Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusia_a_a

gdzie kupić tab anty bez recepty?

Polecane posty

Gość gość
Antykoncepcji bez recepty nie dostaniesz. Ale za to dostaniesz receptę na antykoncepcję bez wizytyy u ginekologa - sprawdź dimedic.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza rodzinnego to ci wypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki antykoncepcyjne to nie cukierki.A skąd wiesz, że te nowe będą dla Ciebie odpowiednie, skoro lekarz przepisał Ci inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishf
Sprzedam tab anty Sidratella 20 5 blistrów po 21 tab, Poznań mishf@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagnaaa
Mam jedno opakowanie na zbyciu betti7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata ale to jest karalne przecież co robisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nikt Ci nie sprzeda tabletek antykoncepcyjnych bez recepty. Ja zawsze biorę od lekarza receptę na kilka opakowań belary żeby co chwila do niego nie latać.Ludzie przecież to trzeba wybrać się do ginekologa i najpierw zrobić badania w celu dobrania antykoncepcji. Tak samo zmiana tabletek na inne- też tego się nie robi na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 5opakowan Sidretella 20 wazne do 06/2019r -70zł za wszystkie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamówiłam Microgynon na pl.treated.com Wypełnia się ankietę i dają Ci receptę. Cena jest spoko i zamówienie ma funkcję śledzenia przesyłki. Jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamówiłam Microgynon na pl.treated.com Wypełnia się ankietę i dają Ci receptę. Cena jest spoko i zamówienie ma funkcję śledzenia przesyłki. Jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to śmieszy, ze anty sa na receptę - wielu lekarzy w ogóle nie robi badań, tylko z kapelusza wyciąga rodzaj tabletki. Jak nie ma skutków ubocznych, to po co mam zapierdzielac po receptę co 3miechy? Ja rozumiem, ze raz na rok cytologia lub jakie badania trzeba zrobić, ale 4wizyty w roku czy 5, aby mieć awaryjne pudełko, to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam we wtorek i otrzymałam wczoraj z pl.treated.com Moja koleżanka jakoś ich znalazła i poleciła i jestem zadowolona więc też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupisz anty z dobrego źródła bez recepty, ja po swoje pigułki vines, nigdy bym nie kupiła z jakiejś strony www, zwłaszcza,jakby to było bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wiecej dziewczyn zamawia ale to sie nie oplaca. Powody to w NFZ glownie stare refundowane i ginekolodzy zapisuja tabletki zgodnie ze wskazaniami koncernu. Microgynon i chyba Gedeon Richter tez dobrze placi. Potem jest grupa.kobiet ktora nie chce.lekow polskiego koncernu Polpharmy. W przypadku Yaz sa zdania podzielone. Niektorzy lekarze ze to tabletki dla mlodszych kobiet inni ze mozna w kazdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaden lekarz nie robil badan. Mialam wypisywane wSzystko od Microgynon, Cilest, Jeanine, po Yaz. Probowali mi wciskac Madinette ale odmowilam. Chyba trzeba testowac. U mnie sprawdza sie przerwa 2 miesieczna po zmianie substancji czynnej. Najlepiej 4 generacja i regularne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupisz takich pigułek przez internet nie ma szans...no chyba,że za jakiegoś lewego źródła ale to nie wiadomo co tam będzie. Ja bym radziła Ci przejść się do ginekologa i po prostu może ci przepisze jakies fajne pigułki ? Tez kiedyś myślałam podobnie, ale jak poszłam do ginekologa, to przepisał mi ultralekkie pigułki vines i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w Polsce jest troche zacofanie jezeli chodzi o przepisywanie tabletek anty. Chociaz moze to i klika lekarsko farmaceutyczna ma duzy wplyw na to co sie dzieje w tej kwestii. Mam siostre w UK i tam nawet 15-sto latka moze dostac tabletki anty po przeprowadzeniu krotkiego wywiadu przez....FARMACEUTE. Zadnych wizyt i gina, nic. W koncu farmaceuta to tez czlowiek wyksztalcony i wydaje mi sie, ze majacy wieksza wiedze nt dzialania medykamentow niz lekarz. Mam dokladny przyklad na podstawie mojego gina gdy chcialam tabletki: - oczywiscie musialam poddac sie badaniu na samolocie, chociaz nie wiem po co bo co chcial tam zobaczyc?? - potem pogadanka o p*****lach i wyciaga recepte na tabletki z kapelusza. Na podstawie czego przepisal mi akurate 'TE'? palcem wyczul, ze taki mi podejda? Oczywiscie mi nie podeszly, zle sie po nich czulam na nastepnej wizycie wypisal recepte na inne i tak w kolko za kazdym razem az w koncu trafilam na takie po ktorych czuje sie ok. Oczywiscie na kazdej wizycie rozbieranie i 'samolot'....tylko po co? Tak dobierac to sobie moge sama z aptekarka w aptece... Ale u nas to ze 100lat minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hania
Problem w tym, że mi Tylko pasują Cilest. Po innych źle się czuję. W Polsce Cilest wycofano i ŻADEN ginekolog nie wypisze na nie recepty, bo ich po prostu nie ma w naszych aptekach. A ja biorę je też ze względu na hormony tarczycy, bo to również mi regulują i czuję się super. Po Letroxie i Euthyroxie byłam ciągle jak naćpana. A po Cilest tarczyca super, cera ładna, mocne paznokcie i włosy. No i ciąża mniejsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 2 opakowania Novynette jak ktos jest zainteresowany. m.kosieradxka @gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzytkownik

Posiadam tabletki ELIN antykoncepcyjne, 4 op., lekarz zalecił zmianę i te mi zostały, chętnie odsprzedam, email: zuhkm@onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja kupuje od jakiegoś  czasu na tej stronce , bez zbędnych pytań wysyłają co się zamówi, dyskretnie zapakowane                                " antykoncepcjabezrecepty.pl "   Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×