Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Q in

co robić ??

Polecane posty

mój syn narozrabiał i porysował samochód, (ma 3 i pół roku) biegał po podwórku. ja byłam w domu zawsze samochód stał na podwórku ... ale to nie jest mój samochód i koszta nowego lakieru są sporeeeee. wychowuje go sama ojciec odwiedza regularnie 2 razy w tygodniu... czy uważacie czy powinniśmy w połowie złożyć się w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym wiedzieć
ja myślę, że to ojciec powinien zapłacić całość i jeszcze dopłacić Ci 2gie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timex
powinniście po połowie się złożyć...przecież dziecko jak tak samo jego jak i twoje...to z jakiej racji masz tylko ty płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że sytuacja jest taka ja jestem na wychowawczym dostaje trochę alimentów i jeszcze opiekuję się straszą osobą wszystko z tym moim małym urwisem on dwa dni w tygodni po 3 h z nim jest z tym że nie zawsze i na wszystko mu pozwala, zawsze wraca od niego cały brudny... w porównaniu po całym dniu w ogródku tak nie wygląda. dodam że mało sie nią opiekuje bo pracuje na 2 etaty a jak ja chciałam na pół dorobić to nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chodzi jeszcze o jedną sprawę, on pozwala mu na bardzo dużo i o to malowanie ścian to się wkurzałam bo on mu pozwala mazać u siebie w domu po ścianach... bo i tak będzie miał malowanie. a to tylko po to by się nim nie opiekować... chodzi mi o to że ja próbuje wpoić tej małej istocie coś a on to rujnuje... ostatnio pokazywał mu jak założyć gumkę na uszy... przy mnie. wkurzyłam się... bo niech sobie dziecko kiedyś go naśladuje. I założy sobie coś na głowę i mu nie wyjdzie i ..... tragedia gotowa i nie chodzi tu już o jakiś lakier na samochodzie a o życie to sie oburzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie bo nie wiem co mam z tym pacjentem począć... jak zachować się kiedy powie np to nie mój problem płać sama ! jak na razie nie odpisuje na smsy i nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że powinien się złożyć. W końcu to on również odpowiada za dziecko jako ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×