Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Odrazu mowie- zapraszam tu nastoletnie mamy a nie anonimowych bohaterow ktorzy probuja nam dogryzc za wszelka cene albo dac swoje cudowne porady a jednocznie ublizyc nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletnie tzn. jakie
13-14 letnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moga byc tez 13 -14 letnie chodz to mnie bardzo przeraza ale moim zdaniem nie nalezy zbyt pochobnie oceniac drugiego czlowieka ktorego sie zbytnio nie pozna Mi takich dziewczyn zal wiem ze nie o to chodzi ale jak pomysle jak ja bylam przerazona chodz mam pozytywne perspektywy na dalsze zycie to nie wyobrazam sobie co one czuja Ale one tez sa ludzmi i bardzo mi zależy zeby one nie poddaly sie ,nie staraly odebrac sobie zycia i zeby uwierzyly ze wszystko moze byc dobrze a szczegulnie zalezy mi na tych malych dzieciatkach i chce zeby byly szczesliwe A poniewaz uwarzam ze dla dziecka najwazniejsza jest milosc rodzicielska to takim mlodym mama powinno sie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor jan miodek
korekta bledow: od razu choc szczegolnie uwazam czarnulka poczytaj slownik zamiast blakac sie na kafeterii i zakladac durne topiki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
A jak granica wieku dla tych nastoletnich mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskac
czarnulka :O stara sie pokazac ze jest niby madra i oczytana,ale cos jej to nie wychodzi.pieprzy takie bzdury,ze nie dobrze sie robi na widok jej nicka i kolejny "madry",nowo zalozony temat. :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Dlaczego na nią od razu naskakujecie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo was prosze jezeli nie macie nic do powiedzenia ciekawego to nie piszcie tego typu kometarzy:/A jesli chodzi o moja pisownie to mam to w nosie ,poniewaz raz pisze na klawiaturze dwa jestem leniem i niechce mi sie wykazywac odpowiednia interpunkcja czy tez ortografia a trzy tu na kafeteri ludzi zakladaja topiki po to by sie wyzalic odpowiedziec sobie po przez kometarze na nurtujace ich pytanie i z wielu wielu innych powodow a nie po to by wykazywac sie poprawna ortografia Bo jesli dla ciebie to jest tak wazne i tak bardzo cie razi to zaloz odpowieni topik a ludziom daj spokoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Czarnulka Ty jesteś taka nastoletnia mamą czy chcesz posluchac żalów (może byc też żali :) , jak komu pasuje )innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wciskac Skoro mnie nie znasz i widzisz tylko mojego nicka to nie staraj sie wmawiac mi ze staram sie cos komus udowodnic Bo to co ktos o mnie pomysli na forum malo mnie obchodzi Dla mnie licza sie opinie bliskich a nie anonimowych ludzi z ktorymi malo jest prawdopodobne ze sie kiedys spotkam Poprostu opisuje wlasne odczucia i chce porozmawiac z nastolatkami a nie z takimi osobami jak Ty wiec Tobie dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta ja mam za 2 tyg 19 latek a za poltora miesiaca radze dlatego chcialabym porozmawiac z nastoletnimi mamami chce wiedziec jak sie z tym czuja itp Dla mnie los byl laskawy ale wiem ze nie wszystkie dziewczyny maja tak dobrze jak ja ,chodz bardzo bym tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
No to jak to z tobą jest czarnulko? JEsteś nastoletnią mamą? I jaka tu granica tej nastoletniości panuje? :) Bo nie wiem czy moge pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
co oznacza, że los byl dla ciebie laskawy? Jasniej jesli mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskac
to po jakiego tu siedzisz skoro nie licza sie dla ciebie opinie anonimowych ludzi ?to po co chcesz poznac odczucia tych nastolatek?one tez sa anonimowe .przeczytaj swoj wpis (z 17.39) -maslo maslane .ps.przecież ja ci nic nie wmawiam :O nie wiem dlaczego tak wywnioskowalas.spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciskac po to ze chce poznac opinie innych a raczej ich odczucia A jesli ktos najezdza na to ze niby staram sie udawac madra czy cos w tym stylu to bede sie bronic poniewaz tak wcale nie jest Wczesniej moze zle sie okreslilam po to taki tytul tego topiku aby nastolatki mialy chwilowy spokoj od osob ktore ciagle je krytykuja Wiec po co sie wcinasz w ten temat skoro nie masz nic do powiedzenia Lepiej skonczmy dyskusje bo do niczego nie prowadzi Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
