Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

dziewczyny to brudasy

Polecane posty

Już kiedyś o tym pisałem, ale napiszę raz jeszcze. Kiedyś chodziłem z super piękną laską. Często nie domywąła się do końca. Prawie zawsze miała w szczelinie między wargami mniejszymi a większymi kwaśny biały papkowaty śluz, czasem był suchy. No i kiedys wpadła do mnie po lekcjach i zaczęliśmy sie bzykać. Przedtem sciągam jej majtki (jeszcze wtedy nie było stringów), patrzę a w środku jasnobrązowe smugi po kale. Szczena mi opadła, ale dalej byłem napalony, bo cały dzień mi stał. Popycham ja od tyłu i czuję kwaśny zapach kału. Lekko rozchylam pośladki, a jego resztki pokazały się przy wyjściu z odbytu. Wieczorem siedziałem i myślałem jak można wystawić partnerowi brudny tyłek do pchnięcia. Ale niegdy nie miałem odwagi jej wspomnieć o syfiarstwie. Kiedyś robiłęm jej palcówę i jak wróciłem do domu i umyłem kilka razy rękę nadal czułem ten kwaśny smród. Utrzymywał sie kilka dni pommo mycia. Miałem wrazenie ze wszyscy go czują. Miała zawsze ogoloną pipkę, ale odbyt nigdy. Latem wycierała się pod pachami dłonią, którą potem wycierała o spodnie. Stopy waliły jej starym serem zarówno zimą jak i latem.Gdybyście jednak ją zobaczyli spadlibyście z krzesła: po prostu pięknosć, i figura i twarz. Stare czasy. Będąc z nią bzyknąłem kilka jej koleżanek z klasy i powiem że było niewiele lepiej, ale jednak lepiej. Wszytkie za to miały nieprzyjemnie pachnący rów piędzy posladkami, zawsze jakis mokry. I śmierdzące pępki (tego nie cierpię najbardziej). Tak więc dziweczyny nie wszystkie niestety dbacie o higienę, choć żadna się nie przyzna, ze jest brudasem. Ja zawsze jestem czyściutki. Golę torebkę, włosy wokół sutków, przycinam na krótko włosy przy penisie. Golę sie też pod pachami i na szyi. W ciagu dnia zawsze jak wstaję z klopa zawsze korzystam z bidetu i wycieram się nawilżajacymi chusteczkami nivea. Moi kolesie też są czysci. Mam zadbane ręce, chcoiaż zniszczone, chodze na manicure co miesiąc. Niem mam kłaków w nosie i uszach. Mówi sie ze kobiety bardziej dbają o higienę, bo to koniecznosć wynikajaca z ich budowy anatomicznej,ale nie jestem do końca przekonany, czy rzeczywiscie tak duzo jest wsród nich czyscioszków, jak sugerują. Moim zdaniem faceci są bardziej czysci niż laski, przynajmniej w ostatnich czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się teraz zmieniło (za już stringowych czasów) na lepsze jeśli chodzi o higienę intymną kobietek:P sprawdzone potwierdzone :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze oboje z partnerem dbamy o higiene :) a Tobie na przyszlosc lepiej dobierqc dziewczyny radze, ale i tak sadze ze to prowakacja ;) moim zdaniem jakis dziwny typek, ktory atakuje kobiety, bo takiej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naewno owe lachony które bzykałes miały mega tapete i 5 cm tipsy :classic_cool: To tak dla odrócenia uwagi od tych nart w majtach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
"Moi kolesie też są czysci." WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jajca mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecny
kobiety leją na siebie butelki perfu, a rów mają nie domyty niestety, co potem capi przy lizaniu strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malingeczka
a wy faceci tacy czyśći??? a wam rów nie capi na tej owlosionej dupie, i wasze jaja tak samo smierdza nie kazda laska jest brudasem widocznie z takimi brudasami przebywales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak wystepuje taka sytuacja, to dlaczego wczesniej nie powiecie? albo mozna wziasc wpsolny prysznic i potem zasugerowac, gdy sie kochacie, ale w umiejetny sposob np. lubie jak jestes taka czysciutk ai pachnaca- tyczy sie dziewczyn jak i facetow, w obydwie strony dziala taki motyw, jeseli jest glupi/a obrazi sie, jak nie, to zrozumie nie chamska aluzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za tepy kraj. Albo prowokacja albo gej albo coś tam. Wszystko tylko nie prawdziwe przesłanie i morał płynący z mojej wypowiedzi. Mentalność niezmienna od XVIII wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkkkkkkkka
hihi:) ale sie uśmiałam.ale neistety smak odczyn "kwasowany" wydzieliny pochwowej świadczy o zdrowiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkkkkkkkka
jak czujesz inny smak to własnie kolezaneczka być może grzybkiem Cię zaraza:) naturlne ph pochwy jst odczyn kwasny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
czasami moj facettez mi mowi,ze mi smierdzi z tylka,ale musialabym myc tylek 3 razy dziennie,zeby bylo w miare,a uwazam to za przesade...po prostu zawsze u wyjscia wydobywa mi sie troche tego sluzu,ktory pomaga kupce wyjsc i to troche capi....ale nie bede non stop lazic sie myc,raz dziennie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×