Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Cześć dziewczyny ile was tu jest:D Wiele nowych nicków Miło mi :D Szkoda tylko że znów tu jakieś kłótnie Dejzi dzięki za miłe słowa ale proszę Cię nie zaczynaj od początku:D Moje maleństwo ma już 2 tyg od 4 dni mamy problemy z kupkami znaczy mieliśmy bo podaliśmy jak lekarz kazał herbatkę z koperku od 1 tyg i już jest ok:D:Dok muszę konczyć bo mały hejnał się obudził Postaram się tu częściej wpadać:D papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka jak masz problem to
pytaj smialo my ci odpowiemy na tyle na ile jest to mozliwe. gratuluje bobaska :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Dzieci mają najcześciej problem z kupkami gdy są karmione sztucznym mlekiem badz co badz jak mama coś niestrawnego zje np.fasolkę,kapustę w tedy dziecko brzuszek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci karmione mlekiem modyfikowanym nie mają większych problemów z brzuszkiem i kupkami od dzieci karmionych piersią. wszystko zależy od diety matki jeśli karmi piersią i od rodzaju mleka, które musi być specjalnie wybrane do dziecka. Po jednym mleku dzieci wymiotują, po drugim są problemy z brzuszkiem. Mleko musi być odpowiednie do dziecka. A poza tym kolka to niezbyt dobrze pracujące jelita ze względu na to, że nie są jeszcze dobrze wykształcone. I nic nie pomoże gdy dziecko jest \"kolkowe\"! Można tylko pomagać mu herbatkami z rumiankiem, koperkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
kiedy sie konczy okres zapachow i ich wyostrzenia?? bo ja juz mam dosc wymiotoania od tego:( juz nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przeniosłam malucha do pokoju w którym jest komp on odpoczywa a ja troszkę się zrelaksuje :D wczoraj byliśmy na spacerku ,ale on lubi spacerować:D Dalej mam problem z stolcami:(:( przez 2 dni było dobrze a od wczoraj znów nie może się wypróżnić Masuje mu brzuch kładę go na nim i nic;/ ciepła szmatka też nie pomaga:/ Już nie wiem co mam robić;/Jem chudą wędlinę ziemniaki marchewkę z jabłkiem nic wzdymającego mięso na parze robione Piję bawarkę i kompot z jabłek Wodę nie gazowaną Nie wiem co mam robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam w ogóle żadnych objawów, więc nie wiem :) Czarnula Ty karmisz piersią? Jeśli mały nie płacze to się nie bój :) Może się nie wypróżniać nawet do tygodnia czasu :) Powyżej tygodnia trzeba iść do lekarza, ale tak nic się nie bój :) Mleko matki prawie całe się wchłania w organizm dzieciątka i nie ma konieczności wypróżniania się codziennie :) na mleku modyfikowanym musi się wypróżniać raz dziennie :) jak będzie często robić kupki to też się nie przejmuj, jak będzie robić więcej niż 5 kupek dziennie to trzeba iść do lekarza. Jejuś ja myślałam, że kolka złapała małego, albo co :) Pytaj jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem mamą 2,5 miesięcznego bobaska i jeśli chodzi o sprawę kolek to byłam z moim skarbem u lekarza, ten przepisał jej Debridat i uważam, że pomógł. Wiem, że dzieci zazwyczaj męczą się z tym problemem do ok 3 miesięcy, mojej na szczęście juz przeszło. Powiem tylko, że nie od razu pomaga. Zawiesine stosuje sie do 3 miesiecy. Nie wazne czy sa kolki czy nie, tak zapobiegawczo. dodatkowo podaje małej espumisan w kropelkach dla niemowlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja karmię piersią on wypróżnia się najczęściej 2 razy dziennie ale przedtem robił 4 5 kup a teraz 2 i często się napina jest czerwony jakby chciał zrobic kupę a nie mógł:/ I jak wtedy masuję mu brzuch to się wierci stęka i jest czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie wszyskie dzieci
maja kolki po co je truc jak bedzie mialo kolke to wtedy jej podawac zapobiegawczo ale jak nie ma kolek to lepiej nic jej nie dawac niech organizm sam sobie radzi bo jak bedzie sie pomagac to jelita i wszystko sie rozleniwia i kupki na przyklad jest ciezej zrobic jak sie porusza w pupce termometrem (odbry sposob na zaparcie ale nie wolno czesto bo jelitasie przyzwyczaja ze ktos je porusza i wymusz akupki i potem dziefcko nie moze samo sie wyproznic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam u was misheeela110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak z kupkami się uporałam to chwyciła go pleśniawka Przemywam wodą przegotowaną i aphtinem ale nie wiem jak dostać się do okolic gardełka:( Jutro albo we wtorek idziemy do lekarza Jeszcze ja mam problem bo szew mi pękł i mi ropieje:(:( Jutro idę do gina masakra:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś sie nie ruchała to by
nie penkł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parisiatkomalinki
hahahahahaha, smiszne to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
