Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

Gość taka jedna co sie usmiala z wa
25*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sie usmiala z wa
nie idiotko, nic mi nie uwiera, ale trzeba być ostatnią szmatą i kurwą że się tak ponizać i szmacić dając zdjęcia swoich wymion do netu. Kurwa wspólłczuję waszym fectom że się zadają z takimi kurwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna..bla bla bla je nie udaje ze mam 25:] a apropo klaudynki to ci sie chyba pomylily osoby....gdzie dziewczyna sie klocila ze nie ma sylikonow tez widzialem i ta dziewczyna byla zupelnie inna od klaudynki:] jak by cie to nic nie obchodzilo to bys wogole nie skomentowala tego tematu tylko go olala....a tak to wychodzi ze zazdrosna jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sie usmiala z wa
a poza tym też pewnie jesteś takim albo jeszcze gorszym pasztetem jak dfdr haha, zresztą sama napisałaś że nie pokażesz się ze względów estetycznych, to już sobie kurwa wyobraziłam jak musisz wyglądać wielorybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sie usmiala z wa
nic, mi się nie pomyliło napaleńcu. No starsznie jestem zazdrosna że nie walisz konia na mój widok przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jest to jaki poziom ty prezentujesz swoimi wypowiedziami ..... bo nawet lekko ponad bruk sie nie wznioslas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro tak mowisz to pewnie tak jest ale nie mam zamiaru walic konia na twoj widok przykro mi:) milego dnia ci zycze wiecej milosci w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
coz kazdy robi co lubi, nie podoba sie coz to won z toopiku :p pozatym o gustach sie nie dyskutuje :P kazdy ma inny :d a ja twoje komentarze mam gdzies :p zakompleksiona larwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
;) dzieki ;) heh coz niekrotzym zal dupe scika widze :) topik jest dla osob ktore chca pokazac fote innym mowimy delikatnie acz stanowczo wypierdalac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
a co to w stopce masz za zdjecia cyckow? twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mówisz
dfdr coz kazdy robi co lubi, nie podoba sie coz to won z toopiku pozatym o gustach sie nie dyskutuje kazdy ma inny :d a ja twoje komentarze mam gdzies zakompleksiona larwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
a jak :> oczy mam dookola glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczekkkkkkk
witam hele śledzę wasz topik i tak czytam se z ciekawości :D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczekkkkkkk
Dajcie jeszcze jakieś fotki :D:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczekkkkkkk
Dajcie Fotki :D he no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz--> ale to tak dumnie zabrzmiało wielki bat :D a do dziewczynek śliczne macie ciała i zazdroszczę wam odwagi :) takie apetyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
kazda kobita ma ladne cialo jak potrasfi on ie zadbac!! niewazne czy ma 40 czy 100 kg! ja mam ponad 90 i trzymam sie jakos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfdr zgadzam sie kazda kobieta ma piekne cialo i wazne jest by sama tak myslala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
no eszcze trzeba o nie zadbac i odpowiedznio sie umiec pokazac ;P ja uwazam ze jak na ponad 90kg po2 dzieci i to blizniakow to wygladam calkiem dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×