Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Czarnulcia, kolo Nowej Huty, juz nie w Krakowie:-o my tez wolimy w spokojnym miejscu, a nie tak w srodku miasta gdzie ciagly zgielk. Hmm remonty akurat lubie :D wiesz, z budowa to nieporownywalnie wiecej pracy, zachodu - te formalnosci... Glownie one wykanczaja eh. My cale szczescie nie bedziemy budowac murowanego domu tylko z prefabrykatow, bo tak to juz w ogole pare lat by chyba minelo zanim bysmy sie przeprowadzili. Halo, Mischela, co z Toba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistycznie nio masz racje remonty to nawet fajna rzecz bardziej mi chodziło o to ze zawsze no przynajmniej w moim przypadku jest to latanie po wszystkich sklepach centrach handlowych i oglądanie które panele pasują itp Dobieranie koloru na ścian a moze ten a moze jednak nie no wiesz o co mi chodzi Mój maz czasem mówi że można zgłupieć bo jak np do Castoramy idziemy to oglądam wszystko no prawie wszystko z dokładnością Teraz np wyczaiłam super lampę która dymi daje super efekt jest czerwona lub niebieska znaczy daje takie światło no i paruje Wtedy to światło tak pięknie się rozchodzi No i juz wiem ze muszę mieć takie 2 do pokoju gościnnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dobieranie wszystkiego żeby pasowało to udręka. To mnie nie ominie, bo wiadomo przy budowie wszystko od zera. Ale dasz radę :) Aż będę musiała kiedyś obczaić tą lampę:D Jak mówisz, że taka fajna :) A i tak będziemy musieli latać po sklepach, więc co mi szkodzi :D Jak tam Twój Bobo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mały dziś nieznośny strasznie Od wczoraj tak Chyba przez tą szczepionkę Marudny ciągle płacze teraz właśnie usnął zobaczymy na jak długo No lampa cud miód:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;* ;* jeszcze raz sorkii że sie tyle nie oddzywałam :) wyjaśnienie na moim topiku.. zajrzyjcie! ;P U nas wszystko dobrze.. maluszek niegrzeczny ;P Mężo nie pracuje chwilowo... ale dajemy rade ;) wszystko na spokojnie. Jakie imie wam sie bardziej podoba :) ?\ rozwazamy takie opcje: Kacperek, Eryk , Łukasz ? :) ( wspaniałomyślny tatuś chciał z Łukasza zrobić Lukasa ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misheela :) To super, że już wszystko ok :) Ja osobiście nie lubię imion zangielszyźnionych typu właśnie Lukas, Michael itp. Można nazwać tak by w obcych językach było łatwiej wymawiać, ale po co od razu tak o. Ja chciałam mieć dawno temu Kacperka :) Ale gdy okazało się, że takie popularne to stwierdziłam, że rezygnuję. Kacper mi się zawsze podobało :) Łukasz także był brany przeze mnie pod uwagę, aczkolwiek zrezygnowałam, bo mąż nie chciał. Eryka całkowicie bym sobie darowała. Mój znajomy o tym imieniu ma ksywę oczywiście Clapton :) imię ani ksywa mi się nie podoba. Czarnulka ile Twój bejbik :D ma już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesheeela110
