calosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirt wow dfdr super ja jeszcze dziewczyny ktora by miala takie mozliwosc nie spotkalem.....albo nie wiem jak je wywolac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietknietadziewica
razor wiesz ze nie o to mi chodzilo wtedy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
no prubowalam, jakies 2 lata temu jak jeszcze bylam siglem :D z ciekawosci :D mama nadzije ze kiedys jeszcze powtorze :D naazie wspieram sie 1 kutaskiem i wibratorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
u mnie to zalezy i tylko w jednej pozycji mam ... mianowicie leze na plecach ,trzymam sobie nogi kolo uszu zeby cipka byla jaknajbardziej wypieta, podkadam pod dupke 2 poduszki zeby bylo wysoko i bardzo mocno nie moj kofany rucha i wtedy bang :D a w inych pozycjach to nie ma... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×