Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asega

Wyjazd na szkolenie 250 km- ciąża

Polecane posty

Witam.Trochę tłucze mnie nerwica , bo własnie szef mnie poinformował że mam jechac za niego na jednodniowe szkolenie do warszawy za niego bo jemu sie niechce. W zasadzie to od kiedy jetem w ciąży pracuję cięzej niż wcześniej bo obowiązków przybywa, trzeba przeszkolić nową pracownicę, jezdzic do nowego punktu itd. Mam ochotę wykrzyczeć mu w twarz żeby sie opamiętał i że na żadne szkolenie nie jadę , bo tłuc się 5 godzin autobusem w jedną stronę nie zamierzam.( w sumie to 10 godz. w obie strony jednego dnia) Jestem na początku 4 miesiąca więc brzucha mi jeszcze specjalnie nie widać , więc dla niego ciąża jest jakby jej nie było.Brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhffffffffff
może trzeba mu wprost powiedzieć ,że nie brzuch tylko świadczy o ciaży.Może nie pomyślał nawet,jak to facet:o Ja jechałam w ciąży tak ok 6 godz i czułam się podle.Najgorsza ta pozycja siedząca przez tyle godzin.Nie wyobrażam sobie powrotu jeszcze tego samego dnia:o no i szkolenie........przecież tam też nie będziesz leżała:o Chyba musisz z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhffffffffff
ja bym raczej nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona_ania
proponuje L4 w dniu szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhffffffffff
l4 to też nie wyjście.Jeśli lubisz swoją pracę,szanujesz szefa masz prawo domagać sie szacunku dla siebie,bez uciekania i kręcenia.Wyjaśnij mu dlaczego nie powinnaś jechać.Jeśli on nadal będzie upierał sie przy swoim no to faktycznie zostaje ci albo wyjazd albo l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrażenie że on to robi świadomie i specjalnie. Generalnie nie jest złym człowiekem ale dobija mnie jego kompletny brak wyczucia.Teoretycznie mogę sie nie zgodzic ale juz widzę czym sie to dla mnie skończy.Ostatnio wydarł sie na mnie o jakąś fakturę tak że myślałam że płuca wypluje.A doskonale wie że jestem w ciązy i raczej nie powinnam sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54879grj
najwyrazniej cwany szef dąży do tego, żebyś sama się zwolniła, zanim zaczniesz wymagać świadczeń od firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka wielka
no dokładnie, nie jedz, najpierw mu delikatnie powiedz ze nie chcesz, nie możesz jechać, spokojnie mu to powiedz. A jak coś Ci powie niemiłego, jakiś głupi komentarz, lub co najgorsze będzie się upierał abyś jechała, albo coś gorszego, weź l4. 100 % płatne. I olej go. Dziecko jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppffffffffff
no to zastanów sie czym ta praca dla ciebie jest ,ile znaczy,czy chcesz tam kiedyś nadal pracować itp Walnij głąbowi l4 na biurko i już.Wkurzają mnie tacy co uważają,że za pensję kupili pracownika na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam do męża , wnerwił się przepotężnie. Muszę sobie to wszystko poukładać , a przede wszystkim porozmawiac z szefuńciem bo narazie poinformował mnie o tym telefonicznie nie podając bliższych szczegółów. Uff , ostanio każde zdenerwowanie kończy sie u mnie koszmarnym beczeniem , jestem jak chodząca bomba zegarowa , płaczę na zawołanie z byle powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka wielka
ja też buczę bez powodu, nic się nie martw to normalne. Trzymam kciuki. Spokojnie przemyśl sobie co chcesz mu powiedzieć, nie denerwuj się. Pamiętaj nerwy szkodzą tobie i dzidzi. I daj znać jak Ci poszło. Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkijakiejfirmy
szef nie moze cie wyslac na wyjazd gdy jestes w ciazy poczytaj kodeks pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×