Optymistycznie :) ..jeszcze wymyśliliśmy Błażeja i Dawida, nie wiemy na jakie imie sie zdecydować - na szczęście jeszcze troche czasu mamy. No więc mały (Eryk, Dawid,Łukasz itd.. ? :D :D)ma już 44 cm i 31 tygodni :D i daje o sobie znać co raz częściej :P co za drań nam sie urodzi to ja nie wiem.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć..i sie pomyliłam w nicku.. Więc dla pewności wklejam: Optymistycznie ..jeszcze wymyśliliśmy Błażeja i Dawida, nie wiemy na jakie imie sie zdecydować - na szczęście jeszcze troche czasu mamy. No więc mały (Eryk, Dawid,Łukasz itd.. ? )ma już 44 cm i 31 tygodni i daje o sobie znać co raz częściej co za drań nam sie urodzi to ja nie wiem.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki - mamusie - gratuluje wam Waszych slicznych bobaskow i zazdroszcze... ja mam 21 lat - juz raz myslalam ze malenstwo jakies bedzie ale nic... studia dopiero teraz zaczynam ale tak mnie ciagnie do dzieci tak juz bym chciala sie starac... strasznie... ale chyba sobie daruje i jak skoncze studia zaczne starania z chlopakiem narazie planujemy slub za rok dwa.. no zobaczymy:) przeczytalam wiekszosc postow tego topiku ze 2 strony ominelam ale prawie samych klotni.. Pozdrawiam wszystkich - jak sobie w ogole radzicie dzielac obowiaski dom studia dzieciaczek itd:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznaje sie, nie czytałam :D! dobrze , że napisałaś Optymistycznie hehe :)) hmm...ja szkole skonczylam i sstanelo na tym. obowiazkow jako takich nie mam. bo mi nic nie pozwalaja robic ;P mieszkamy u moich rodzicow...on pracował ale po wypadku nie pracuje. I co tu wiecej pisac... kochana studentko gdyby ne rodzice mielibyśmy ciężko więc w temacie sie nie moge wypowiedziec :( zaczekaj lepiej, po co zawalać studia...szczegolnie ze slub planujecie za 2 lata. :) spokojnie. na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cześć dziewczynki jestem jestem :D No ja prawie tydzień nie śpię:D Mały ma na coś alergie i z tąd ten katarek i teraz próbujemy odkryć na co:/ No więc stawy ma cud miód :D Ogółem na 4 będzie miał równe 2 miesiące tygodniowo juz ma:D Co tam jeszcze A Dawid rośnie jak na drozdzach ma 61 cm i wazy 5800 więc chłop jak dąb A jaki gadatliwy ciągle prowadzi z nami dyskusje:D Ogółem juz jak się go trzyma za rączki prawie siada znaczy próbuje ale juz prawe mu się udaje Zabaweczkę tez trzyma No nie świadomie bo tylko gdy włożył mu się do dłoni Głowę już trzyma prosto i sztywno noo czasami mu gdzieś tam jeszcze ucieka no ale juz rzadko:D Boze jaka to radość patrzeć na dziecko i widzieć jak szybko się uczy nowych rzeczy:D Wogóle jak mu daje buzi to tak słodko się śmieje A jak z nim rozmawiam w jego języku to ma ubaw po pachy jakby się śmiał z tego ze mama tak kaleczy\"jego język\" heheh No oprócz tego ciężko jest bo mój wspaniały mąz na działce postanowił postawić knajpę Heh z jednej strony super ale z drugiej odciął trochę funduszy ponieważ zbiera na tę knajpę:/ Ja teraz przyznam się ze siedzę często na allegro i kupuje kosmetyki tez mnie trochę dlatego tu niema Jakoś się wciągnełam To przez to ze dobijają mnie te rozstępy:/ heh ale powiem wam szczerze ze po zabiegach ujędrniających z alg i po smarowaniu kolagenem Silver widzę jakieś tam postępy No zobaczymy:/ Oprócz tego zostałam konsultantką Avonu Na każdy grosz się przyda A oprócz tego kupiliśmy piękny żyrandol do pokoju:D Misheeela ciesze się ze wszystko rozwija się po Twojej myśli:D Ja jakoś teraz czuję się jakbym nigdy nie była w ciąży a Dawid był ciągle z nami Kurde jak na początku był bardziej do mnie podobny tak teraz do P heh nie przeżyje tego heheh:D Optymistycznie nie mogę się przyzwyczaić do zmiany nicku No nie mogę hihihi Helikopterek misheelaa ma racje my się pospieszyłyśmy nie załujemy no ale na wszystko przychodzi odpowiednia pora Ja teraz niby juz w życiu bym nie zamieniła tego co mam na luz i wolność