Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

tak trzymać, niech się bachor wyżyje mnie serdecznie pier.dolą jego wypociny:P ci.pe pewnie tylko u psa widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropos to chętnie bym się wypocił pierdoląc pewną 35latkę;) miłego dnia, wreszcie troche wróciłem do siebie po poprzednim tygodniu, teraz spokojne psrawy zostały do załątwienia, a dzień taki słoneczny... myślę że mały maszek to dobry pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35latka po co reagujesz na takie bzdety i tak nic nie poradzisz a gość się jescze bardziej nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byś i wyruchał, ale nie wyruchasz;) zbrandzlować się możesz co najwyżej, skoro nikt cię nie chce. może idź do piaskownicy się pobawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manolo, ale mi to wisi koło pisi:P tak trzymać, chętnie oddam sie w szybkie łapki:) biore sie za robote:P uuhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff............... ooo.............., jak miło:) no to lecę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu mogą być pierogi z soczewicą i szpinakiem curry na ostro, albo z truskawkami:) choć od pierogów gotowanych bardziej chodzą mi po głowie pieczone paszteciki z tego szpinaku, w cieście drożdżowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój pierożek niestety jest kilkaset kilometrów odemnie:) wystygnie zanim bym dojechał;) a jak się udał wczorajszy seks?? śniadanie było??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie śniadanie;) kochany!! sex był,koleś maratony lubi po 2h myslałam, że mnie zatrze a po 3h uciekłam:P liże rany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×