Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowlasnieniewiem

czy ta sukienka bedzie ok na wesele?

Polecane posty

Gość absolutnie NIE
jest fatalna, bedziesz wygladac jak podskubana gaska. poszukaj czegos lepszego jesli chcesz sie czuc komfortowo i pieknie. nie koniecznie musi ti byc drogi ciuch, ale o tej - zapomnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petit pois
Teoretycznie pasuje, ale widac, ze jest kiepska gatunkowo i jakosciowo, taka szmatka. Poszukaj czegos innego w podobnej cenie, na pewno znajdziesz ladniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
a mozecie podac jakies propozycje? Bo nie chce niczego BALOWEGO (zadne tam gorsety i suknie do ziemi), zadne garsonki itop. To bedzie typowe wiejskie weselicho, na jakims zadupiu. nie chec z siebie robic niewiadomo czego. chce zwykla dziewczeca sukienke. Dodam ze mam bardzo ciemna karnacje (mimo ze sie nie opalam) i ciemne wlosy, dlatego pomyslalam ze ta delikatna sukienka dobre by kontarstowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmmmmmm
http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukienki/1270 ta jest fajna, wogole na tej stronie sa ladne sukienki i niedrogie... zreszta na Allegro tez jest duzo lepszych niz ta ktora znalazlas... po sklepach warto sie przejsc, mozna dostac cos niedrogo a ladne i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
o ta z orsaya tez ok, wlasnie w czyms takim czulabym sie dobrze. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
wiesz .. mysle ze beda gorseciarki w sukniach ktore krolowaly jakeis 10 lat temu na studniowkach i wlasnie w takich sukieneczkach ala satyna jak ta zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
Dobra, ta rozowa moze sobie odpuszcze, ale poszukam cos w stylu tej ala antycznej z orsaya, ktpra mi jedna z was podala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sukienka nie nadaje się na
weslee:oWygląda jak piżama:P Ale ta z Orsaya jets ok i jest nawet tańsza niż ta kiecka z pierwszego lunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
no ta z orsaya mi sie podoba... a co do koszuli nocnej .. wiesz .. ladnemu we wszytskim ladnie, a ja nie mam oporow by zalozyc to co mi sie podoba, bo do tchorzliwych osob raczej nie naleze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEKI WSZYTKIM ZA PODPOWIEDZI, ALE Z SUKIENKI NR 1 POKI CO DECYDUJE, WIEC TEMAT JEST JUZ DLA NIE ZAMKNIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
WYBRALAM DRUGA MALA.KASIU BO KOCHAM STYL ALA ANTYCZNA GRECJA :) A O SUKINKE NR 1 PYTALAM BO MAM JA W DOMU (KIEDYS KUPILAM NA WYPRZEDAZY ZA JAKIES GROSZE) DO STRACHLIWYCH RACZEJ NIE NALEZE, ALE DO LENIWYCH ZA TO JAK NAJBARDZIJE I CHCIALAM POJSC NA LATWIZNE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
No wlasnie takich satynowych to ja nie lubie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taka sukienke
a ja firankowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
nie uzylam tego slowa, bo w moim slowniu ono sie nie znajduje, napisalam jedynie o wiejskim weselu, organizowanym najnizszym kosztem. bylam wiele razy na tego typu weselach i wiem jak jest, z jednej strony przesadnie wystrojonoe panny z sukienkami z czasow studniowke jeszcze ktore odbyly sie pewnie ladnych kilka lat temu, kobiety w sukiniach balowych typu gorset - spodnica po kostki, najlepiej jakis oryginalne bordo lub zielen. Dlatego chce ubrac sie w czym czym dobzre sie bede czula, czyli prosta sukienka typu "letnia" a nie typowo pod wesele podchodzaca. Zapytalam co myslicie na temat tej ktora mam i juz wiem, ogolnie sie wam nie podoba :) gusta sa rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
Amando ... takiej sukienki wlasnie nie chce, bo one kojarza mi sie z komersowymi i nie lubie tego kroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba ta co podałaś
i ta z Oraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×