Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feeeeling

czy ktoś tutaj też tak się czuje?

Polecane posty

Gość feeeeling

tak samotnie, strasznie, smutno... z jednej wyraźnej przyczyny - że nie ma obok kogoś, kogo można przytulić, potrzymać za rękę, spojrzeć w oczy, pocałować, porozmawiać, czy nawet napisać smsa z dopiskiem \"kocham Cię\". :( smutno mi samej... 17-letnia tęsknota do miłości :o I nie mówicie mi, że mam szukać przyjaciół. Bo mam ich, a oni to nie to samo co chłopak... :( Wierzycie, że przez np. fotke.pl czy czat można poznać kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeling
naprawdę jestem zdesperowana i przytłoczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
przez czat jak najbardzjej możesz poznac dużo ciekawych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
przez czat jak najbardzjej możesz poznac dużo ciekawych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeling
"ciekawych" jakie to względne określenie... chciałabym kogoś inteligentnego, wartościowego i na pewno nie egoistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
sam do ciebie nie przydzie jak chcesz kogoś poznać taki co by ci odpowiadał mósisz szukac a na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja poznałam po 22 lat czekania przez znajomą i to w zasadzie nie "poznałam" (bo znałam wczesniej go) ale ponownie spotkałam i zakochałam:) a z netem mam złe doświadczenia w tej kwestii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
rózni ludzie są w sieci ale niraz można trafic na miłe osoby i ciekawie pogadac o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupka3211
rozni ludzie to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeling
no w sumie z netem też mam takie różne przeżycia... ale była osoba, z którą mile spędziłam czas i właśnie za nim tęsknię, choć wiem, że z nim być nie mogę zmieszana dalej szukam szczęścia :o czemu to takie trudne i boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam złe doświadczenia z netem,poza tym kilka dni temu mój chłopak okazał się typowym samcem i działał na dwa fronty,więc tez się tak czuje jak autorka topicu albo nawet gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdma
eee tam - narzekacie ino. Wasza natura zmienna i nieprzewidywalna... jak macie faceta źle (bo to, bo tamto), nie macie - jeszcze gorzej. :P ciężko Wam dogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×