Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wierze w to

Dlaczego nadajecie imie OLIWIA?????????????????????????????

Polecane posty

Gość Nie wierze w to

Oliwka jablko, oliwka do smarowania, oliwka imie...................... co za beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto stawia taką ilość znaków zapytania ma problemy emocjonalne i psychiczne.........to widać zresztą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cooooooooooooooo
nie moze dziewczyna wyrazic pogladu i zdziwienia na temat imienia? a nie np. frustruje ze wszyscy daja imie julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to nie pierwszy dzis twój topik,co? spojrz kobieto w lustro i powiedz sobie szczerze,patrzac głeboko w oczy,ze jestes tak beznadziejna,ze brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cooooooooooooooo ....następna beznadziejna baba...spadajcie wyrazać swoje zdziwienie i poglądy gdzie indziej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cooooooooooooooo
podlciatko widze ze tez masz problemy emocjonalne wyzywajac wszystkich ktorzy maja inne zdanie niz ty od beznadziejnych :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
A mi tam się imię Oliwia bardzo podoba i szczerze to Twoje zdanie na ten temat jest mi obojętne bo nie ma wpływu absolutnie na moją ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: zyjemy w wolnym kraju i każdy moze nadawać swojemu dziecku takie imie jakie mu się żywnie podoba (ewentualnie potem dzidizuś gdy urośnie będzie miał do mamusi pretensje, nie nasza brożka) Po drugie: za 36 min mam : WEEKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do petra
po co sie udzielasz, skoro nawet wykrzyknika od znaku zapytania odroznic nie umiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaleczyyni
mnie osobiscie to imię się nie podoba,ale rodzice decyduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cooooooooooooooo .....ty masz coś z łbem chyba ? Po jaką cholerę tu piszesz skoro twoje"złote" myśli nikogo tu nie interesują?Masz jakiś problem?Bo jak nie masz to możesz mieć zaraz...wynocha powiedziałam i to już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pódlocioltka
Zabraniam ci mowic wynocha, zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabraniam ci...no dobłe, dobłe...buahahahahaahahahahaha...wynocha wynocha wynocha wynocha WY puste łebki kurzelcze:P buahahahahahahahahaahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahha ależ się uśmiałam, do Pódlciątka : rewelacyjny tekst : "bojkot tego pustego łba o nicku no coooo..!!! "super!! a do bojkotu sie przyłączam, co mi tam raz się zyje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warym................
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Alez sie Pódelciołtko czzy jak tam beznadziejnie brzmi twoj nick DENERWUJE................. to szkodzi urodzie. wątpliwej zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No twojej urodzie buraku już nic nie zaszkodzi....Już brzydszym być pewnie nie można......Brzydkie to i do tego głupie jak but!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wy marne robaczki przynajmniej nauczylibyście się czytać i pisać: pisze się : PÓDLCIĄTKO!!!!! gamonie jedne ;D do szkoły wynocha ale już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warym................
Warym nie pojdzie wynocha nerwowa istoto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli vel oliviusia
Nadaja to imie bo jest zajebiste, a nie jakas Wladzia, Stasia czy Janeczka cofanie sie w czasie i krzywdzenie dziecka dla urojonej snobistycznej idei ze tak orginalnie bedzie bo Steczkowskie i Kukulskie tak nazwaly buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie głupole jedne,Prezes_Jaszczomb ma rację...jedna kumata chociaż osoba...a nie jak to głupie no coooooooooooooo albo ta druga pipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warym................
podlotek i prezes to jedna osobka, nieprawdaz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warym...ta jasne i w tym samym momencie piszemy dwa różne posty...ooooo co za pustak z ciebie jest....no i wynocha to było do ciebie wiec nie małpuj tylko spadaj...spadaj bo zaraz zobaczysz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do założycielki tematu- jest tutaj jedna niepisana zasada. każdy prawie normalny użytkownik kafe nie wchodzi na tematy związane z ciążownikami, bachorkami i nie wdaje się z nimi w dysputy. nie warto po prostu, mamuśki mają swoje zdanie i tyle. na macierzyńskim nikt prócz nich się nie wypowiada, bo zaraz się oburzają jak ktoś ma inne zdanie :D se musiałam popisac... :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×