Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość se k800i

Jaki telefon dla kobiety

Polecane posty

Gość se k800i

Witam. Mam do wyboru cztery telefony: - sony ericsson k800i - nokia 6120 classic - samsung F330 - samsung SGH L-760 Chce telefon z aparatem, mp3, ma byc trwaly, taki, z którego nie zejdzie szybko farba, ma sie nie rozladowywac po 1-2 dniach pomimo ze bede sluchala muzyki po kilka godzin dziennie. Czy któryś sie nadaje? Zawsze mialam nokie ale teraz nokia 6280 sie zepsula a bateria padala po 1 dniu wiec chce cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam se k800i robi fajne fotki, mozna spokojnie sluchac dlugo muzyki. masz mozliwosc podlaczenia sluchawek do ladowarki wiec podczas ladowania tez mozna sluchac. dokupujesz karte zewnetrzna i mozesz sporo muzyki miec i zdjec :) mam w kolorze brazowym. narazie nic mu nie jest jesli chodzi o kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam k800i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ci
se k550i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam se k800i i wydaje mi sie raczej meski, dla kobiety idealny jest według mnie LG Shine :) to lusterko i duuuży wyświetlacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
jak dla mnie najlepszy telefonik na swiecie w dodatku z bajerami czyli z dotykowym wyswietlaczem (mp3) to motorolla U9! polecam!!!!nie dosc ze trzyma mi bateria ponad tydzien to do tego jest sliczna!slucham na niej non stop muzy-fajny odbior itd. naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjhf
ja mam BENQ-SIEMENS EF61 do sprzedania:) typowo kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limetkaa_15
nieee... żaden z tych najlepiej SE W810i albo SE W960i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych co podałaś samsung L-760. Ja go rozwaliłam pod wpływem złości ale tak to jest ok. Słuchałam mp3 po 2-3 h dziennie i mimo to ładowałam go co ok 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania89
moja mamuśka ma motorolę K1,jest malutka i zgrabna.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KomKom13
Najlepszy dla kobiety moim zdaniem jest SAmsung u 600, NAPRAWDE ŚWIERNY , MA WSZYSTKIE NIEZBEDNE BAJERY, DUŻĄ PAMIĘĆ, ŚWIETNY DESIGN a do tego różne kolory, ja mam różowy, ale są też srebrne , czarne, fioletowe, naprawde polecam, ja mam swoj pol roku, bateria trzyma dość dlugo, świetna jakość dzwieku, moglabym sie tak dlugo rozpisywać, same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×