Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rusalka78

Zakupy za granicą!

Polecane posty

Gość paweldab
tylko ze na rezerwacje biletu z duzym wyprzedzeniem moga sobie pozwolic tylko Ci ktorzy znaja swoej plany z wyprzedzeniem, np jesli znaja terin urlopu pol roku wczesniej, ja niestety do nich nie naleze bo prowadze firme i nigdy nie wiem kiedy bedzie urlop, ale za to moge korzystac z last minute a oni nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandakwis
jaka jest szansa na to że na portalach z biletami lotniczymi trafiaja sie promocje, albo inaczej spytam-co ile sie takie promocje trafiaja i w jakim są one charakterze? czy promocja wtedy wystepyje tylko w smartfly a juz w lataj nie ?? i czy dotyczny jednej trasy np wrocl mediolan czy raczej jednej linii np 20% znizki na wszytkei loty X ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendzimir
Czesto latam do miast Europy Zachodniej, rekreacyjnie i turystycznie ;) choc handlowo nierzadko rowniez tez. Ostatnio korzystalem z uslug smartfly.pl i jestem dosc zadowolony z uslugi i obslugi klienta. Polecam, i prosze o ew. opinie na temat innych posrednikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję,w Polsce się nie opłaca robić zakupów :( Kidyś kupiłam spodnie w Promodzie za blisko 300 zł,a w Paryżu te same gacie kosztowały jakieś 30 EUR :/ to jest jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomusPL
Czesto latasz za granicę na zakupy? Dla mnie to taka abstrakcja :) - mi by sie nei chcialo - moze to leniwe ale biore allegro i wyszukuje ofert a potem szukam sklepu gdzie znajde cos w zblizonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka szocik
ale wiesz, dla niektórych to wlaśnie super rozwiązanie - podrożowanie połączone z atrakcyjnymi zakupami - piękna sprawa, zreszta sama zaliczyłam taki wypad wiosną z narzeczonym. Polecam tym, co lubią latać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JillianDemspey
Jasne, ze TAK zakupom za granicą. Teraz w dobie tanich lotów, za pośrednictwem jakichś portali można nabyc naprawdę tani bilet, a takie zakupy połączyć z udanymi wakacjami. U nas kosmetyki np. sa naprawde drogie i nie zawsze świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude boy
witam, poleccie mi jakis dobry portal z biletami lotniczymi (tane linie lotnicze), ktory nie pobiera zbyt duzych prowizji... poza tym, czy to mozliwe znalezc bilet taniej u takiego posrednika niz u przewoznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja dyrek
ja bardzo często robię zakupy za granicą, przy okazji zwiedzając świat;) Raczej odwrotnie;) Mogę polecić wymieniony tu smartfly, bilety lotnicze oraz nowy flicket.pl. Na tym ostatnim jeszcze nie nabyłam biletu, ale wg mnie to odkrycie tych wakacji. Ich wyszukiwarka znajduje naprawdę atrakcyjne połączenia, a sam portal jest wyjątkowo ciekawy. Podoba mi się, że można tam znaleźć tak dużo różnych połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunt
zakupy za granicą świetna sprawa. ja niedawno byłam z koleżankami we Francji i jestem bardzo zadowolona trochę pozwiedzałam, trochę pobuszowałam po sklepach. nam udało sie znaleźć fajną promocję i tanio nabyłysmy bilety na aero.pl, więc polecam. flicket.pl nie spotkałam sie ale jak następnym razem bede sie gdzieś wybierać to sobie tam zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×