Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i prosze

już wkrótce?

Polecane posty

Gość no i prosze

witam.. oczekuje wlasnie na moje maleństwo. twemina mam na koneic czerwca, ale lekarka powiedziala ze mam rozwarcie na 3 cm i moge spodziewac sie malej w kazdej chwili. Jka to bylo u Was? Jak to sie zaczelo? I czy rzeczywiscie moge rodzic jzu teraz? bo ja bhym chciala zeby jeszcze chociaz z tydzien, dwa poczekala.. termina mialam dopiero pod koneic miesiaca. Wybaczcie jesli panikuje ale ot moj pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdze od grudnia
ja tez mialam rozwarcie na 2-3 palce... urodzilam 3 dni przed terminem... jak nie chesz teraz urodzic, to sie nie forsuj i bron boze nie dzwigaj niczego co wazy wiecej niz kg!!! zadnych garow z zupa, zakupow... glowa do gory!!! jak urodzisz, to bedziesz miala to juz z glowy, a na koniec miesiaca to juz bedziesz stara wyga w tych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allala
nie wiem czy sa jakies reguly z tym przemeczniem sie ja od 7 mc mialam skurcze lekarz kazal mi odpocztwac i brac leki ale lekow nie bralam bo zgaga mnie piekla od nich a co do prac domowych to wszystko robilam dzwigalam ,mylam podloge na kolanach jezdzilam rowrem pielilam ogrod i co urodzilam w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdze od grudnia
chyba nie ma zadnych regul, bo niezbadane sa wyroki boskie po prostu.....:) ja mialam od 7 miesiaca skracanie szyjki macicy i kiedy olalam troche zalecenia lekarza skrocila sie szybko jeszcze bardziej i zrobilo sie rozwarcie:( dlatego pozniej juz odpoczywalam i nie dzwigalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prosze
bo ja naprawde woalabym "poczekac" jeszcze z 2 tygodnie.. hhehe wczoraj moj facet tak si eprzestraszyl ze dla rozladowania emocji zaczal moieszkanei malowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prosze
wybaczcie ale cos z klawiatura... moze teraz bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka miala rozwarcie na 3 cm juz w 8 miesiacu a urodzila tydzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam rozwarcie na 3 cm na wizycie kontrolnej i za 5 dni urodzilam byl to 37 tydz szybki porod dzidzia zdrowa 3400/52 cm fajnie to wspominam ale to bylo 9 lat temu:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaa
mieszkanie malowac?? kurcze, raczej nie powinnaś wdychać tego smrodu farb itd. życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowego dzidziusia!!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam rozwarcie na 3 cm na wizycie kontrolnej i za 5 dni urodzilam byl to 37 tydz szybki porod dzidzia zdrowa 3400/52 cm fajnie to wspominam ale to bylo 9 lat temu:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak samo na wizycie w 35 tygodniu okazalo sie ze mam rozwarcie na 3 cm i nie ma wogole juz szyjki do tego mialam czeste skurcze urodzilam 2 tygodnie pozniej (oczywiscie zanim urodzilam w szpitalu podtrzymywali mi ciaze bo za szybko wg poloznych) ale mam kolezanke z innego forum, rozwarcie mialam juz od ok 27 tygodnia, lezala w szpitalu itp, kazdy jej mowil ze napewno do porodu nie dotrzyma a przenosila, musiala miec porod wywolywany :) wiec roznie to jest z tym rozwarciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prosze
no znaczy dom z zewnatrz.. drzwi..hehe zobaczymy.. teraz to leze w lozeczku, praiwe nic nie robie zeby sie nie forsowac..a przedtem hulaj dusza.. nawet podlogi wycieralam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prosze
wypowie sie jeszcze jakas mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×