Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniv

Zespół policystycznych jajników - leczenie

Polecane posty

Gość moniv

Od 9 lat choruje na zespół policystycznych jajników. Przez 6 lat brałam Diane 35. Tabletki odstawiłam rok temu i wtedy objawy POCS powróciły z zdwojoną siłą. Poza tym chciałabym mieć dziecko, co przy tej chorobie to nie lada wyczyn. Musze zaznaczyć, że cykl trwa u mnie około 100 dni i jest bezowulacyjny. Mam pełno pęcherzyków, które nie pękają; o jajeczkowaniu moge zapomnieć. Ostatnio wybrałam się do gin. od niepłodności i przepisała mi femoston, na uregulowanie cyklu. Chciałam sie Was zapytać czy miałyście do czynienia z tym lekiem, jak sie po nim czułyście i oczywiście czy wystąpiła owulacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladnij na topik Zespół Policystycznych Jajników! I uszy do góry...jest nas dużo!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniv
Przeczytałam już prawie wszystko co jest w necie na ten temat, ale nie ma nic o femostonie. Spotkałam się tylko z jedną opinią a chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym lekiem piszczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonetta
Ja tez dostalam femoston mite na wywolannie okresu,wzielam 1,5 op i musze przerwac poniewaz ide do szpitala na zdiagnozowanie pcos.Przed tym lekiem nie mialam okresu przez 112 dni,dostalam na poczatku drugiego op.Teraz jestem w 17dc i mam oplamienia,mysle ze przez to ze przerwalam.Aha,przytylam przez te 6 tygodni.Ale za to wrocila ochota na seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×