Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozpaczona34

Tak bardzo tęsknie że nie wytrzymuje!!!

Polecane posty

Gość Rozpaczona34

Opowiem wam to od początku!! Zaczeło sie tak że zapioznałam się z pewnym chłopakiem potem on sie we mnie zakochał zaczelismy sie spotyać i nagle on zapytał sie mnie czy aj go kocham!!! Nie wiedziałam co mu odpowiedzieć ponieważ ja go jeszcze nie kochałam to powiedziałam mu że nie wiem!!! Teraz gdy już mu na mnie nie zależy przekonałam się jak bardz go kocham!!! I bardzo, bardzo, bardzo, bardzo,bardzo,bardzo żałuję tego że nie powiedziałam mu że go kocham!!:((( Teraz gdy go nie ma tak bardzo i jeszcze dwadzieścia razy bardzo go kocham i za nim mocno tęsknie! Wiem że już nie edzie tak cudownie jak kiedyś!! Dlatego chce o nim zapomnieć ale nie wime jak!!! Tyle łez już przez niego wylałam!!!Jak o nim zapomnieć??? Tylko nie mówcie mi że mam przestać o nim myśleć bo to bez sensu!!! Prosze o szybką odpowiedź od osoy która coś na ten temat wie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie studiuj
Och. 34 w nicku to chyba nie wiek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Współczuje...... odezwij się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona34
nie, to nie wiem, to ilość moich chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona34
NIE PODSZYWAC SIE PO DE MNIE!!! a to 34 to nie jest liczka chłopaków ani liczba lat!! tak poprostu dałam 34!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexxxxxx
A co macie do wieku? 34 to za dużo. Ja mam 37 i kocham jak cholera kobietę w moim wieku!!!!! A na tęsknotę najlepszym lekarstwem jest czas! Jeżeli się nie kocha to nie można mówić czegoś co jest nieprawdą. Nie żałuj. Jeżeli on Ciebie teraz nie chce tzn że nie jest wart Twojej miłości i daj sobie spokój. Będzie ktoś w Twoim życiu, kto będzie Cię kochał tak jak Ty jego. Miłość musi być u obu stron. Wielka miłość. Inaczej nic z tego.Moja dobra rada poparta doświadczeniem. Daj sobie z nim spokój. Przejdzie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja73
ja też szaleję z tęsknoty poznałam suuuuper faceta w pracy i fajnie nam się gadało nie mam żadnego namiaru na niego....tragedia ostatni raz widzęliśmy się 10.05.świętowaliśmy nasze urodziny ja 05.05. on 08.05 miło było a teraz czekam jak kretynka....wiem tylko gdzie pracuje a to raczej nie wypada robić jemu siarę i sobie dzwoniąc i szukając go......usycham.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×