Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnidelko

super pachnacy balsam do ciala

Polecane posty

Gość pachnidelko

witam! czy znacie jakis balsamy mleczka do ciala ktore ladnie pachna i wyjatkowo dlogo utrzymuja sie na skorze? jakie mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat Rub polecam
z czystym sumieniem. Zapachy bardzo długo trzymają się na skórze. Ja mam akurat cynamonowy - rano jeszcze nim pachnę ale jest też wersja z trawą cytrynową i chyba granatem. Do kupienia wyłącznie w Sephorze. Najnowsza wersja balsamu jest brązująco - rozswietlająca również pięknie pachnie. Największy atut tych kosmetyków to 100% natury. Nie ma w nich chemii. Cena 69,-zł i 89,-zł za rozswietlający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie mi dziewczynyy
pat rub, napisz prosze sklad tego balsamu bo nie chce mi sie wierzyc ze w nim chemii nie ma :) niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcung
balsamy Gosh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biotherm
morelowy biotherm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ...
ja mam bossa intense ale to raczej perfumowany a sadzi ostro caly dzien nie potrzeba perfum no i sa boskie takie sexy co do balsamow mialam z duglasa bananowo kokosowy nie pamietam firmy ale cos nieciekim zalatywalo i bylo bomaba niebieskie opakowanie cena okolo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat Rub polecam
Wszystko podane na stronie tych kosmetyków wraz z opisem co dany składnik oznacza http://www.patandrub.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flykk
ofiflame kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula 20
polecam balsam AA z masłem malinowym (rózowy) jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram ona82, body shop jest super:) szczególnie seria cassis rose:) pięknie pachnie i fajnie nawilża, a poza tym można kupić za przyzwoite pieniądze i balsam, i żel pod prysznic, i wodę toaletową o jednej nucie zapachowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×