Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoszła zoolożka

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną do... sklepu zoologicznego??

Polecane posty

Gość niedoszła zoolożka

Mam z tym mały problem bo wydaje mi się że raczej klasyczna biala bluzka i (tymbardziej) szpilki odpadają - mogę wyjść na jakąś elegantkę a przecież chyba szukają kogos do zmiany wody w akwarium i karmienia królików. Myślałam o zwykłych dzinsach, bialym t-shircie i balerinkach, ale nie wiem czy to dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba-racja
\"Żadna praca nie chańbi\" Sądzisz że jedna jest lepsza od drugiej? Szef to szef i czy jest szefem lumpeksu, zoologicznego, zoo czy banku trzeba mieć poszanowanie do niego i ubraniem i zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła zoolożka
No zgadzam się, ale nie wiem czy mile widziane będą np. szpilki - może sobie pomyśleć że chodzę tak na codzień i nie nadaje sie do tej pracy ( jakby nie było - sprzatanie króliczych odchodów jakos nie pasuje do wizerunku kobity w szpilkach ). Nie chodzi o to że nie szanuje pracodawny, a gdybym uważała że taka praca Hańbi (znajomośc ortografii też nie hańbi) to nie chciałabym tam pracować. Poprostu wydaje mi się że jest to taka praca w której niekoniecznie na rozmowie kwalifikacyjnej jest wymagany klasyczny odświętny strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wymagaja bialej bluzki i szpilek? przeciez to nie egazamin... wystarczy zebys byla ubrana gustownie, nie musza byc szpilki, ale nie dzinsy i klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iener
Może tak www.twoja-kwatera.pl/img/234/elegantka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina-198
Myślę, że spokojnie możesz ubrać spodnie, jeansy, jakieś wygodne buty - koturny, czółenka na niskim obcasie plus jakąś marynarkę. Tutaj znajdziesz dużo inspiracji: http://shushu.pl/odziez-marynarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za konus!
Jak chcesz poprawiać innych, sama nie popełniaj błędów - po prostu. Na rozmowę kwalifikacyjną należy ubrać się stosownie do sytuacji. Sytuacja rozmowy kwalifikacyjnej ma charakter czysto oficjalny, formalny - i taki powinien być strój osoby starającej się o posadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może biała bluzka i żakietr, do tego dżinsy (byle nie jakieś poprzecierane i z dziurami ofkors) i balerinki. Pół na pół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak nic trzeba sie
przebrac za jakies zwierzatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Po ukończeniu technikum ekonomicznego postanowiłam znaleźć sobie pracę. W szkole miałam dobre wyniki i byłam jedną z najlepszych uczennic. Ze studiami postanowiłam poczekać, ponieważ nie dostałam się na swój wymarzony kierunek a żaden inny mnie nie interesował. http://naszportal.opole.pl/2018/04/03/jak-wybrac-sukienke-na-rozmowe-o-prace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×