Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lovelka24

jaki peeling do twarzy i do ciała? poradzcie cos

Polecane posty

Gość gość
A próbowałyście peelingu kawowego? Tutaj można znaleźć bardzo dobry przepis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny jest peeling kawitacyjny mozna go kupic na allegro juz za 130 zl z dostawa a fajne sa po nim efekty mozna nim robic szyje dekold gdzie sie tylko uda :) a rewelacyjny peeling jest z bielendy z serii profesjonalnej z arbuza i jest dosyc wydajny ewentualnie peeling enzymatyczny do twarzy rowniez z bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarzy kupuje peeling morelowy w rosmanie, natomaist jesli chodzi o cialo- robie go sama, jest to peeling kawowy, do miseczki wsypujemy troche kawy, troche soli ( im wiecej soli, tym lepiej ścieramy naskórek) i od niedawna zaczelam dolewac oleju z pestek winogron- wteyd na skorze zostaje delikatna warstewka, czuc ze skora jets natluszczona, osobiscie polecam!! skora jest miekkai gladka :) robie go 2-3 razy w tygodniu zalezy jak mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,przerabiałam już wiele peelingów różnego rodzaju , owocowe , domowej roboty , chemiczne .Niestety dawały efekt tylko na chwilę , więc zdecydowałam się na peeling laserowy .Zabieg wykonałam w profesjonalnej klinice (beautymed dr mirackiego ). Myślałam ,że będzie bardzo bolesny ale zabieg okazał się do wytrzymania .Efekty bardzo widoczne za to przebarwienia ,drobne zmarszczki stały się niewidoczne ,a skóra nabrała blasku i przestała być ziemista.Zabieg godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciała polecam nową linię ziaji - dobra cena i wydajne. Szersza recenzja na moim blogu :) O żelu do demakijażu wczoraj napisałam post usmiech.gif Jest to jedna z propozycji , wszystko zależy od cery. Zapraszam na bloga i fun page - niedługo będą konkursy. http://beautyandchoice.blogspot.com/ https://www.facebook.com/beautyandchoice Pozdrawiam serdecznie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w tygodniu nakładam peeling enzymatyczny na twarz, a co mniej więcje 2 miesiące chodzę na mikrodermabrazję korundową do gabinetu kosmetycznego. Przy okazji mam zawsze wtłaczane ultradźwiękami serum z pepytdami lub kwasem hialuronowym, a na koniec maseczka algowa. W domu też po pilingach używam rózne maseczki, np. Nawilżająca ultra hydra marine. Bardzo ją lubię, bo ma pędzel na końcu tuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka90
Peeling z HB. Dobrze oczyszcza skórę i usuwa zanieczyszczenia. Delikatne drobinki nie uszkadzają skóry, jak to bywa przy niektórych peelingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie peeling cukrowy jest najlepszy. Cukrowy scrub skutecznie oczyszcza i odmładza skórę, sprawia, że skóra jest nawilżona, oczyszczona i odżywiona, a więc idealnie świeża, gładka i delikatna w dotyku. Cena jest fajna bo kosztuje tylko 7,90 w e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy peeling do ciała jaki w życiu miałam to peeling pistacjowy z firmy Purles. Do tanich nie należy, ale wolę sobie odmówić czegoś innego, a go mieć. Jestem w trakcie zużywania trzeciego opakowania. Chyba się uzależniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana60
To jaki peeling zastosujesz zależy również od rodzaju skóry jaki masz (czy jest to npl skóra sucha lub inna). terazkobieta.pl/czym-sie-rozni-peeling-cukrowy-od-solnego Nie każdy jest dobry dla każdego dlatego warto najpierw popytać w u specjalistów jaki będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoda
Moim ulubionym peelingiem do ciała jest miodowy peeling cukrowy od Korany. Ma fajną gęstą konsystencje, dzięki czemu skutecznie złuszcza martwy naskórek. Oprócz tego dobrze odżywia oraz nawilża skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mosiks
Peeling HB, naturalny kosmetyk, skóra oczyszczona, całkiem inna, ładniejsza, miła w dotyku. Po prostu przeszła diametralną przemianę, której nawet się nie spodziewałam, a teraz wygląda to naprawdę super - o coś takiego chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje piling ze spermy z piaskiem z nad M.Srodziemnego.Moj konkubent dostarcza jednego,a drugi skladnik przynosze sobie ze spacerku.Prosze sprobowac.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolka
Ja używam błotnego peelingu do twarzy z grejpfrutem i nagietkiem z Wild Ferns Rotorua Mud, a do ciała błotnego peelingu z trawą cytrynową Rotorua Mud polecam są wydajne i bardzo dobre. www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarega
Peeling brzoskwiniowy HB super działa, a przynajmniej widzę jak dużą u mnie wywołał on różnicę. Tzn. mam duże zmiany po peelingu, skóra gładka, bez zanieczyszczeń, w zasadzie wszystko co negatywne zostało z niej usunięte, tak więc da się. Nie wiem czy chodzi o naturalny skład, ale sam produkt faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×