Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga W.

Stare dziecko

Polecane posty

Witam, Poszukuję informacji związanych z pojęciem \"stare dziecko\" - jest to związane z tematyką reinkarnacji, niestety w google niczego takiego nie znalazłam. Swego czasu tutaj był poruszany ten temat, jednak nie udało mi się go odnaleźć. Jeżeli ktoś dysponuje wiedzą o \"starych dzieciach\", będę wdzięczna jak coś napisze. Dziękuję i pozdrawiam [cześć] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość US military deaths in Iraq war
raczej stara dusza :) dusza która ma świadomość dorosłej osoby, która wie skąd przybył i dokąd zmierza, dusza dla której ciało to tylko narzędzie, płaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała stare dziecko. Dziecko wabiło się Weronika i nie dała się odstarzyć i ja oddaly do domu dziecka. Tam udawała że płacze i teskni i umarła niby z tęsknoty ale każdy ponoc kto ja widział wie że ze starości umarła i z żółci, bo ja starość na żółto robiła bo zła była i stara i ją żółć zalewała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oranżadka
chyba zgerowałaś już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
temat bardzo ciekawy:) tutaj był kiedys taki wątek w którym jakas dziewczyna opisała historię o chłopczyku który przyszedł na jakiś bazar i chcial kupić stary obraz bądź zegar- nie pamiętam juz dokładnie. sprzedawca chyba nie chciał mu sprzedać tego, na co chłopczyk się oburzył i powiedział ze to jest jego zegar(obraz?) i robi mu łaskę że jeszcze za to płaci. chodziło o to ze niby ten chłopczyk miał w sobie duszę starego faceta, do którego kiedys należała ta rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat o tysiącu barw
ja kiedyś założyłam temat o swoim bratanku ciotecznym:-o wtedy miał chyba z 5 latek, powiedział mi na imprezie rodzinnej kiedy go zabawiałam tak jak się zabawia dzieci, jakims infantylnym jezykiem, zebym nie traktowała go jak dziecko, bo nie jest dzieckiem, ma starą duszę, bardzo starą, tylko małe cialko, to było coś potwornego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co mowicie to jak
z fimow.....ja bym sie wystraszyla ze hey!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opryskunia
ale horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie norma
oh szkoda, ze temat zamilkl....bylam ciekawa opowiesci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaa rrr
a może chodiz Ci o dzieci chore na progerie ? które w wieku 7 lat wyglądają jak 50 latkowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuuu pysiuuu
Do karolinaaaaaa rrr No przecież mówią że chodzi o duszę a nie o stare ciało!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opryskunia
ale jak ktoś jest dorosły i ma dziedzinną duszę to mówią że jest upośledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kontakt z takim dzieckiem, każdy kto ją widzi z początku uważa za zwykłą czteroletnią dziewczynkę... ale chwila obserwacji i tego jak się zachowuje, jej spojrzenia... momentami oczy ma takie jakby była nieobecna i jej ton, zdania które wypowiada, ma się wrażenie że rozmawia się z dorosłym, a nie dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawac wiecej tych
opowiesci z krypty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedno stare dziecko
chłopak ma z 9 lat i patrzy jak zupełnie dorosły facet, nawet znajoma uzyła kiedyś dokładnie tego terminu "to jest takie stare dziecko" Bezczelny typek z niego, taki niezalezy no i te oczka jak u starego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie opisujecie te dzieci w negatywny sposób, a ta dziewczynka jest bardzo łagodna, przyjacielska, tylko chwilami nie czuje się od niej dziecka, ten jej wzrok i powaga w głosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddwwwwssss
podciagam bo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat o tysiącu barw --->pisalas pod nickiem\"liściasta\" mialas jakoby wkleic zdjecie tego chlopca, po czym juz wiecej nie pojawilas sie na topicu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w to nie wierzebzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×