Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

no coz moze aparat nie byl w stanie zrobic zdjecia tak mikroskopijnych rzeczy jak jego biceps oraz penis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mi się :P mam iść rano do kolegi zanieść mu depilator w kremie żeby przetestował... :P może powinnam napisać sms wcześniej do byłego na małe bara bara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosfera jak atmosfera on pewnie jeszcze liczy, że wróci do mnie..a ja liczę, że zmądrzeje :P Mam ochotę na kogoś na kogo nie mogę mieć ochoty tzn. nawet jeśli mam to nic z tego bo ma pannę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz panna to nie koniecznie jest przeszkoda....zalezy czy on chce byc z ta panna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej chce bo ją kocha.. to jest mój były ale baaardzo krótko z nim byłam, a jeszcze później się raz z nim przespałam.. Kiedyś mi powiedział, że żałuje, że zostawił taką zajebistą dziewczynę jak ja.. nie ma szans u niego bo ją kocha, zresztą nie pcham się do łózka facetowi, który ma dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo__
wiesz ale ja pytam czy lubisz spelniac zachcianki faceta kiedy i gdzie on chce? czy lubisz sie ostro rznac? byc wularnie nazywana w czasie seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo__
kompromitowac a niby czym? ok nie interesuje cie to rozumiem milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz chyba jest czas zeby pujsc spac:) dobrej nocy Klaudyna mokrych snow ci zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___WOW___
kutas staje w 5 min jak sie na te fotki popatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cialko jest spoko
nietknietadziewica tylko te paznokcie nie apeyczne spiłować skrócic i bedzie wtedy juz naprawe super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
ale cos malo tych odwaznych dziewczyn tutaj tylko 3 sie odwazyly fotki wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sie usmiala z wa
klaudynka napisała że ma 19 lat a ostanio zakładała topic ze zdjęciami tzytzków i prosiła o ocenę, a laski jej powiedziały że ma silikony a ona się susilnie próbowła bronić pisząc że ma dopiero 17 lat i nawet nie mogłaby mieć operacji.Ehhh trochę myślenia. A dfdr ty pasztecie z tymi tzytkami jak wymiona od krowy czym ty sie chwalisz?? Że nadrabiasz tą bielizną?? żal.pl a poza tym to wy kurwa durne laski leczycie swoje kompleksy pokazujac takie denne fotki na kafe a jacys napaleni małolaci walą konia i udają że mają 15 lat. żenua :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×