Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kejsi

Ból brzucha !!! wazne

Polecane posty

Gość kejsi
wiekszosc polakow tak robi... dziekuje za telefon ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie zawsze
rozwala... narzYczony , kuzwa skad wy jestescie??? :P:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
tak juz w 5 miesiacu znalam , chlopczyk, ogolnie robia tu tylko 2 usg ale mi udalo sie ogladac maluszka az 4 razy poniewaz w polsce wykryli u niego zwapnienie serduszka i torbiele na mozgu, ale naszczescie przy 4 usg wszysko zniklo i jest zdrow jak ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tget
nie sluchaj innyh tutaj tulko dzwon i marsz do lekarza bo jak to juz tyle trwa to moze byc cos zlego, nie chce straszyc... wiec ubieraj sie dzwon bierz kase i jed na wizyte... lepiej wydac wiecej i byc pewnym niz czekac w panstwowym szpitalu bog wie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Ktoras z was mieszka tez w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
wiesz poczekam jeszcze az moj narzyczony wroci bo sama i tak niegdzie sie nie rusze , mam czeste zawroty glowy i samej nie wolno mi wychodzic na dlusze spacery, A co do imienia to bedzie Oskarek a ja bede maloda mam 20 czerwca skocze 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tget
no dobra to czekaj do wieczora, ale juz dzwon sie umowic w klinice!i ogolnie zpytac co to jest moze akurat ci powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ja rok mlodsza ale powiem Ci ze jak wyjade to moze sprawimy sobie takiego dzidziusia:) bardzo ladne imie wybraliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wszystko rozumiem
ale angielskiego nie zna, polski kaleczy, kilka dni nie interesuje się bólem brzucha, bo "może samo przejdzie", potem szuka diagnozy na forum- i jak tu się dziwić, że Anglicy maja nas dość i uważają za chołotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kejsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nie masz w sobie ciena odpowiedzialności!!!! Na co czekasz??? a jak coś złego dzieje się z dzieckiem??? każda kobieta która dba o nienaorodzone dzieck to by odrazu gnała do lekarza a nie czekała z bólem tyle dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
dziekuje wasm wszystkim za rade, teraz ide zadzwonic do lekarza i poloze sie i poczekam na powrod narzyczonego trzymajcie sie wszystkie cieplutko , i jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kejsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tu nie chodzi o to by kogoś straszyć ale moja koleżanka dostała bóle,tak samo olała to jak Ty .Długoi nie msuiałą czekac bo urodziła martwe dziecko.Lekarz stwierdził że za póxno przyjechała do szpitala.Nie ma jak póxniej zakałdac kolejny topik w sensie ,,byłam głupia i nie mam dziecka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tget
napisz potem co i jak!! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
napisalam na samym poczatku ze moje malenstwo z tego co czuje dobrze sie mniewa bo caly czas sie rozpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje anioły
nażYczony, mniewa, :O żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×