no ale Ty póki możesz jeszcze poszaleć to sobie poszalej A przy okazji wyśpij się bo potem to jest ciężko Heheh Kochane a wasze dzieciaczki tez takie głodomory bo mój to dramat ciągle głodny no mówię wam masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze wy powiecie o co tu chodzi Pochwa po porodzie powinna być stosunkowo luźniejsza tak ?? No a moja jest tak ciasna ze się nie da w nią wejść I nawet przy włożeniu palca mnie boli:/ Wiem ze to głupie ale tak jest fakt wydziela ona teraz mnie śluzu ale nawet zel nawilżający nie pomaga Mamy problem z współżyciem Potrzeba jest ale z wykonaniem gorzej Tak wogóle misheela nie martw się ja tez się w sumie boje ale myślę ze jak zastosujesz 3 zabezpieczenia na raz to mała możliwość wpadki a raczek chyba zadna No bo tabletki czy tez zastrzyki plus krem plemnikobójczy no i prezerwatywa ja przyjęłam taką metodę wiem ze to mało możliwe ale 2 zabezpieczenia mnie zawiodły i wole nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole ze tak powiem właśnie na 2 idzie program na żywo jak baba chleje a jest chyba w 3 miesiącu ciąży to jej 4 dziecko:(( 3 pozostały po umierały w 7 5 i którymś tam miesiącu Chłop w więzieniu Po co mi mama to pokazała Serce mi krwawi Normalnie w Polsce i ogółem jest powalone prawo Powinni ją wziąć do rozwiązania na leczenie w zamknięciu i odebrać jej dziecko jeżeli będzie dalej pic A u nas się tego nie da zrobić:/Bo co bo to dziecko jeszcze jest nie narodzone:/Narodzone dzieci są pod ochroną prawa takie tez powinny być Kurwaa nie mogeee sorry za te wyrazy ale ryczeć mi się chce Przecie jak patrzę teraz na Dawida i on jest taki bezbronny Jak mozna takie dziecko krzywdzić Ono się jeszcze nie narodziło a juz dotyka je zło Nienawidze takich kobiet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są kobiety tylko jakieś mutanty przypominające kobiety. Zatłukłabym taką babę ;/ Może jakby dostała kilka razy porządnie to by jej się odechciało ;/ Fajnie, że malutki tak szybko rośnie :) Mój Synuś też miał mega apetyt i też szybko rósł :) My jesteśmy na gumce i jakoś nie mamy wielkiego stracha przed drugą ciążą. Wiadomo, nie chcemy na razie drugiego dziecka, ale nie popadamy w paranoję, bo byśmy zwariowali.Odnośnie sadzania dziecka, to do trzeciego miesiąca życia nie powinno się dziecka nawet pionowo trzymać, a już nie wspomnę o sadzaniu. Możecie zrobić tym krzywdę dziecku. Poczytaj sobie na ten temat. Chyba lepiej żeby dziecko było zdrowe od chwalenia się, że tak szybko siada? No nie wiem, róbcie jak uważacie, ale radzę Ci poczytaj sobie na temat rozwoju dzieci. Nie można ich pospieszać, bo wtedy mózg się nie tak rozwija. Dziecko musi samo wszystko, nie należy mu \"pomagać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie kobiety sa straszne .. ;/ , przykre to jaka krzywde mozna wyzadzic dziecku ... niewinnemu ... wrrr... a kobietki ja nie jestem typem imprezowiczki .. :) wole w domku z chlopakiem albo gdzies z nim na kolacej pojsc .. wlasnie wiem ze studia chce skonczyc zrobic wszytsko po kolei.. ale jednak cos mnie ciagnie.. zeby miec dziecko takie malenstwo kochane czastke mnie i jego... nie raz bije sie ze soba ... mysle ze studiapotem praca... z drugiej strony mowie mojemu chlopakowi ze bym chciala bardzo dzidziusia ze jakie bysmy imiona wybrali .. ze siedze czytam na forach itp. interesuje sie tym mozna powiedziec ;), nie wiem co z tym zrobic