Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Czym jestem starsza tym większąuwagęzwracamnatoilefacet zarabia i czy ma miesz

Polecane posty

Gość do autoreczki
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, chyba tez tak mam. ale nie zwracam uwagi konkretnie na kase i czy bedzie mi kupowal prezenty i gdzis zapraszal i takie tam. Ale zwracam uwage na to czy facet umie sobie radzic w zyciu bo nie chce takiego, co bedzie mi tylko kula u nogi. Macierzynska opieke zarezerwowalam dla przyszlych dzieci, facet ma byc facetem , podpora a nie balastem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologia górą. Ja czym jestem starszy to tym bardziej kręcą mnie młode dziewczyny, zwracam uwagę na dziewictwo i ostatnio strasznie podobają mi się duże piersi. I to nie jest żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inverno
To chyba oczywiste i normalne. Nikogo nie bedzie pociagal facet lat 30-35, ktory jest golodupcem, tak samo jak zadnego faceta nie bedzie pociagac mega nieatrakcyjna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, masz racje z ta biologia ;) Jesli juz szukasz laski z atrybutami plodnosci to nie zapomnij, ze bardziej niz duze piersi o zdolnosci do prokreacji swiadcza szerokie biodra, hahaha (studiuje medycene , wiec wiem, ze tak jest ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mieszkanie i to spore zarabiam w miarę dobrze ale 29 latki czyli rówieśnicy bym nie chciał-za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pozniej moj syn musi mieć co jesc Trudno żeby od małego głodował-TAK ŻARTEM TO PISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom 30
A mi się nie podobają małolaty. Podobają mi się 30-latki z klasą, wykształcone....młode gęsi nie. Ale one znajdują sobie niestety starszych i zostały same 20-dziestki głupiutkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierdol -jest pełno starych samotnych 30 Odwiedż jakiś Urząd Marszalkowski lub Wojewodzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvxc
A ty autorko zarabiasz dosc dobrze i masz wlasne mieszkanie? Czy moze wrecz odwrotnie i dlatego szukasz takiego faceta, zeby mogl cie wyreczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvxc
I tylko wspolczuc, bo nie dosc, ze jestes juz dosc stara (no offence, ale taka prawda), to facet ZAWSZE wybierze mlodsza, ladniejsza i taka, ktora na kase nie patrzy. Skoro dobiegasz 30-tki, to z takim mysleniem grozi ci staropanienstwo :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vxcvxc
ale to właśnie te mlodsze patrzą głównie na kasę wiec dla nich najlepszym towarem są właśnie 30-35 latkowie a nie rówieśnicy!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vxcvxc
no to właśnie patrzą jak można wyssać trochę kasy od frajera.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vxcvxc
chyba naiwny jesteś - tym gorzej dla ciebie a tym lepiej dla plci pięknej.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvxc
naiwny? bo nie daje sie wydoic przez materialistki? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inverno
vxcvxc, Po pierwsze nie ma kobiety, ktora by chciala miec faceta bez kasy i dobrej pracy w tym wieku. Po drugie 30latek jest jeszcze dzieckiem, dlatego autorka pewnie szuka faceta w przedziale 35-40. Po trzecie zabierz sie sie do pracy, bo nawet 20latka woli zaradnego faceta niz golodupca, ktory sie uzala nad soba, ze wokol same materialistki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vxcvxc
tak próbujesz sie bronić przed tym zagrożeniem, że sam nawet nie bedziesz wiedział kiedy zostaniesz wykorzystany przez jakąś "materialistkę".:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest udowodnione, że dla kobiet które poszukująstałego partnera a nie przygodnej znajomości bardzo ważne jest zaplecze finansowe owego. Nie ma więc sensu doszukiwać się tu niemoralności ponieważ jest to zachowanie bardzo logiczne i normalne. Chodzi o zapewnienie sobie dobrych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorabiajcie sobie setki teorii do rzeczy jasnej jak slonce: Nikt nie chcialby byc z osoba nieogarnieta zyciowo, a jakby nie bylo - facet czy laska kolo 30tki powinien juz byc z lekka ustatkowany - w innym wypadku moznaby rzec, ze jest zyciowa oferma mieszkajaca z dwoma kumplami, ktora co weekend przywozi od mamy walowke na reszte tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego dziewice??, Moj ostatni były ciągle powtarzal że z używaną nigdy się nie ożeni. Mi przeszkazała że byl mało ambitny zadowolony bo 1400 netto zarobi a on mi że puszczalskie na żony nie nadają się. I w końcu musiałam się wyprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze kobiiietko
postąpiłaś, wymaga a sam niewiele moze zaoferować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tez ma niewieel do zaoferowania stara używana, kompletna porażka dla mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Władysława
Porozmawiajmy lepiej o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, jak facet myśli o poważnym związku nie chce aby bzykala się z innymi. Poza tym jak puszczala się przed ślubem to i po ślubie będzie latwiej jej zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biologią nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biologią nie wygrasz
kobiet lubią do świadczonych ambitnych bogatych mężczyzn a oni wolą mlode sexowne dziewice jak szukają żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutal...........
to dosyc jasne ze ten z kasa ma wieksze branie niz taki bez kasy ale na kasiastych (nawet takich na ktorych jeszcze niedawno nie zwrocilyby uwagi bo niezbyt ciekawy, mało przystojny itp) leca głównie te ktore w pewnym momencie swojego zycia stwierdziły ze same nic specjalnego nie sa w stanie osiagnac i jedyna szansa dla nich na rzeczy czesto bardzo przyziemne typu mieszkanie to zarabiajacy facet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×