Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chciałbym zostać ginekologiem

*** ZAŁOŻĘ SIĘ, ŻE POŁOWA Z WAS ZAZDROŚCI TEJ DZIENNIKARCE ... ***

Polecane posty

Gość Chciałbym zostać ginekologiem

... i zaraz się zaspokoi pod ten film ... http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=505634 ... tak, tak ... Już my faceci wiemy, co się w tych waszych zbereźnych główkach czai! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie leci na Polsacie
pewnie dziewczyny z forum już szukają numeru do tego gina i szykują 150 zł za wizytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcv
dlatego swoja dziewczyne zawsze bede wysylal do gina kobiety, nie chce nawet slyszec, ze chodzi do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsdfsdcxc
mezczyzni sa poyebani i tyle wam powiem... kobiecie nigdy takie glupoty do glowy nie przychodza... molestowanie, gwałty itp ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
bo jestes glupią kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka
o masakra :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
jestes zwykłą tępą suką która siedzi w stanach i ma zerowe pojecie o zyciu, zapierdalasz w jakiejs podrzędnej firemce albo sama kręcisz nędzny interesik a o prawdziwej nauce nie masz zielonego pojecia. Zeby zostac ginekologiem trzeba sie uczyc 13 lat(pomijam podstawowke i liceum) a ze trafila sie jedna zakałą nei znaczy ze wszyscy tacy są. Przemysl czasem to co chcesz napisac dziewczynko po maturze czy jakichs tam, zaocznych farfoclach zanim, bo nie jestes kompetenta zeby oceniac jakiegokolwiek lekarza, medycyna to nauka ktora cie przerasta uwierz mi. Zapierdalaj dalej i zrywaj Azbest w swoim USraelu. Suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reeaaalista debilu nie pluj sie bo brzmisz jukenopodobnie :P napisalam tylko moja osobista opinie ze wole kobiety ginekologow ktore prawdopodobnie tez musialy sie uczyc 13 lat, przyglupie jesli nie umiesz czytac i wyciagac prawidlowych wnioskow z przeczytanych wypowiedzi to sie najlepiej wogole nie odzywaj bo sie osmieszasz, a jeszcze bardziej tymi wyswiechtanymi tekscikami o kraju o ktorym nie masz nawet bladego pojecia. Palancie and that\'s for you dickhead http://www.clipartof.com/images/emoticons/thumbnail2/1928_middle_finger.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
Jestem gejem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
zgasilem bladź. Moge iść spokojnie spac, codziennie sprowadzam na glebe jakąś suczke co mysli ze jest conajmniej Marią Skłodowską Curie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
Znajduję niewypowiedzianą wręcz przyjemność w wydłubywaniu sobie tej takiej czarniawej mazi spomiędzy palców u nóg i potajemnym wsadzaniu jej do kanapek koleżankom z narzędziowni ZNTK w Pruszkowie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
W kilka chwil wkładam na głowe pralkę frania i cały nagusienki wybiegam na ulicę w celu szerzenia oswiaty zdrowotnej wśród tubylców, mam tylko jedną wątpliwość czy moje napięte mięsnie krocza dość wyraźnie działają wam na wyobraźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaaaa :P zgasic to ty mozesz chlopczyku swiatelko jak bedziesz szedl spac, zeby mamusia nie widziala jak sobie pod koldra trzepiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
Moja elokwęcja spowodowana jest tym ponieważ jak żem był mały to mama zamykała mnie w lodówce marki "silesia" puszczając w kółko kolędy Talibańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista
nie musze trzepac, mam stała partnetke w przeciwienstwie do ciebie dziewczynko, i poza tym wszystko co z tym zwiazane nie jest u mnie priorytetem i tematem nr 1 kazdego dnia, jak w twoim przypadku. Twoj "Chamerikan Dream" sprawił ze pojebalo ci sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie gdy moja stała partnerka stawia mi klocki na klacie:classic_cool: ona ma na imie Robert i pracuje w ZNTK:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wypowiedzi swiadcza wlasnie o tym ze musisz trzepac jak najbardziej, widac nie zrobiles tego jeszcze dzisiaj chlopcze, to moze idz i sprobuj zamiast pisac te bezsensowne posty o rzeczach o ktorych nie masz pojecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już na czarno, tak jest Pani Marto ma Pani rację, nie ma to jak dobry onanizm, lecę sobie zwalic, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista.
wazne ze pozamiatane. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeaalista.
a tak w ogule to niezły ze mnie gigant gdy sie nudze to wale swojego dziewiczego kapucyna recytując w międzyczasie w narzeczu swahili wersety z książki kucharskiej Alicji B. Toklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałem cały ten program
i nie wiem o co tym głupim babom chodzi. Mi sie wydaje że po to aby napędzić klienty panu doktorowi. Dziennikarka co nakręciła ten filmik to idiotka jakich mało, poszła do doktora dowiedzieć si e jak się rucha aby zaskoczyc wiec debilce ograniczonej pan doktor pokazał jak to się robi, a ona i jeszcze tych debili co pieerdolili od rzeczy, żenada na maxa i kupa przygłupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×