Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halineczkaia

co kupic koleżance na wieczór panieński?

Polecane posty

Gość halineczkaia

prosze o pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Sexy bieliznę, najlepiej jakąś różową żeby było lekko burdelowo i śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjajajajjajajkl
zapas testu ciążowego, wibrator-jak go jeszcze nie ma, kamasutre....albo poprostu patelnie i wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzia74
ja swojej przyjaciółce, która parę dni temu urządzała wieczór panieński sprezentowałam taki zestaw kosmetyków http://merlin.pl/Zestaw-prezentowy-kosmetykow-kapielowych-o-zapachu-wanilii-i-lotosu-w-drewnianej-skrzyni/hb/product/219,575107.html i płytę z hitami "Wieczór panieński" http://merlin.pl/Wieczor-panienski-Digipack/browse/product/4,566714.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaSyrenkaaa
Cześć ;) Dziewczyny, doradźcie;-) Za 2 tygodnie mam wieczór panieński i zastanawiam się nad prezentem dla przyszłej Panny Młodej;-) Znalazłam na emilosc.pl fajną, seksowną bieliznę ;-) Który z tych zestawów Wy byście wybrały? : emilosc.pl/hannahbody-p-5632.html?cPath=55_343_173 czy ten : emilosc.pl/kompletpamela-p-297.html?cPath=55_343_173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z patelnią i wałkiem podoba mi się najbardziej :D grunt to prezent z jajem. wibratory i inne gadżety z sex shopów są już zwyczajnie oklepane... a ładne akcesoria kuchenne możesz znaleźć w myin, na pewno jakąś zgrabną trzepaczkę ustrzelisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to banalne co napiszę, ale może po prostu zamów striptizera :D Co ty na to? Jakaś fikuśna bielizna też będzie okej. Generalnie jestem za śmiesznymi prezentami :D Im głupszy tym lepszy :D A przydatne prezenty można jej zawsze kupić już jako prezent ślubny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik333
ramkę cyfrową, wiele innych pomysłów można znaleźć na stronie sklepu internetowego hihawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
rogi -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem za prezentem "kuchennym" - niech wie co ją czeka po ślubie ;P Ale żeby nie było tak tragicznie to proponuję jeszcze jakiś ładny kolorowy dodatek na otarcie łez. :) Może coś w tym stylu http://myin.pl/swieczki,255,c.html Według mnie bardzo ładnie się prezentują i powinny się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfghfg
ja bym obstawiała tą bieliznę - te kuchenne gadżety są moim zdaniem głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Polki maja manie chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ma na imie...
Moja koleżanka dostała: ode mnie kajdanki z różowym futerkiem, od innych kolczyki w kształcie penisa które świeciły, peniuar, jadalne majtki a od kuzynki kamasutre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Polki maja manie chodzenia
nawet fajna ta koszulka deli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Polki maja manie chodzenia
nie kazda dziewczyne ucieszy striptizer, wiem ze moja kolezanka nie lubi takich klimatow, zreszta ja tez. zdecydowanie bardziej wolimy potancowke z ubranymi przystojniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×