Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość kiler121
bo jestes za płytka i za mało inteligentna aby ze mna dyskutować.... Tyczy sie czarnuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam że aż tyle kilo sie traci No ale to tez zależy ile się przytyje w ciąży Moja koleżanka przytyła np 30 kg także na pewno nie będzie ważyć tyle ile Czarnulka Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler chyba na odwrót ;d No ja mam 165 w ciązy przytyłam 17 kg no ale podczas porodu mówię o wywoływaniu głodówkach przed porodem itd straciłam12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedużo przytyłaś To lepiej dla Ciebie bo nie będziesz miała problemów z nadwagą U mnie kiepsko, myślałam że już miałam jajkowanie, miałam nadzieję że za tydzien zrobię sobie test a tu, temperatura spadła i znów wróciły płodne Chyba przez tego stresa, związanego z prawkiem owulka się przesunęła A ja się dziwiłam że testy owulacyjne nic nie wykazują Kurczę tak to jest jak się czegoś chce to zawsze wertepy..no ale nic, starania od nowa :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelio jak naprawdę chcesz zajść w ciążę to kochaj się ze swoim mężczyzną nie myśląc o ciąży. Korzystaj z tej chwili, nie upatruj dni płodnych itd. Totalny spontan :) Jak nie będziesz przygotowana to w najmniej spodziewanym momencie zacznie Ci się okres spóźniać :) Czarnulka no to fajnie, 12 kg :D Ajj chciałabym tyle :D A Ty słuchasz Toples?! ;>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
No widzisz CZARNULA jestes za mało inteligentna zeby zajarzyc o co chodzi ha ha ha...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Wiem że macie racje, ale ciężko jest tak wyluzować.. Człowiek sobie planuje i chciałby żeby wszystko było po jego myśli:) A tak nawiasem mówiąc miałam tą opóźnioną owulkę, kochaliśmy się i jak tu się nie czekać na rezultaty:) także trzymajcie kciuki:):) Kiler czy Ty rozumiesz że nikogo na tym forum nie obchodzi Twoje zdanie.. Ehh szkoda gadać, niektórzy ludzie są naprawdę natrętni..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelko cierpliwość się najbardziej opłaca Weź na niego nie reaguj wątpię wogóle aby to był mężczyzna no ale to szczegół Ma bardzo podobne wypowiedzi do pewnej forumowiczki no ale to tez szczegół Bo nie mogę udowodnić ze to ona to tylko moje podejrzenia:D Dziś kupiliśmy samochód Bardzo mi się podoba Lancie Nie jest moze jakaś cudowna Nawet tania tylko 8 tysięcy ale jest nasza Moze kiedyś kupimy sobie lepszy:D No narazie juz mam swoje mebelki do kuchni:D I kuchnia juz prawie gotowa Jeszcze tylko połozy teść płytki:D Do sypialni kupiłam barwnik wrzosowy ale rozjaśniamy go i wyjdzie taki fiolet prawie ze biały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko chodziło mi o zespół Toples :) Często powtarzasz \"rób rząd i spier... stąd\", a to są słowa ich piosenki :) Przypomniało mi się, więc spytałam :P Jakiej forumowiczki? Aurelko zajdziesz w najmniej spodziewanym momencie :) Wyczekując sama sobie robisz krzywdę, jeśli naprawdę chcesz zajść, bo stres to największy wróg ciąży. :) Mam nadzieję, że Wam się udało :) A ja niedawno wróciłam. Byliśmy na weekend sobie w Krakowie. Już przeprowadzka pełną parą :D Czarnulko to fajnie, że macie już autko :) 8 tys. to wcale nie taki tani. A który rocznik? :P Możesz linka podać mniej więcej tego autka, bom ciekawa :) ale niekoniecznie, bo na forum to wiesz jak jest :) Pozdrawiam dziewczęta i miłej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka to gratuluję samochodziku, racja 8 tyś to wcale nie taka mała kwota, pomyśl ile innych rzeczy byś mogła za to kupić, my tez mamy auto za około 10 tyś i mam nadzieję że kiedyś uda nam się kupić coś własnego dla mnie;) A jak tam Wasz maluszek?, pewnie rośnie jak na drożdżach:* Nie daj się sprowokować czy mogłabyś zdradzić swoje imię bo tak dziwnie mi się do Ciebie zwraca(oczywiście jeżeli chcesz) My tez mamy nadzieję że bociany nam coś(kogoś) przyniosą:) no ale jak nie będę o tym myśleć to szybciej minie. Mówisz że byłaś w Krakowie, też chciałabym się kiedys wybrać bo nigdy nie byłam, ale mamy strasznie daleko.. My jeszcze czekamy na swoje wakacje, za tydzień lecimy do Egiptu na dwa tygodnie:) buźki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
tylko idiotki lubia się chwalić...brakuje wam dziewczyny dowartościowania...i to próbujecie sobie tu wynagrodzić a i zeby jeszcze było czym się chwalić. No własnie czarna powiedz do jakiej....pamietaj iż nie ładnie posadzac ludzi dopóki, dopóty nie masz dowodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 na karku
i właśnie maż kopił mi merca za 35tysiecy ale kogo to obchodzi i czym sie tutaj chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 23lata
I moj sponsor kupil mi tez merca ale za 200 tys hahaha, bo jestem ladniejsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
Uwaga Uwaga obcy atakują.Ludzie co za określenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie
Tak tu jest ponieważ dużo tematów. Napisz jak już będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas super :D Nie mam czasu ale nie dlatego ze dzidziuś marudzi ale dlatego ze dopiero teraz wykorzystujemy ładna pogodę:D Co tam u was ??Mój smok wazy juz 5160 masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam na moim topicu... z jakiego powodu prawie tutaj sie do was nie oddzywalam... :( teraz juz bedzie troszke wiecej czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
http://partnerstwo.onet.pl/1506035,3500,,ciemna_strona_malzenstw_nastolatkow,artykul.html siemka.pzykro mi to pisac,ale jak wynika z badan niestety to ja mialam racje,ale pozdro dla wszystkich,milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi ojjjjj u mnie jakoś w małżeństwie jest super Moim zdaniem to zalezy od ludzi a nie od wieku:D No taki ciężki za tydzień idziemy się szczepić Boze ile kasy trzeba wydać na szczepionki:/ Masakra:/ Teraz będzie miał ta 2 dawkę podstawową ae zdecydowaliśmy się zapłacić aby mial tylko 1 czy tez 2 kucia no i z powodu krztuśca No a za 3 tyg rota i pneumokoki te szczepionki nas zrujnują Mały dziś w nocy wcale nie spał ale to przez tatusia bo wczoraj wziął go na spacer mały spał i spał praktycznie cały dzień a ten spacer dodatkowo go uśpił no i w nocy była masakra Za to ja się wyspałam 4 godzinki bo P się nim zajmował i czułam się jak nowo narodzona Misheeela no zobaczę A co tam u was dziewczyny Potem będę miała więcej czasu ale teraz siedzimy u teściów a tam się dodatkowo komp zepsół juz cała kuchni i ubikacja gotowa pokój malujemy w sobotę:D No w poniedziałek juz wracamy do miasta więc lipa Teraz tez jesteśmy w sumie u mnie i dlatego mogę sobie popisać:) No ogółem byliśmy na jeden dzień w zakopcu Relax jak nigdy:D Kurde czas tak leci pomyśleć ze maluch juz prawie półtora miesiąca ma:D szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×