ojej no to masz klopoty a wiesz od czego ma plesniawki bo masz brudne cycki i podajesz malemu, powinnas myc je przed kazdym karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że niektórzy za wszelką cenę chcą zepsuć atmosferę na tym forum, no ale cóż.. Hej dziewczyny U mnie już po jajkowaniu, i po staraniach, a teraz czekamy na brak okresu:) próbowaliśmy na chłopca, ale cieszyć się będziemy rownież z dziewczynki Tyle się naczytałam że trudno zajść w ciąże że teraz rozmyślam czy się udało.. A co u Was nic nie piszecie Aha Jeszcze chciałma się pochwalić że zdałam prawko( hurra) Buzki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aureolka gratki:D No wiesz są ludzie i \"ludzie\" :D Jutro idę na kontrolę z małym Dziś byłam u gina wszystko super sie goi;d a panikowałam:D Kiler jak ty się nie myjesz to nie oceniaj innych swoją miarką\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebamyccyce przed karmieniem
suer ze wszysklo ok :) a tak sie balas aureolka buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
czrnula cos z toba nie tak a od czego ma dziecko plesniawki? Nie miesz ludzi swoja miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
sory bład- mierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka..15
Nie wiem czy jestem w ciazy, od kilku dni czje sie dziwnie i spuźnia mi się okres, ale z moim chłopakiem doszło tylko do lekkich pieszczot, czy moge byc w ciąży?? Boje sie kupić test, a jesli wynik będzie pozytywny, to się chyba zabije... a jeśli nie ja, zrobi to moja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
Jeśli nie było stosunku to nie masz się czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, dziecko idź lepiej do książek materiał sobie przypomnieć, bo rok szkolny się zbliża, a ty widać nie uważałaś na lekcjach. Jak się dziewczęta czujecie? Mój szkrab ma już 3 ząbki :) I ciągle próbuje stawać uparciuszek :) Pięknie raczkuje do kuchni za rodzicami :D Niebo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Ja ostatnio mam niewiele czasu żeby tu zajrzeć ale jak tylko mam chwilke to chętnie podczytuję :)chociaz ostatnio to głównie udzielaja się juz szczęśliwe mamusie :) Mnie od kilku dni męczy ta nieszczęsna zgaga, o właśnie a może macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę to manti sobie kup. Nie jest szkodliwe. Mój gin mi zalecił. No i nie jedz ostrych potraw, nie obżeraj się przed pójściem spać.:) Topik podupada, rozrósł się ładnie szybko, a tu o. Ale niedziwne, dziewczęta zajęte maluchami :) Czarna odezwij się coś:) Szkrab pewnie podrósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
siemka czarnulka1906 nie ma za co,mam nadzieje,ze maly zdrowy,grzeczny i dobrze sie chowa,te posty nie byly moje,to podszywy,niestety,ostatnio tu prawie nie siedze,bo co chwile zmieniam prace,bo mam duzo ofert,bo w cv nie mam malucha:)hehe,wiec mam w czym wbierac.milego dnia,pozdro:*pisalam do admina o zaczernienie nicka,ale jak zywkle nic to nie daje niestety:(Wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny sukces pleśniawka prawie zanikła tutu obym nie pochwaliła się za czasu:/ Dziś byliśmy u lekarza mały zdrowy przytył ponad kilo:O Mały grubas z niego będzie jak tak na cycku będzie siedział:D No Dejzi to mam nadzieję ze wybierzesz najlepszą pracę z tych wszystkich ofert hehe:DU mnie coraz lepiej juz nie jestem tak spanikowana Nie boję się tak o malucha ani nie miewam złych humorów P trochę mnie denerwuje pomaga mi fakt jest czuły itd ale jakoś mnie denerwuje Pewnie wychodzą ze mnie emocje które przez ostatni miesiąc przezywałam P jest najbliżej i na nim się to odbija :/ W sumie się odbijało bo z dnia na dzień jest coraz lepiej:D A tak wogóle juz duzo schudłam P mówi ze laska ze mnie haha jasne:/ warze 55 kg jeszcze tylko 5 kg i luks:D Nie daj się sprowokować ale ja Ci zazdroszczę tez bym chciała aby maluch raczkował No podupada bo widzę mamy zajęta ja w sumie tez chodź coraz częściej udaje mi się wygospodarować trochę czasu Wczoraj byłam u kosmetyczki:D Było super taki relaks:d A dziś chyba pójdę do fryzjera bo chcę sobie fryz zrobić W niedziele jest odpust a potem zabawa idziemy na godzinkę albo 2 Małemu balona do wózka przypniemy bo strasznie się juz ogląda jak widzi coś czerwonego czarnego lub zielonego za niebieskim gotrzej ale tez na chwile zatrzyma wzrok Ciekawe co tam u misheeli A tak wogóle kiler poczytaj trochę o pleśniawkach ok a potem szez tu te swoje teorie Wogóle nie będę z tobą dyskutować bo nie chce mi się poświęcać swojego czasu na takie osoby jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka to bardzo mało przytyłaś w ciąży skoro już ważysz tylko 55 kg:) Zazdroszczę Ci że masz juz swojego maluszka, tez bym chciała a to tyle czasu trzeba czekać :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×