Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grube udko

chodzi o uda..

Polecane posty

Gość Grube udko

czy 53 - 54 cm w udzie przy wzroście 165 cm to dużo?Wiem że mam masywniejsze nogi a szczupłą talię ( 65 cm) ale czy to nie obciach nosić przy takich wymiarach spódniczki ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiar nie jest dobrym kryterium. ważna jest proporcja. stan nago przed lustrem wyprostuj się i popatrz na uda (schodzą prosto w dół stykają się wystają gdzieś poza) zrób to 2 raz w wysokich obcasach. po drugie nie ma czegoś takiego jak figura do której nie można nosić spódniczek należy je tylko dobrać tak żeby maskowały wady a zalety eksponowały i wyglądasz jak milion dolarów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube udko
no włąśnie - a ja nie jestem proporcjonalna - w tali 65 cycki 75 A , a udo 54 ,biodro 91 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musimy ci dodać u góry proponuje: -dekolt woda powiększy piersi i ramiona i jak kobieco i ładnie wygląda:) -tuba (albo jej wersja z ramiączkami oczywiście super cienkimi) plus push-up:P zwiększa ramiona i odciąga uwagę od braków w piersiach. -polo (postaw kołnierzyk) -amerykański dekolt (wiązane na szyi) -wybieraj wszelkiego rodzaju zabudowane bluzki brak dekoltu zwiększa optycznie piersi -bluzki z marszczeniem wzorkami itp na biuście -magiczny dekolt v (byle nie za głęboki) -bufki na ramionach czyli gore już mamy teraz trzeba zmniejszyć dół:P jeśli chodzi o spodnie: - proste i kant (wydłużają optycznie nogi ) -biodrówki (tylko dobrze do pasowane żeby nic nie wychodziło górą -dzwony (zharmonizują biodra gdyż na dole są szerokie przez co szerokość ud i bioder nie będzie sie rzucać w oczy) -ciemniejsze od góry -koniecznie kieszenie na pupie albo ich imitacje ich brak powiększa spódnice: -rozkloszowane A -bombka (tylko taka szeroka na dole a nie w biodrach) -długość minimum do kolana buty: -klasyczny czubek (nie mylić z bardzo długimi czubami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym wiedzieć
o bosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, masz wymiary bliskie idealowi: 88/65/91 niedaleko do 90/60/90. Z udek powinnaś schudnąć raczej, wykorzystaj talię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube udko
Boże dziewczyny dzięki za pomoc! :* Tylko że ja naprawde lubiue kiecki przed kolanko i takie chciałabym nosić Z tym ideałem to troche nie tak ,bo zobacz: wzrost 165 waga:55 biust 86 pod biustem: 74 talia:65 biodra:91 udo (wysoko) 54 tuż nad kolanem: 39 łydka: 36 Jednym słowem : małe cycki grube uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_dietetyczka
a obwod mozgu dziecino???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube udko
a tego to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie jest najgorzej z cyckami:P ale nosisz źle dobrany stanik. napisz na topiku best_bra bo 75 to na pewno za duży stanik dla ciebie. powinnaś zacząć nosić minimum 70 pod biustem. ja się na tym nie znam napisz do best_bra ona odpowie na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube udko
faktycznie moze i masz racje bo w sumnie zawsze ale to zawsze "skręcają" mi sie ramiączka od stanika.Moze powinnam nosić 70B..albo 70 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube udko
no co Ty c??? B to max .Chociaż jak bys je zobaczyła to raczej na A wyglądają.Ja w ogóle jaką posraną mam tą budowę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×