Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkaa80

prostownica

Polecane posty

Gość milkaa80

Mam zamiar kupić prostownicę ceramiczną. Starczy 50 zł? Słyszałam, że w Avansie są tanie. Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunac
jak masz krecone wlosy to lepiej zainwestuj w drozsza bo takie z marketu nie dadza sobie z nimi rady. chyba ze masz proste to pewnie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa80
Mam włosy w miarę proste, ale przy końcach robi się coś "falopodobne"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __.
kupiłam niemarkową ceramiczną za 30zł, w której max temperatura to >200 stopni(nigdy nie korzystałam), ale ja zawsze używam najmniejszej dostępnej temperatury(120-140 stopni) i bardzo dobrze prostuje moje (bardzo) kręcone włosy- ale ja przed użyciem prostownicy myję włosy i suszę je suszarką z góry i aby się nie puszyły stosuję jakiś kosmetyk na włosy (różnie to bywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaaapri
Witam! jezeli masz wlosy trudne tzn. grube i geste to kup lepsza, polecam z salonu fryzjerskiego:)jezeli zas masz wlosy normalne badz cienkie to mozesz kupic w sklepie. ja ze swojej strony polecam philips:)i koniecznie zastosuj jakis preparat przy prostowaniu, ja stosuje jedwab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenisek
Dokładnie, zależy od rodzaju:) ja mam falowane używam prostownicy mpm za około 80 zł, koleżanka kupiła równie dobrą co moja za 40 więc wszystko zależy od Ciebie. Ja osobiście poleciłabym Ci uzbieranie większej kwoty i kupienie prostownicy znanej marki np. remingtona- nagrzewają się w kilka sekund i są nowoczesne, do wyboru jest wiele modeli możesz wybrać ceramiczną, szklaną lub z powłoką turmalinową i cieszyć się zdrową, lśniącą fryzurką. A do prostownicy polecam kupić spray do prostowania i jedwab na końcówki, wtedy efekt będzie nieziemski;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×