Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

klaudynka 25 a ty? nietknieta...to tak jak ja tylko ze u kobiet:P....nawet nie tylko nocnej ale ogolnie bielizny:) a takie koszulki szczegolnie mi sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
dzieki :) heh ja wyznaje zasade z zyciu byc dama w lozku dziwka wiec mam rozne smieszne rzeczy w szafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
czemu uwazasz ze bielizna nietypowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie codziennie kobiety nosza bielizne z takimi wycieciami datego powiedzialem z e nietypowa w sensie nie codzienna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
no bez przesady, kurwa nie jestem :/ tu sie obrazam i juz nie daje wiecej fot o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfdr nie zwracaj uwagi na tego kolesi....za bardzo sobie chyba wziol do serca twoj tekst ze w zyciu dama a w lozku dziwka i go ponioslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam ja
fajna z ciebie dziewietnastka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietknieta też ją lubie cukierkowy róż w połączeniu z serduszkami, a później niezła zabawa w łóżku ;) Do tego jeszcze różowe pończoszk..mrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
zla jestem , ja nie daje kazdemu, kurwa w lozku trzeba byc,bo to profituje ale se stalym partnerem a nie dawac gdzie popadnie :/ obrazilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm kolejna sliczna koszulka a pod spodem super cialo:) milo jest popatrzec na takie sliczne dziewczyny:) nietknieta a mas z jakies foto w ponczochac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka a moze pokazesz tez te rozowe ponczoszki?:P dfdr zawsze znajdzie sie jakis cham i burak i tego niestety nikt z nas nie zmieni...jak widzisz kazdy z nas podziwia cie za to ze masz odwage sie pokazac i podzielic sie sekretami swojej alkowy a nikt tu nikogo nie chce obrazac:) ivanorowi mowimy precz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×