Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alinka_33

Czy mogę pozwolić?

Polecane posty

Czy mogę pozwolic mojej 14 letniej córce na wspólną kapiel ze mną? Ona czasami się mnie o to pyta, a ja nie bardzo wiem, co mam odpowiedzieć. Czy jako mamy, miałyscie już taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lat to juz troche duzo choc slyszlam ostatnio o rodzinie gdzie 15 l.syn kapie sie wspolnie z matka a ojciec z dorastajaca corka co juz pod patologie podchodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KroKodyleK.
Jak dla mnie to DZIWNE. Nie pozwoliłabym absolutnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde dla mnie szok, co ta dziewczyna ma na myśli? gołe babki ją rajcują czy co? :D toż to juz prawie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwahge
no moja kuzynka ma syna 16 lat i oni tam normalnie po domu nago chodza i sie niczym, nie przejmuja a mieszkaja w nie mczech moze dodam bo tam to duzo rzeczy inaczej jest a mojej kolezaanki ojciec jej cip.... golil tragedia jak nic!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chore to jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwahge- nooo gdyby sie tak ktos uparl to tego tatusia pod prokurature daloby sie zaciagnac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wole mieć wanne tylko dla siebie :d Nie lubie ruchu i nie ważne czy jest to niemowalak czy nastolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to matka z córką sie chce kąpac to dlaczego jca na prokurature predzej matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wszystko rozumiem, ja się córki nie wstydzę, bez przesady, ale kąpać się razem? Jakbym jej zaproponowała, chyba by mnie śmiechem zabiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk3 - moja droga to niestety to podchodzi pod molestowanie seksualne:-o Poza tym nie uwazasz ze to nienormalne gdy ojciec depiluje krocze swojej nastoletniej corce???no sorry sle to chore:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze wstydu bym padla ..................... mi syn wejdzie niespodziewanie do lazienki i widzi moje ramiona wystajace z wanny to juz sie glupio czuje a tu 14 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ociec córce krocze golił???? o kurwa!!! co za patologia!!!!! Jak byłam nastolatką i przez przypadek weszłam do łazienki gdy kąpała się mama czy tata to wstydziłam się jak cholera. Głupio mi się robiło .Mimo że z rodzicami miałam dobre kontakty. Każdemu jest potrzebna strefa intymności i ja zaliczam nawet kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×