I kolejny topik dla mlodych mam zostal rozbity przez natrętne i wredne baby... A wlaściwie tylko jedną... Ale za to przekaz miala dobry skoro nawet autorka wymiękla... :) Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta dla mnie to ze los byl dla mnie laskawy oznacza chodzby akceptacje bliskich ich wsparcie To ze chlopak z ktorym zaszlam w ciaze jest odpowiedzialny chodzby to ze mamy wlasny dom i pieniadze zeby sie urzadzic i wychowac malucha Ze to dziecko bylo niby wpadka ale taka z prawdziwej milosci niewiem duzo moglabym tego podac ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Po to żeby inni mogli to przeczytać Kochanie... skoro nie wiesz sama po co tu jesteś, nie interesuje cie opinia to może naprawde niepotrzebnie zakladasz taki topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Uważaj bo zaraz Cię zlinczują że mówisz o prawdziwej milości w takim wieku :) Tak tu już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tu macie prawo mnie zlinczowac bo zle sie wyrazilam Przyznaje moja wina interesuja mnie ,ale odczucia tych nastolatek Moze ten tekst ze mnie to nie interesuje byl moja forma obrony Ale wiadomo ze kazdy tu z nas liczy sie bardziej z opinia znajomych czy bliskich niz ludi z forum No ale nie moge zrozumiec dlaczego ktos sie wcina skoro nie ma nic madrego do powiedzenia Przeszkadza mu/jej ten temat ??A to niby dlaczego?? Nikt nikomu tu krzywdy nie robi wiec mozna chyba dac ludzia spokoj Bo nastoletnie mamy to tez ludzie Narazie musze konczyc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
cześć! wiesz ja sama niedawno załozyłam temat na tym forum dotyczący młodych ciężarnych studentek i natychmiast pojawiły sie komentarze tego typu . W ogóle się tym nie przejmuj i nie daj sobie odebrać szczęścia tym bardziej takim chamom którym w życiu nie wyszło. Gratuluję Ci że wkrótce zostaniesz mamusią, ja sama nią będę w listopadzie:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Mówisz żeby się nie dala takim wrednym komentarzom a sama piszesz o chamstwie tych ludzi... albo jedno i Zachowujesz kulture albo nie i wrzucasz na nich tak jak oni na ciebie... Ja nadl nie moge sie dopytac jaka jest dla Was górna granica tej nastoleyniości mam, bo nie wiem czy się moge wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
czy się możesz wypowiadać? chyba już na to za pózno hmm? poza tym wątpie żeby ktokolwiek miał jeszcze ochotę czytać te twoje upierdliwe uwagi. poza tym....może umówimy się na kawkę i opowiesz mi o twoich prolemach? hmmm może pomogę ci je rozwiązać?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pozytywny komentarz:)Jednak takie ciesza:) Kenta na jaka odpowiedz liczysz bo zbytnio nie rozumie Moim zdaniem kazdy sobie samemu powinien wytoczyc ta gorna granice Sama przeciez widzisz ja mam za 2 tyg 19 lat a dla nie ktorych nadal jestem dzieckiem Wiec sama sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarna internautka a Ty ile masz latek??I na kiedy terminek:DUwielbiam sluchac i patrzec na szczesliwe mamusie wtedy swiat wydaje sie lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
ja mam termin na 11 listopada:) i mam 22 lata, także nastolatką już nie jestem, jednak wiesc o tym ze zostane matka przeraziła mnie bo nie czułam się wystarczająco dojrzała aby sprostac temu zadaniu:) teraz ogarnia mnie ogromne szczęście gdy czuje delikatne ruchy mojego dziecka...przyznasz sama że to cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prze cudowne i nawet mpj strach potrafia te koziolki maluch zmniejszyc do minimum:D Najbardziej lubie jak jego nozka wypycha sie jakby chcial juz wyjsc na swiat i wtedy widze tylko jak jakas mala kulka porusza sie w brzuszku jak rybka:DRuchy twojej pociechy sa pewnie slabsze prawda ??Ale zobaczysz pozniej jak moze to byc zabawne np gdy lekko nacisniesz miejsce gdzie wyczulas stopke maluszek odezwie sie kopnieciem Ja tak sie ze swoim bawie i zawsze mam z tego tyle radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się sprowokować.
http://trole.joemonster.org/?troll=purysta PURYSTA - zazwyczaj nie wnosi nic nowego do dyskusji i posiada niewiele skutecznych broni. Aby to nadrobić, będzie wytykał co większe błędy w ortografii i stylistyce. Ponieważ jest on dość słabym bojownikiem w porównaniu z innymi, większość będzie ignorować jego uwagi. Przestań odpowiadać na zaczepki. Tu jest topik o młodych mamach. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3748558&start=0 Pamiętaj, że jak Cię sprowokują to zawsze będziesz tą przegraną. Dla takich ludzi - IGNOR! To ich najbardziej boli. Albo usuwajcie wpisy pomarańczówek :) A resztę olewajcie. Każdy ma prawo być szczęśliwy. Czy to nastoletnia mama czy też kobieta po pięćdziesiątce. Nie zapominajmy o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×