Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

nietknieta a ty tak specjalnie wklejasz fotki na ktorych coraz mniej cie widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka...dla zabawy:) taka nasza rozrywka...jedni zbieraja znaczki...inni kopia w ogrodku a my ogladamy piekne kobiece ciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie. Hmm widzisz ja nie chce nikogo krytykowac, ale mysle ze pochlebia Ci to ze faceci patrza na Twoje zdjęcia i podobasz im sie,prawia Ci komplementy. Takie to fajne? PS miej do siebie choc troszke szacunku, bo to ważne. I nie odbierz mojej wypowiedzi jako cos zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ....walnij jakas porzadna fote ...nie daj sie prosic ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ale nie wydaje mi sie zeby to byl brak szacunku dla nietknietej....to uwazasz ze np kobieta wystepujaca w playboyu sie nie szanuje? jestesmy facetami i uwielbiamy kobiece cialo....nietknieta ma odwage je nam pokazac i sprawic nam przyjemnosc.....jesli dodatkowo sama ma z tego przyejmnosc to tym lepiej...ale nie widze w tym nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka-nie odbieram Twojej wypowiedz negatywnie a szacunek do siebie mam(i to bardzo duzy) tylko ze w takiej formie ktorej niektorzy nie potrafia zrozumiec a opinie to inna sprawa.nie jestem w stanie powiedziec kto mnie ocenia bo to jest swiat wirtualny. chlopaki fotki nie chca mi sie wklejac wiec nie wiem czy bede jakiekolwiek zdjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja tego nie akceptuje, ale nie chce tez nikogo za to potępiać, to kazdego indywidualna sprawa. Intymnosc, tabu to w dzisiejszych czasach nie istnieje i to staje sie coraz mniej apetyczne. Gole ciala widac wszedzie, w tv, na forach, ogolnie w Internecie. A co ciekawe to są nagie kobiety, a nie mężczyzni. Wiem ze faceci to wzrokowcy, ale jednak wiele kobiet chetnie by popatrzylo na ciala facetow.... oni widocznie nie maja odwagi tak sie pokazac. Podoba Wam sie nagosc? Ile mozna na to patrzec? Mi juz obrzydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale tak samo jak mozesz zmienic kanal w tv tak samo mozesz nie ogladac tych fotek nie zmuszamy do tego:) Nie zgodze sie ze Panowie nie maja odwagi bo jest tez osobny temat dla panow gdzie i oni zamieszczaja swoje zdjecia. rozumiem twoje argumenty....ale tak jak napisalas to TOBIE zbrzydly nagie ciala....a nam nie....a jako ze poki co to jest wolny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo na tym forum kilka zdjec facetow.;)wiec to nie tylko wzrokowcy;)a jesli chodzi o nagosc to indwidualna sprawa-jednym sie nigdy nie znudzi a drudzy po paru zdjeciach maja dosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111
oj szkoda ze cie juz nie ma nietknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nietknieta ale masz super cycki a zdjecia super cialko pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecejzdjecpienka
dziewica jestes naprawde piekna kobieta.a moze ktos jeszcze doda jakies fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mlody
jakos pusto tutaj dzisiaj....zadnej pieknej i odwaznej kobiety nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×