Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tala

firma In Post - wie ktoś na jakich zasadach działa?

Polecane posty

Pytanie w związku z kolejnym strajkiem poczty polskiej... chciałabym skorzystać z usług firmy in post. czy ktoś moze korzystal i wie na jakich zasadach to działa? czy paczki mozna wyslac tylko do miast gdzie sa placowki czy w inne, przewaznie mniejsze miejscowosci paczki tez sa dowozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie niekumata osobniczko
a tak ciezko ruszyc zakutym łbem i do nich zadzwonic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie, tylko do tych miejscowości, w których działają... ja wysyłałam listy z in postu na praktykach w biurze. musiałam sprawdzać listę, gdzie in post działa (jest na internecie), do pozostałych miejscowości niestety pozostaje poczta :( w punkcie in postu (np u nas był w zwykłym kiosku) można kupić koperty, potem sprzedawca waży i wg cennika dokleja znaczek. koperty są takie wielkie i tekturowe :P dawniej koperta miała nadruk z ceną za przesyłkę, teraz się pozmieniało i mają większy cennik, niestety często się bardziej opłaca przez pocztę polską, a to dlatego, że waga przesyłki się liczy oczywiście z wagą tej wielkiej koperty i wychodzi więcej niż w cienkiej kopercie A4 a więc droższa przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->wlasnie niekumata osobniczko wyobraz sobie ze w pierwszej kolejnosci do nich dzwonilam ale niestety nie udało mi sie dodzwonic - a ty jesli nie masz nic na ten temat do powiedzenia to z łaski swojej nie pisze i się ulotnij - zakuty łbie Kuraiko dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×