Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

szukaj, a jak znajdziesz, to przeczytaj koniecznie "Jak walczyc z kacem po euro?" :D coś dla ciebie i innych załamanych po zakończeniu ME :D ja z oczywistych względów tylko czytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiłam, ze sa złe, ale że jedno do drugiego nie pasuje :P jak to było? Musztaideiros? :D lepiej bym koloru ubranek Hiszpanów nie nazwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz o Hiszpanach mowa? :D no właśnie zastanawiałam się co to za kolor :O nie mieli prawa przegrać, bo to nie był żółty :P a dziś sobie uświadomiłam, że istnieje kolor musztardowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o musztardeiros :D mnie dziwi ze komus to na tyle przeszkadzalo zeby o tym pisac czy w ogole uwage zwracac :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, od razu przeszkadzało :P ktoś jest po prostu spostrzegawczy ;) mnie też jakoś wtedy nie raziło, tylko tak pomyślałam, że z zółtym ma mało wspólnego :D a dziś wiem o co chodziło ;) mnie to dziwi, że nikt im nie powiedział, że ten kolor jest fatalny, podobnie jak zestawienie holenderskie ;) wśród kibiców są też w końcu esteci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D i takich tam 11 biegało?? :D chociaż nie, to chyba bramkarz, prawda? :D jak dobrze, że moja świadomość sportowa aż tak daleko nie sięga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz nie pamietam, ale te wdziana byly... ciekawe :D a to przeciez nie tak dawno, bo lata 90te w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to albo początek lat 90, kiedy to interesowałam sie innymi sprawami albo wyparłam to ze swojej swiadomości z wiadomych względów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×