Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy kiedy..........

CZy kremujecie POLTORAROCZNE dzieci po kapieli??????????

Polecane posty

Gość kiedy kiedy..........

No wlasnie... Czy i czym? ja do niedawna uzywalam emolium, bo synek mial niby alergie, wiec dostalismy takie zalecenie ... rok temu. Ale teraz jest zdrowy jakrydz, alergii zadnej nie ma, skora ladna.... Czy powinnam ja wiec natluszczac, nawilzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,nie zawsze,ale czasami,raz jest to troche mleczka hipp,raz klorane bebe,nivea.Niewiele,raczej dla zabawy,zeby masazyk po kąpieli był miły,bo potrzeby to juz raczej niema,zwłaszcza ze w wiekszosci kąpiemy juz nasze maluchy w płynach,ktore i myją,i nawilzaja:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy kiedy..........
No wlasnie a w jakim plynie kapac?????? Ja do tej pory albo oilatum, albo emolium, ale to raczej dla bardzo suchej skory jest. Co polecacie dla normalnej????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie smaruję niczym ... tylko buźkę kremem Bambino :) A do kąpania dodaję troszkę oliwki Bambino i córcia ma gładką i nawilżoną skórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje balsamem czyli mleczkiem dla dzieci a kąpę w płynie np bobini lub j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja na dużą wannę daję trochę (trudno zmierzyc ile) płynu lwendowego Johnsona lub Bubchena.Ale to dla pianki,bo m oj synek ma skore zupełnie normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcerze mówiąc przestraszyłaś mnie trochę początkiem postu - czy kremujecie półtoraroczne dzieci... dzięki Bogu, że po kąpieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie smaruję niczym
synek jest alergikiem i mamy poblemy ze skórą. Wolę już dodatkowej chemii nie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×