Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunka 000000000

czy mozn przez to zajsc w ciazE?

Polecane posty

Gość niunka 000000000
test zrobie po kilku dniach, teraz i tak nic nie wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy to bylo? ile dni minelo od stosunku ? jesli nawet bedziesz w ciazy to dasz rade z praca magisterska. znam duzo kobiet ktore studiujac dziennie byly w ciazy.nic nie odkladaly. studiow nie zawalily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po postinorze nie nastepuje poronienie. sa to silne tabletki dla kobiet ktore nie stosowaly zabezpieczenia przed stosunkiem. to rodzaj antykoncepcji. jednak nie jest to metoda zalecana do stosowania antykoncepcji ze wzgledu na silne skladniki.tylko w awaryjnych przypadkach (peknieta prezerwatywa) .no i tylko dzialaj do 72 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam można urodzic, studia skończyć i nic nie odkładać! u mnie dziewczyny bronią się z 3,5 letnimi dzieciaczkami! rodziły na 2 roku i jakoś daly radę!!! ja będę się bronić z dość dużym brzuszkiem. wszystko da się pogodzić!!! a skoro chce cie dziecka to nie warto się teraz zatruwać wielkimi dawkami hormonów. wiesz taki stosunek nie oznacza jeszcze że zaszliście w ciążę. poczekaj zrób test i będziesz wiedziała. tylko się nie nakręcaj!!! nie będziesz miała mdłości po 2 dnach od stosunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka 000000000
to bylo wczoraj w poludnie. Nie minelo jeszcze nawet 24 godziny. Zalozylam ten tpik tylko dlatego ze chcialam sie dowiedziec czy jaks kobieta zaszla juz w ciaze w ten sposob, nie chce stracic dziecka jesli juz jest we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×