Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

osobiście preferuję płynne przejście od truchciku do sprintu, najlepiej jak się uda zrobić sprint wielokrotny(z krótkimi przerwami)- maratony też się zdarzają:) ale obtarcia?? toż to jakiś błąd w technice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki rysunek był: w łóżku leży na poduszce kobieta widać że zdenerwowana pali papierosa, a na brzegu łóżka skulony facet ze spuszczoną głową i mówi "tym niemniej w pracy mnie chwalą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymać, ten pan poprostu mnie rozbawił ruchami frakcyjnymi:P a w szczególności szybkością drgań hehe stad ta angielska ewakuacja;) nastrój mimo wszystko miałam dobry, pewnie dlatego, że rozbawiła mnie sytuacja a i zioło zapodalam co wiele tłumaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( uciekła mi z fiuta dziś rano:( było miło, acz długodystansowo, aż tu nagle myk... i zostałem ze sterczącym mokrym wackiem, a ona spiesząc się do pracy uciekła. Ciężkie jest życie człowieka. Jak mi jakaś dobra samarytanka nie pomoże to do piątku będe się z tym męczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pędzę zająć się pracą, może rozchodzę;) Miłego dnia:) i tygrysów w łóżku a nie króliczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mam wprawę;) ale wolę z kimś niż sam;) choćby rękodzieło ale w wykonaniu seksownej kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na cudnej imprezie było wszystko, dosłownie:P głowa boli, ratunkuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bogowie są dziwni- im więcej toastów za Nich wznosimy wieczorem, tym więcej demonów zsyłają na nasze głowy rano" Thorgal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend!! Oddaje się w ręce demonom:P wszystkim jak leci posrany tydzień miałam twardym trzeba być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"- weź napij się wody... - w wodzie... to się ryby pierdolą , daj no wódki \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódka jest dobra dla gówniarzy, jaramy...;) apropos pierdo...ia, to zimną rybą raczej nie jesteś w łóżku;) dziś noc świętojańska, trzeba by poświętować;) jakieś wianki pozrywać albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wianek możesz zrywać do bólu:P a z ryb to lubie pozycje na karpia;) jaramyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na karpia?? czy polega na karpiowym otwarciu paszczowym w oczekiwaniu na smakowity kąsek;) robota... nikt nie obiecywał że będzie lekko;) ale na szczęście już za 5 dni weekend, właściwie to 4,5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymać, pozycja zgadza się:) dostałam paczkę żelków Harribo, ale taką pól kg i za chooja zeżreć tego nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wolę konsumować coś co ma konsystencję żelków, ale żelkami nie jest;) rozkoszne falbanki... po maszku mógłbym zajmować się nimi godzinami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdyby były w kształcie ku.tasa i jeszcze naturalnej wielkości..:P pewnie lizałabym bez końca;) bez zielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz, mam coś w kształcie i wielkości naturalnej, co do lizania doskonale się nadaje;) szkoda że jesteś tak daleko;) a swoją drogą muszę się wybrać w Twoje rejony zobaczyć nowe muzeum-cudo, które u Was otworzyli- pachnące średniowieczem muzeum średniowiecza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim jest smaku ta Twoja wielka żelka?:P (wielki żelek:P) Hanzeatycki Gdańsk... wystawa ponoć robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście o smaku naturalnym:) wielkość nie jest taka znów wielka, ot średnia krajowa;) nie mniej i nie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×