wiem ze jeszcze mam na to czas ale z drugiej strony tak bym chciala.. i to nie jest ze majac 21 jestem malolata... i mam zachcianke .. pracuje , nie mieszkam z rodzicami... uczelnia.. nie wiem sama.. :):):):) pozdrawiam mamusie i ich pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do dziewczyn - poczekaj :) Skoro masz plany na przyszłość, chcesz studiować. Z małym dzieckiem nie byłoby Ci łatwo. Z drugiej strony... Moja siostra też tak mówiła. Miała silny instynkt, ale najpierw studia. Skończyła studia, pojawiła się okazja pracy. Zaczęła pracę, to przecież nie pójdzie od razu na macierzyńskie. Później znowuż dostała wychowawstwo, więc też nie może przecież... I tak niedługo trzydziestka na karku... A oni wciąż tylko marzą o dziecku, bo przecież nie ma kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No temat macierzyństwa to trudny temat Z jednej strony im dłużej się czeka tym coraz większe szanse ze ta chwila nie nadejdzie No ale taj jak ja np to wiadomo ze za wcześnie Bo to studia nie zaczęte bo to ludzie coś mówią No ale to wszystko juz zalezy od Ciebie:) Bo jeśli będziesz umiała się uprzeć będziesz miała w sobie dość motywacji i samo zaparcia to niema problemu byle kiedy się oderwiesz od rzeczywistości i będziesz miała dzidziusia:):) No ja tego co mam bym nie zamieniła za nic ale mówiąc szczerze teraz drugiego dziecka bym juz nie chciała Dawid i tak daje popalić no ale jeden jego uśmiech i mam go ochotę schrupać Chciałabym wam go pokazać ale wiecie nie chcę tu zamieszczać zadnych zdjęć bo nigdy nie wiadomo kto je będzie oglądać Moja krupa dziś przespała cały dzień Byliśmy z nim u lekarza bo jest na coś uczulony katarek nie schodzi Narazie dostał calcium w kropelkach No ale ja myślę ze to moze przez kropelki do nosa ze moze mu śluzówkę wysuszyły bo wczoraj rano odstawiłam i dziś katar jest mniejszy No zobaczę jak nie to muszę wyemilinować z diety większość alergenów W sumie to tylko białko miód i ryby bo cytrusów orzechów selera itd to nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka małe dzieci czesto maja na cos alergie...ktora z czasem przechodzi :) DZIEWCZYNY POMOCY... w nocy wstałam sie napić i w szklance musiał byc moj włos;/ zaplątał mi sie jakos w gardle i cały czas go czuje:( juz szalu dostaje, nie pomogl suchy chlep ani litry wypitej wody ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy optymistycznie nastawione ja od wczoraj jak lokomotywa niemoge przestac wymiotowac mam dosc ciazy czuje sie jak chodzaca smierc polzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeelaa ja go karmię na życzenie więc to od niego zalezy:) dziś w nocy wstał raz a ostatnio 4 razy więc wiesz:D No wiesz kazdy w ciąży czasem ma dość ale trzeba to jakość znieść Po ciąży gdy dolegliwości zanikną i hormony powrócą a dzidzi już będzie więcej robiło niz tylko jadło spało i się załatwiało znów świat będzie różowy Bo na początku jest troszeczkę gorzej bo wiadomo hormony zmęczenie porodem Ale potem jak dziecko się uśmiecha ty juz potrafisz wszystko sobie poukładać masz czas dla siebie i z dzieckiem coraz lepiej się znacie to jest cudnie:D Czasem tylko szlag moze Cię trafić z powodu nie wysypiania się ale da się znieść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niejezdzijcie po mnie mam dopiero 16 lat juz skonczone ale 16 i troche zle ta ciaze znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×