Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaJ

Bóle podbrzusza w 5 miesiącu. Co to jest??

Polecane posty

Gość KasiaJ

Witajcie. jestem drugi raz w ciązy (pierwsza przebiegala rewelacyjnie). teraz jestem w 23 TC i w ciagu ostatniego miesaica mialam 3 razy w sumie mocne dosc bole podbrzusza (promieniuje az do kosci ogonowej i ogolnie BOLI). Lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok i jak boli mam brac Nospe. A ja i tak jestem przerazaona. Czy to moze byc wynikiem stresu jaki pare razy mialam/ I jaki to moze miec wplyw na dziecko? pozdrawiam Was. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
Dodam ze w internecie znalazlam taka informacje: ponieważ rozciągają się wiązadła podtrzymujące macicę to zaczynają się bóle podbrzusza (wlasnie w 5 miesaicu). Moze to wiec normalne, i nie mam powodow do obaw? czy fakt, ze pierwsza ciaza przebiegala inaczj i zupelnie bez problemow swiadczy o czyms zlym dl tej ciazy i dziecka? Wybaczcie,moze jestem przewrazliwiona ale chyba kazda mama chce miec ten pokoj o dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Ja tez czasem am bóle w podbrzuszu... to normalne... Takie male skurcze... Ale jeśli nasilają sie i trwają dlużej niz 10 minut i sa częściej niz co godzinę to leć prędko do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
te 3 razy kiedy byly, byly raz na dzien ale przez 3 godziny. No to polecialam do lekarza i powiedzial ze jest wszystko ok, wiec co mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×