Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny Jasio

UWAGA MAM KOMPLEKS !!! POMOCY

Polecane posty

Gość Smutny Jasio

Moje panie. Chciałbym sie poradzić i zapoznać sie z waszą opinią na ten temat: otuż no matka natura stworzyla mnie takim jakim jestem nie narzekam bo brzydki nie jestem (tak wynika z badań przeprowadzonych na koleżankach:P, mam ładne ciemno brązowe oczka, włoski tez stawaiam se na zelu a co se bede załował zel tylko 1,50:P) ale chodzi o moje zęby... Mam niewielka no ale widoczna szpare miedzy zębami i sie tym strasznie doluje, szczerze to chcialbym byz troche brzydszy ale mieć ładny usmiech choc nie moge powiedziec ze mam tragiczny bo zeby mam wszystkie zdrowe proste do tego białe no ale ta przerwa..... Od 5 miesiecy nie moge znalezc dziewczyne kiedy jakaiejs sie spodoma i zaczynamy rozmawiac i widzi moje uzebienie mam wrazenie ze no to mnie skresla choc to nie jest jakas mega szpara tylko mala Nie wiem moze jestem zakompleksionym debilem no ale nie poteiajcie mnie i pomózcie bo sie tym strasznie dołuje... Mam pytanie czy wiekszosc kobiet sie tego brzydzi?, odrzucacie od razu facetów jak widzicie takie cos? Znacie jekies sposoby zeby wybawic mnnie z tego kompleksu????????????????? PROSZE O POMOC (załamany 19letni chłopak:-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam tak...
jaja se robisz :-) Madonna sobie specjalnie zrobila szpare, zeby sie wyrozniac i byc niepowtarzalna a zona Deepa tego aktora - piekna kobieta, okrzyknieta zjawiskiem... zeby co centymetr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny Jasio
nie robie sobie jaj mowilem mozecie sie ze mnie smiac ale naprawde to mnie meczy ortodonta czyli co mi poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
mi się podobają szpary między zębami. są słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANku33
Nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy z kotłowni
heh ja tez mam i co? baaa... uwazam ze to mnie czyni piekniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek Buc
Mysle, ze kobiety odrzuca fakt, ze jestes zakompleksionym debilem, a nie twoje zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Kazia
Jak cie naprawde doluje stan uzebienia, to zafunduj sobie aparat ortodontyczny. Z drugiej strony, bedziesz przez to wygladal jeszcze gorzej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbita
ja tez mam mala szpare miedzy zebami :) kiedys jej nie lubilam, ale teraz lubie i juz nawet nie chce jej usuwac bo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiloserewatka
a aprat ortodontyczny nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttrrtrttrtr
Jedyny sposob to niestety skoczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku jej
nie sikaj, takie szpary są super! Jestem kobietą, żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×