Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDpowiedzcie

Czy pasuje założyć rajstopy? do spódniczki na egzamin?

Polecane posty

Gość PoDpowiedzcie

i do butów "zakrytych". Rzadko chodze w spodniczkach. A jutro ma być dosyć ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawwszae
pasuje. Jest elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołek Matołek - krecik
zawsze możesz założyć pończochy samonośne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDpowiedzcie
Uff..bo ostatnio rozmawialam ze znajomą a ona "zglupialas taki upał i rajstopy???" .. Tez mi sie wydaje ze elegancko.. Bo tak z golymi nogami na egzamin? do krotkiej spodniczki? bez sensu:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pls spódnicy. nie spódniczki. spódniczki noszą dziewczynki kobiety spódnice. jeszcze mini spódniczka brzmi ok ale nie przypuszczam żeby na egzamin była to mini. co do pytania zaś to zależy jaki egzamin (ustny pisemny) z czego? jeśli niezbyt wymagający to oczywiście że można iść bez. założyć zawsze wypada jednak czy będzie komfortowo to zależy już od ciebie ja nienawidzę rajstop jeśli już to nosze pończochy ale one i przy braku klimatyzacji stresie w ciasnej sali powodują ze mam spocone nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwkaallegrowiczka
rajstopy sa bardzo eleganckie i pasują nawet w upalny dzien. Elegancka kobieta jak chce wygladac efektownie zawsze ma na sobie rajstopki ;) tylko nie za grube!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienkie lepsze rajstopy sa ok, nawet nie az takie niekomfortowe ;) a rzecz jasna elegancja i szyk niestety nie uwzgledniaja gołych nóg ;P polecam osobisie pończochy samonośne na takie upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×