Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strona internetowa.........

Strona internetowa - pytanie

Polecane posty

Gość strona internetowa.........

Witam wszystkich :) Chciałabym mieć własną stronę www i odpowiedni adres mailowy. Ile mniej więcej to kosztuje i gdzie szukać kogoś, kto mi to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
I komu się to płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na litosc boska
Hehe, stronę niekomercyjną i maila założysz za darmo na wielu portalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć za darmo
żaden problem, jest wiele darmowych serwerów z gotowymi szablonami stron, które po uzupełnieniu treścią, zdjęciami, stają się bardzo spersonalizowane i można miec satysfakcję z posiadania takiej stronki - potrzebujesz do tego tylko posiadać podstawy znajomości html, ale to nie problem, bo w necie jest mnóstwo samouczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
Wiem, że w necie ;) Ale jak odróżnić kogoś, kto robi profesjonalne stronki od kogoś, kto mi zrobi taką darmową, która się nie pokaże w google? :( No i ten koszt - to jest opłata jednorazowa, czy co miesiąc, jak ktoś wyżej napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
Dzięki, mam już parę takich darmowych :) Tylko, że one pojawiają się w google na 20 stronie wyników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to komu? webmasterom :D wpisz: profesjonalna witryna internetowa w google :] Spece powinni Ci zapewnić dobre miejsce w wyszukiwarkach internetowych (co do pozycjonowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć za darmo
ohoho... pozycjonowanie kosztuje, niestety, nawet 300zł miesięcznie, ale przy odrobinie samozaparcia możesz samodzielnie pozycjonować stronkę ja mam swoją na darmowym serwerze i jest w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin1112
Chcesz mieć stronę to się skontaktuj ze mną na mailu ghunterpl@gmail.com ... Napisz dokładnie co i jak Cię interesuje, w jakim celu jest Ci strona potrzebna, to Ci pomogę... Za darmo, jest tyle świetnych darmowych skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
persymona - ja głąb jestem, wybacz durne pytania ;) możesz mieć za darmo - w mojej branży to chyba niemożliwe, żeby na darmowym serwerze być tak wysoko :( za dużo jest profesjonalnych stronek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
Admin - dzięki, jak wspomniałam, mam już parę darmowych stronek i niestety w googlach widnieją baaardzo nisko :( Zależy mi, by moja strona pokazywała się, powiedzmy, w pierwszej 50-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ;) jeśli coś Ci pomogłam, to się cieszę :D Pisałam taką małą pracę o tym, to trochę się w temacie zorientowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.prestiz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
dzięki, Persymona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin1112
Nie mam na myśli darmowej stronki... mam na myśli stronę na darmowym skrypcie. Domena i serwer wykupione... Więc domena własna to już coś, do tego dobre pozycjonowanie, dużo dobrych informacji i się samo dzieje.. O czym masz te stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona internetowa.........
o swojej działalności gospodarczej - chcę, by klienci znajdowali mnie przez tę stronę (jestem tłumaczem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin1112
A pokaż te stronki które już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin1112
A pokaż te stronki które już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczny
po co szukasz kogoś i niepotrzebnie tracić pieniądze. Sam możesz zrobić sobie stronę za pomoća kreatora. To nie jest droga sprawa. Mam miłe doświadczenia z http://www.uti.pl/uslugi/strony-www/start/wstep/ Nie sądziłem, że to takie łatwe. dodatkowe w pakiecie dostałem wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia własnej strony. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minesorta
Oj, cena to jest kwestia względna - szczególnie w przypadku stron internetowych. Wszystko zależy od oczekiwań, możliwości finansowych, stawek danej firmy. Warto jest zajrzeć tutaj: http://www.ibe.pl/ Zajmują się rejestracją domen i tworzeniem stron www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Ala
pozycjonowanie strony to kosztowna sprawa, ale jak ci nie zalezy zeby byc w pierwszej dziesiatce to wystarczy dobrze ustawiac tagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MPI serwis
Zapraszam do kontaktu posiadam dość bogatą ofertę usług. Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych dla mniejszych firm. Wszystkie oferty są w przystępnych cenach. Tworzenie stront internetowych http://mpiserwis.one tel 600142975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strony sami sobie róbcie. To nic trudnego, trzeba tylko chcieć i zaoszczędzicie sporo kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterqq
Tutaj możesz założyć sobie taką stronę internetową https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ , jest kilka wersji za około 600 zł netto. Wiele osób właśnie korzysta z takich stron właśnie na początku działania przedsięwzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrych fachowców którzy Ci stworzą stronę internetową to zgłoś się do http://greenview.org.pl bardzo dobrzy, znający się na swojej pracy profesjonaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPi33
Własna strona, ale.... do czego ? Od tak sobie ? Bo jak strona internetowa firmy to szukaj dobrej agencji, która Ci ją stworzy. Taka strona tez musi być responsywna czyli musi działać na wszelkich urządzeniach mobilnych. Z mojej strony bardzo Ci polecam agencje interaktywna Proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl . Ogromny profesjonalizm ;) Ja mam stronę akurat połączoną ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×